Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

bibinka
11. feb 2009

andrea- ja tu budem tiež bojovať, len či to vydrží tento kôň? 😀 😀 😀 😀

andrea.m
12. feb 2009

uvidíme 😀

ukana
12. feb 2009

odzajtra mame net aj doma tak ma tu mate v kazdu dennu aj nocnu hodinu 😀

renca, ano, my sme ti smolkovi 🙂

bibi, uz sa vam to blizi, kedy nastupujete? v pondelok?

bibinka
12. feb 2009

nastupujeme v pondelok, to bude revúúúú ☹ 😀

ukana- od ktorého operátora máte net? my z martica 😉

renca3
12. feb 2009

my mame od pondelka prazdniny. mozno pojdeme do Martina na chatu na par dni.
bibinka...ako to tam vyzera s pocasim? je sneh aj dolu, alebo len na Martinkach?

muckom
12. feb 2009

Náš Hugo chodil a chodí do škôlky veľmi rád - je to spoločenský človiečik. Ani raz sa mi nestalo že by plakal pre to že musí ísť do šôkly. 🙂 Pre nás bola škôlka to nejlepšie čo nás postratlo - neviem si predstaviť že by som s ním bola doma do 5 - 6 rokov 😒 to by bola katastrofa ...... 😉

ukana
13. feb 2009

renca, sneh je v MT vsade, dnes navalalo zasa dalsich 5cm, cestari maju plne ruky prace 😝 nemusite ani na Martinky 😀

muckom, vitaj 😉

renca3
13. feb 2009

dik ukana...no asi nepojdeme do MT. nieco sa nam rysuje pod Tatrami. do stredy sa rozhodneme.
box na lyze je na streche, tak niekam uz musime vyrazit. 🙂

bibinka
13. feb 2009

renca- kým sa ja dostanem na koňa, ukana ti podá infošky 😀 😀 😀 . A vyraziť môžeš fakt hocikde, tu sú vleky na každom rohu ,ja sa najlepšie cítim(teda bejvávalo) v Jasenskej doline. 😉 Pritom doslova čumím na Martinky 😀 ,nebola som tam od detstva 😅

muckom- vitaj a ja obdivujem rodičov i deti,ktoré nemali nikdy problémy so škôlkou.

u nás to vyzerá-nechem nič zakríknuť, že sa Fif akosi zžil so škôlkou. Uvidíme v pondelok. no,ale včera chytil akýsi sopeľ 😠 😠 😠 😠 , dúfam, že mi do pondelka neochorie, lebo už načisto prídem o nervy aj o rozum 😅

bibinka
16. feb 2009

čaute, tak hlásim, že Fifko v škôlke nebol lebo je nachladený a nechám ho doma do stredy. Verím, že už vo štvrtok konečne pôjde. 😉

renca3
17. feb 2009

to mi pripomenulo, ked sa Leovi nechcelo chodit do skolky sa ma rano opytal: "A nie som nahodou chory?"

majasa
17. feb 2009

ahoj arabeska no ja som dala svojho syna matúška do skolky ked mal asi tri roky a bolo to zo zaciatku velmi zlééé ☹
stale nam plakal a bol chory. teraz ma skoro pat a neda na skolku dopustit. to hce len zvyk a nelutovat

lenand
17. feb 2009

ahojte školkary tak mi mame zajtra v školke karneval maš oliver si vybral masku čerta tak som zvedava ako to dopadne 🙂

andrea.m
17. feb 2009

ahojte. lenand tak oliverkovi príjemnú zábavu na karnevale.....majasa vitaj medzi nami

bibinka
17. feb 2009

renca- 😀 😀 😀 aj ja som sa pýtala, že či s mu chce ísť do škôlky a on mi povedal, že :"ja som vlastne ešte po chorobe, nie???" 😅

lenand- potom hoď fotky... 😉

andrea.m
17. feb 2009

bibi 😀 😀 😀 riadne je mazaný 😉

nikolasko
17. feb 2009

Ahoj babulky potrebovala by som poradiť. Môj drobec nastúpil do št. škôlky. V apríli bude mať 3 rôčky treba na úrad práce soc. vecí a rodiny zaniesť potvrdenie alebo ako to vlastne je?Ďakujem 😉

andrea.m
17. feb 2009

ano na upsvar ti treba odniesť potvrdenie o tom že malý je v mš iba na adaptačný pobyt. v takom prípade by ti mala zostať aj materská. kedže ten nový zákon sa vraj vzťahuje ina na tie maminy ktoré nastúpia na MD po 1.jauári 2009

