Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

ramzesa
16. feb 2008

junovka-no na krcnom sme boli,ze to deti zvyknu mat. Teploty nema aspon ja nepozorujem, je normalne ziva,niekedy az prilis 😅 . A krvny obraz jej robili pred vianocami,brala vtedy ATB (mala pritomne tie latky,ked je zapal v tele,ale co bolo vraj zvlastne mala normalne tie biele krvinky,nemala zvysene),potom nas ockovali po sviatkoch,tak vraj aj z toho to moze byt. No ale je to veeelmi strasidelne,taka hrca na krku 😒 .Som chytila hned paniku a presurfovala niekolko vecerov,ze co to moze vsetko mozne byt 😖 .

ukana-a to ako ze nechodia vobec von 😕 . Nasi maju telku,myslim,ze v jednej triede,ale nezda sa mi,zeby ju stale pozerali. Viem,ze raz prsalo a vtedy vonku nechodia,lebo by to dopadlo,tak vtedy pozerali rozpravku. Ale aj to som sa cudovala,lebo Petko chodi do skolky s prvkami Montessori,takze si myslim,ze by to slo aj bez tej telky. Ved tu mu mozem pustit aj doma a nemusi nikam chodit,ked som na RD.

junovka
16. feb 2008

rameza, kde chodis na krcne?My do Novej ku Moščovičovej 😉

ramzesa
16. feb 2008

junovka- chodime do Novej,ale nemame nikoho specialneho. Kto tam je k tomu ideme. Davnejsie nas pozeral doktor a teraz naposledy pani doktorka,taka kratkovlasa 🙂 .My tam vacsinou chodime kvoly odsuhlaseniu alebo neodsuhlaseniu ATB, nic vazne 😝 .

junovka
16. feb 2008

Krciar odsuhlasuje ATB?? 😕 😕

ramzesa
16. feb 2008

No asi som to nejako zle napisala. Ale ked nasa Dr. nenajde ziadny problem,alebo nie je si ista ci ATB alebo nie,tak nas posle na krcne este,ci nahodou nie je nejaky problem,ktory ona nevidi a treba nanho ATB. Napr. s uskom alebo ako teraz mi mala dlho kasle a nepekne,tak ci to nebolo nahodou z nosteka a pod.,kde by krciar videl lepsie... dufam,ze som to nejako vysvetlila 😅 a nepomotala 😅

evakk
18. feb 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 vela skolskych tem babenky najdete aj na www.nasarodina.sk. Novy pokec pre rodicov, forum, inzercia, super clanky o vychove... kopa dobrych veci, vyskusajte.

miritu
19. feb 2008

super tip.... . .vdaka. 🙂

andrea.m
19. feb 2008

idem pozrieť

filipko maju zajtra karneval, bude pirát, ja sa teším snád viac ako on 😀

andrea.m
19. feb 2008

evakk a ako sa tam mám zaregistrovať ked ma to nechce po zadaní údajov pustiť dalej. to bude na mňa moc zložité

andrea.m
19. feb 2008

maminky škôlkárov kde ste sa stratili? 😕

alysea
19. feb 2008

Ahojte, andrea.m tak potom čakáme na správy z karnevalu 😉 Naším prídu zajtra koníky, každý mesiac im chodia a vozia detičky po záhrade, takže sme zaplatili 40,- to je na dve jazdy 🙂 Peťko sa teší. Dnes sme pre neho išli neskor ako chodíme, lebo sme chceli vedieť ako to bude zvládať ked už bude aj poobede trebárs do konca a on v pohode, že nejde domov, som rada, že sa mu tak páči v školke.

