Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

renca3
27. jún 2008

ked sa predtym aj po pauze do skolky tesil, asi v tom bude to dievcatko. este raz upozorni ucitelky, aby si ho viac vsimali a ked to nezaberie, nauc syna, ze sa musi branit. to je skola mojho manzela, co som zo zaciatku neuznavala, ale pomoze to dietatu v buducnosti proti bitkarom. uz sa do neho nikto nepusta. vy pokracujete cez prazdniny vo vasej skolke? a to dievcatko tiez?

nosili ste dnes do skolky kvety? my ano.

andrea.m
27. jún 2008

alysea aj my sme učili filipka že sa má brániť aj ručne stručne ked treba. tiež neznášal ked boli spojení s prípravkou,lebo tam bola jedná dida ktorá ho bila ale len dovtedy kým som si ju neodchytila a nevysvetlila jej takým tým škôlkársky žagonom nech "prestane lebo zberie" a bol kľud.

a ano aj my sme niesli ráno kvety

alysea
27. jún 2008

Aj my sme niesli kvietky a aj keksíky, keďže Peťko má v nedeľu meniny a v pondelok už nejdeme, bo máme prázdiny mesiac. V školke pokračujeme až v auguste. Inak som sa pýtala pani učiteľky a hovorí, že celý deň s malou žabkou hryzavou nepríde do kontaktu. Dnes neplakal ale nechcel ísť. Ale že cez deň aj včera bol klud(myslím tým, že neplakal), ale inak že bol ako čertík aj s jeho kamarátkou.

andrea.m
29. jún 2008

alysea peťkovi všetko najlepšie k meninám 🙂

lenand
29. jún 2008

aj ja prajem všetko naj k meninam 🙂 😉 😀

andrea.m
30. jún 2008

ako prázdninujete? my zatiaľ doma a bez teplej vody 😠 (máme odstávku už 8 deň 😠 😠 😠 ) ale v piatok vyrážame na dedinu

alysea
30. jún 2008

Ďakujeme za gratulácie 😉
Peťko dnes išiel na týždeň k starkej do Dudiniec, potom bude 2týždne s manželom a ďalšie 2 týždne nemáme doriešené. Andrea a to čo máte za odstávku? To si neviem predstaviť tak dlho bez vody 😨

lenand
30. jún 2008

s tou odstavkou to je hrozne aj u nas bude ale až od 14.7 ale ani som sa nepozrela dokedy 😒
oliverko chodi zatiel do školky zavreta bude od 28.7 do 15.8 tak to neako poriešime potom ja budem mat celozavodnu tiez neako v tom čase tak možno nebude až taký problém ešte uvidíme 🙂

mamiska
30. jún 2008

Ahojte maminky 😉
tak nasa Bianka je dnes posledny krat v skolke...kedze ja som este bez prace, musi zostat doma...dnes isla s placom, no nedozvedeli sme sa preco...ci sa jej nechce, alebo jej je smutno...
No som zvedava, co vymyslime ked budeme doma, je tiez dost ziva, nic ju dlhsie ako 2-3 minuty nezaujima a stale ma musi vidiet 😖 cize zabavat sa sama v izbe nehrozi...
Dodatocne blahozelame oslavencom 😉

renca3
30. jún 2008

dnes som odniesla Lea do akoze uz prazdninovej skolky. su v inej triede pospajani a nebol tam rano nikto z jeho triedy. no netvaril sa nadsene. som zvedava, co bude zajtra rano. verim, ze sa rychlo skamosi aj so starsimi detickami. 😉

lenand
30. jún 2008

to ani oliver nebol nadšení že musel byt v druhej skupine dnes sme išli s plačom musela mu upratovačka ist ukazat že sa jeho trieda prata a že aj postielky majú rozhadzané tak som zvedavá ako to bude zajtra ja som teraz doma bola som na laparoskopiu a ešte len v piatok ma pustili a dnes mi vyberali stehy ale chcem ho davat do školky lebo po operacii sa ešte necitim fit aby som s nim bola doma on je dost živí tak nech trošku pochodi aj cez prazdniny do školky 😉

andrea.m
30. jún 2008

tak tá odstavka je hrozná.už som dnes ráno pbvolala pol košíc lebo pôvoden mala skončiť včera. a skončí sa zajtra o 24.00-toľko som sa dozvedela.

my máme za sebou hrozný deň. filipko a tami absolútne niesú zladení takže sme sa ani nedostali von lebo stále niektorý z nich spal a ked boli konečne obaja hore začalo pršať 😠 no katastrofa.

držím palce všetkým prázdninovým škôlkárom, aby si rýchlo zvykli na novú partiu.

andrea.m
30. jún 2008

huráááááááááááááááááááá už nám pustili teplú voduuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

lenand
30. jún 2008

no nas to ešte len čaka ta odstavka tiško vam zavidím že to mate už zasebou 😒

andrea.m
30. jún 2008

ja budem zase budúci rok múdrejšia.akonáhle ju ohlásia padám aj s deťmi k mame a kým neskončí späť sa nevrátim. bolo to hrozné.