andrea.m
19. feb 2009

ahojte.
ukana sľubila si že tu budeš vo dne v noci a teraz ťa niet 😀
dnes k nám príde filipkov spolužiak.
bude to 1x čo si dovedie domov kamoša.
normálne mám trému 😀

ukana
19. feb 2009

jaaj, dnes uz nam ten net doma zapoja, ale minuly tyzden prisli na nejaku chybu, a ze o tyzden pridu zapojit a nejak sa zabudli, vcera tam MM nabehol, tak dnes sa snad aj vecer sa prihlasim 🙂

u nas bude v sobotu spat kamoskina dcerka, este u nas nespala, je o rok starsia, a Matko sa na nu velmi tesi 🙂

bibinka, tak ako, nohy vylozene na stole, kava zaliata? musim Filipka pochvalit, bez placu 😕 a samostatne kracal do triedy ako velky skolkar 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bibinka
19. feb 2009

ukana- veď osm sa aj čuduvala, že nie si online 😀 😀 😀
fíha, teda, Maťko skoro začína s kámoškami
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa nezdá ,beťár jeden.

Hlásim, že zatiaľ mi zo škôlky nevolali, tak je asi v pohode. No, s plačom nešiel, ale keď som odchádzala, tak si veru krútil tričkom z nervozity a krivilo mu pusinku. Ale hádam to zvládne. Ráno po zobudení hneď zaliezol pod stôl a nie ho odtiaľ vyduriť. Konečne mi uveril, že do tej škôlky sa ide. No, hrdina ,ale keď ide do tuhého, veru neviem neviem.... šak si zvykne. ale bolo mi ho aj ľúto trošku.

a káva sa už varí...... 😉 😉 😉 😉
andrea- veru je mazaný, a dnes hláška zase, že on teda na mňa počká doma(pod tým stolom) a že môžem ísť s Alexinkom do škôlky 😀 😀 😅

ukana
19. feb 2009

bibi, a to bude Matko s kamoskou aj spat v jednej posteli, dame ich do nasej manzelskej 😀 , my si roztiahneme gauc 🙂

filipko je na cely den alebo ides na obed po neho?

bibinka
19. feb 2009

ukana- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..... ja omdliem 😀 😀 😀 😀

Filipko je na celý deň, chcem aby tam aj spinkal aj jedol olovrant, už keď zato platím. a po obede nemôžem pre neho chodiť, lebo Alex už spáva len 1x denne a to od takej pol 12. takže technicky je to nemožné. ale keď nevolajú, tak je asi OK, veď uvidím keď prídem po neho o pol 3 či má červené kruhy pod očami. Len vieš čo, ja som taká koza, ja som mu nedala otepľováky, len také hrubánske zateplené menšestráky a mám obavu, že budú celé mokré zo snehu.... musím skočiť do sekáča po dáke otepľováky, lebo z overalu mi vyrástol a je mu to veľmi malé, a druhé otepľováky sme zabudli u starej mamy.... 😒 ja neviem kde som dala rozum...už som z toho celá zmagorená, 😕 😅
ale všimla som si, že dve detičky šli do triedy len v pančuškách-asi chce mať mamina istotu, že na vonku im tie pančuchy naozaj oblečú.... a "nezabudnú" na ne. Ja som ich Fifkovi nechala, zdala sa mi tam ráno akási zima.Ty nechávaš Maťkovi pančušky alebo len tepláčky a ponožky?

ukana
19. feb 2009

ahoj, tak uz z domu sa hlasim, ja davam Matkovi pancuchy a na to take tenke teplaky, aj tak stale sedi na zemi...aspon si ich nezabudne dat vonku...a oteplovaky kup, bol by cely mokry... 🙂

andrea.m
19. feb 2009

ahoj ukana....vítam ťa z domu

ukana
19. feb 2009

uz aj foto z karnevalu som konecne nahodila 🙂

bibinka
19. feb 2009

tak sme dnes boli zobrať od starkích oteplovačky, našťastie ešte nevyzerá v nich ako veľký havel, takže na zajtra je pripravený 😀

ukana- tak konečne máte doma net, juj, teraz budeme častejšie kecať o drobizgu 😀

andrea.m
20. feb 2009

uki už máš aj album? super. ešte foto nemietso ružovej panej a si dokonališ 😀

ukana
20. feb 2009

andrea neriskujem vlastne foto, stratila by som aj virtualne priatelky 😀 😝

bibi, mas IP 🙂

bibinka
20. feb 2009

ukana- Maťko= pán božský 😉 😉 😉

andrea- ...ja si to o ukane tiež myslím.... 😀