katarinamt
19. feb 2008

Ahojte dievcata... vidim, ze sa to tu riadne rozrastlo... 🙂 Chcela by som sa trosku poradit. Mam malu skolkarku, ale problem je v tom, ze byva od jesene dost casto chora. Je par dni v skolke a minimalne 2 tyzdne doma. Uz som z toho zufala. Boli sme na selijakych testoch a setko je ok. Deti v skolke su v pohode, niejake vyrazne choroby. Mate niekto podobny problem? Poradte mi co s tym ☹

junovka
19. feb 2008

U nas to bolo bezne, aspon prvy rok urcite, pokial nachytalo imunitu.Potom kazdy rok sa to zlepsovalo, az v pripravke nebola vobec chora 😉

ramzesa
19. feb 2008

katarinamt-my sme tiez dali drobca do skolky v septembri a sme na tom ako vy. Tyzden dva v skolke a dva tri tyzdne doma 🙄 a niekedy aj dlhsie,ked mladsia nachytala od neho a som s nou nemohla chodit von,cize ani po drobca do skolky,tak musel byt domka dlhsie 😝 Ale nechala som si tu na MK poradit Imunoglukan,tak sa snazim donho pravidelne liat 😝 .

andrea.m
20. feb 2008

tak už som ho ráno v šatni vyobliekala do kostýmu.ani sa zo mnou nerozlúčil ☹ lebo hned utekal za kamošmi do tiredy zisťovať kto je čo.a k pirátskemu kostýmu nám dali z požičovne aj taku supernu dýku a ktorej sa prelieva krv no nemalo to chybu.hned ráno mala tá dýky v škôlke beľký úspech 🙂

andrea.m
20. feb 2008

tak už je po karnevale. filipko prišiel domov plný dojmov, ja sa teším na fotky. akurát sme oplakali kostým, ktorý sme museli vrátiť do požičovne ☹ najmä dýku

ukana
21. feb 2008

andrea, my sme preistotu masku kupili, nas Mato by neprezil, keby musel Spidermana vratit 😀 😀 😀 Stale v tej maske doma beha, ma to ako domace oblecenie 😀 😀 😀 😀 Uz ma vymyslene, ze na buduci rok bude pirat 😀 alebo Krtko 😀

P.S. kde mas foto?? 😕

andrea.m
21. feb 2008

dám si iné len neviem kedy

katarinamt
21. feb 2008

dakujem za radu... imunoglukan papa, tak hadam sa to zlepsi.

andrea.m
21. feb 2008

my budeme aj budúci rok pirát alebo spiderman 🙂 alebo ktovie čo bude vtedy v kurze

andrea.m
22. feb 2008

ahojte

tak filpko dnes bude v škôlke iba doobeda.nechce tam už spávať ale utorky a štvrtky maju AJ o 14.45 tak to by bolo dosť komplikované o 12.00 domov a potom naspäťtak sme sa dohodli že naobed pôjde domov iba v piatok a bude mať dlhší víkend.

renca3
22. feb 2008

maju vase skolky jarne prazdniny?

andrea.m
22. feb 2008

naša áno.na nástenke je vypísana náhradne škôlka.treba sa nahlásiť do konca februára kto tam chce dať dieťa.

ukana
22. feb 2008

u nas boli tento tyzden, v skolke bola len jedna trieda otvorena 🙂

andrea.m
22. feb 2008

ale aspoň boli vo svojej škôlke zo známou učiteľkou.teda aspoň filipko pozná všetky učiteľky z celej škôlky.ale ked daju deti do inej škôlky k iným učiteľkám tak to sa mi moc nepáči.

renca3
22. feb 2008

Aj my sme mali tento tyzden, takze hura v pondelok znova do skolky. 🙂

andrea.m
22. feb 2008

u nás budú od 3.marca

alysea
25. feb 2008

Ahojte, no Peťko je zase chorý od minulého štvrtka. Bol tri dni v školke, skvelé že? Ale nemá teploty, len hrozné sople a kašel ale kedže sa von tak krásne oteplilo, beriem ho na dlhé prechádzky nech sa nadýcha, tak hádam to rýchlo prejde. Len fakt z 20 dní bol v školke 7 😒

melory
25. feb 2008

u nas su prazdniny teraz, bol tyzden chori, teraz zas prazdniny. akosi viac sme doma ako v skolke.

alysea
25. feb 2008

Inak ja som prekvapená, že ked sú prázdniny, že to platí aj pre školky, u nás sme mali minulý týžden a školka fungovala normálne.