lenand
30. jún 2008

no to je tiež riešenie my mame rodičou v našom meste tak nemame kam ujst ale svokra býva v dome tak sme vedeli k ním sa ist sprchnut tak uvidíme ako to poriešime teraz niekedy sme mali odstavku aj 2týždne ale minuleho roku len 4dni a teraz ešte neviem ako dlho bude ale dufam že kratko no uvidímu 😒

lasenka
1. júl 2008

andrea, lenand - tu odstavku vody vam vobec nezavidim, hlavne pri malych detoch... ja byvam v dome, tak aspon nejaka vyhoda domu 😅

lenand - chodi Oliverko do skolky?

lenand
1. júl 2008

ano chodi do školky ja som sice doma lebo už som po laparke minuli utorok som bola a včera mi vybrali stehy tak som dost unavena ešte tak davam oliverka do školky 🙂

andrea.m
1. júl 2008

lenand no takú dlhú odstávku sme ani my ešte nemali a to tu bývam už 6 rokov. a teraz toto a ešte ju aj predlžili. 4 dni som to brala športovo šak nie som žiadná padavka ale na 6 deň mi už nebolo všetko jedno a na 8 deň ráno som už mala telefon v ruke a riešila som situáciu.

lenand
1. júl 2008

a nas to ešte len čaká hrozné 😠 😝

lasenka
2. júl 2008

lenand - prid k nam 😉 🙂

lenand
2. júl 2008

dnes nam odpojili aj telku a budu zapajat nove zasuvky že vraj už digitalne takže nam nepojde telka kym nepride mužik domou a ako ho poznam tak kým to on zapojí do novej zasuvky tak bude sobota treba všetko tahat nanovo lebo stare je v obyvačke a nove je na chodbe nad vchodovými dverami 😒
dakujem za pozvanie a Matuško chodí do školky teraz su zlučený v jadnej triede tak maju veselo 🙂

lenand
2. júl 2008

v pondelok ma oliverko meniny chcem mu kupit kolobežku tak som kukla dračika idem ešte niečo najst na nete a ked nie tak kupin u nás v hračkarni neviem či vytiahnem mužika do humenneho 😒

lasenka
2. júl 2008

lenand - nie, Matusko je so mnou doma cele 2 mesiace, hoci prerabame dom, uz sa snazi pomahat 😉 ja som tiez kupila kolobezku v Draciku, bola vtedy v akcii 🙂

lenand
2. júl 2008

kupili sme mu bicykel tak stoji v pivnici nechce sa mu krutit ale je mu aj trošku veky je to 16tka tak bude mat asi až na buduci rok a teraz vidi deti behat na kolobežkach a už si to aj skušal a celkom mu to išlo tak neviem asi mu kupime mam do dračika aj kartičku na zlavu tak uvidím 🙂

lasenka
2. júl 2008

moj maly uz na bicykli lieta, koobezka mu uz tiez nestaci, teraz mi pili usi so skateboardom 😖 no na to nech zabudne!

andrea.m
2. júl 2008

baby my sme kúpili filipkovi kolobežku pred 2 týždňami z dráčika. mali v akcii po 600sk a s kartičkou nás vyšla okolo 550sk takže super zľava. dali sme mu to ako predčasný darček na meniny kedže ich ma až na konci prázdnin. chcel kolobežku lebo videl spolužiakov ako sa kolobežkujú ale nikdy predtým na nej nestál. prvá jazda katastrofa ale po 2 týždňoch sa kolobežkuje jedná radosť. a čo sa týka byciklov tak ešte nezvládol ani trojkolku.

lenand
2. júl 2008

tak to musim ist kuknut tiež do dračika bola som v meste tak tu maju ale za 900až 1000sk a kartičku mam tiež 🙂

mamiska
2. júl 2008

Lenand, tak to s tym bicyklom mi nieco pripomina... 😖
nam stoji od leta minuleho roku a neviem ci na nom celkom sedela hodinku... 😠
Stale nam pilila usi, ze sa chce bicyklovat a ked sme kupili krasny cervenucky - "vsak ona sa bicyklovat nikdy nechcela" skoro ma porazilo 😠 tak pevne verim, ze sa toto leto nauci uz aj bez koliesok...no mozno su to len moje sny... 😕

andrea.m
2. júl 2008

tie deti si myslia že sadnú na bycikel a v momente sa budú byciklovať tak ako vidia iné deti. 😀 teda aspoň filipko to tak pochopil a bol prekvapený ked zistil že to sa treba naučiť a neni to samozrejmá vec. my máme bycikle 3 ale našťastie všetky podedené takže ma vôbec netrápi že stoja nepoužité v kočikárni. 😉 ale kolobežku si vypýtal sám a zvládol ju super. veľmi nam k tomu dopomohlo dopravné ihrisko kde trávime každú nedeľu ked sme doma.