Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

andrea.m
10. nov 2008

Filipko zase v našej posteli zaspáva a potom ho prekladáme na jeho posteľ, ale aj tak ráno hned jak otvorí oči vlezie ku mne pod paplon.

andrea.m
10. nov 2008

čerti ahoj. ako viki v škôlke? už si zvykol?

ukana
11. nov 2008

ahojte baby, tak sme sli dnes s balikom cukrikov do skolky....aj vy nosite na meniny a narodeniny? 😅

kovbojkalilli
11. nov 2008

ahoj ukana,ano aj my nosime,ale u nas je posledny rok zvykom ze sa davaju johurty alebo nejake ovocie,no aj tak povacsine nosia keksy.ja som si dnes nechala Sarku dom atak si sladko spinkala rano ze mi ju bolo luto zobudit a navise bol v noci mraz a sadla taka husta tma tak sa mi nechcelo trepat sa do skolky a este brat aj maleho..ma 5 mesiacov..tak po tej hmle to nieje asi naj..vsak?

andrea.m
11. nov 2008

ahojte 🙂

ano aj u nás sa nosia sladkosti na narodky a meniny. akurát že Filipko má meniny cez prázdniny a Tami to bude mať v rozmedzí jedného týždňa tak tam budem tiež kupovať len raz niečo väčšie.

dnes sú doma obaja. Tami je nachladená tak ideme poobede k dokine a Filipka beriem preventívne tiež.

andrea.m
11. nov 2008

tak filipko zdravý a tami mierne nachladená

renca3
11. nov 2008

my davame do skolky na narodky ovocnu tortu. meniny nemame. 😉

ja som tiez dnes nedala syna do skolky. ma sople a isli na cele doobedie na vylet von. a zajtra mame zatvorenu skolku, takze to aby som vymyslela nejaky program.

andrea.m
11. nov 2008

reni a prečo máte zajtra zatvorenú škôlku

lenand
11. nov 2008

čavte aj nas zachvílku čaká oslava tiež odniesieme do školky sladkosti ale mi to mame spojené aj s mikulášom lebo náš oliverko sa narodil na mikuláša 😵

melory
12. nov 2008

ahojte ja budem musiet tiez nieco doniest do skolky, uz nemam fantaziu, ze co, syn mal narodeniny

uz nacvicuju na vianocny vecierok.

lenand
15. nov 2008

čavte kočky tak mi pekne 3mesiace v školke bez choroby a včera sme prišli zo školky s peknou nadchou tak dufam že do utorka sa z toho dostaneme

andrea.m
15. nov 2008

držíme palce

andrea.m
16. nov 2008

to aj vaši predškoláci maju druhé obdobie vzdoru? a čím viac divákov tým lepšie 😠

renca3
17. nov 2008

ja neviem ktore je to obdobie, ale ja mam pocit, ze ho ma od narodenia. niekedy je to psycho. 😝

andrea.m
17. nov 2008

niekedy? ja mam pocit že furt 😠

lenand
17. nov 2008

tak sa pripajam aj mi mame take obdobie stale a teraz zvlašt 🙂

melory
17. nov 2008

mne sa ani nezda, skor sme sa z muzom bavili, ze poslednu dobu je rozumny a da si veci vysvetlit bez afektu..... 😵

andrea.m
17. nov 2008

tak to už máš doma veľkáča,lebo u nás afekt doslova letí 😝

renca3
17. nov 2008

vysvetlovanim ja daleko nezajdem. ked ho to chyti, nic nezabera.

lasenka
18. nov 2008

ahojte 😉
tak ja musim poklopat, ze ja som podobne obdobia vzdoru este nezazila... Matko je vcelku kludne dieta, hoci ma svoje dni, no az tak daleko to este ani raz nezaslo, chvalabohu 🤐

ukana
18. nov 2008

zalezi aj od temperamentu dietata...vsak sa andrejka nediv, vychodniarsky temperament je povestny 😅 😀

andrea.m
18. nov 2008

no dakujem ti pekne 😀

lasenka
18. nov 2008

ukana - nie nie, nemas pravdu, lebo moj maly je totalny kludas a my sme este vychodnejsie ako Andrea 😀

renca3
18. nov 2008

uz tu asi bola tato tema. chcem sa opytat, ci sa vam deti same rano obliekaju do skolky. lebo Leo bude mat vo februari 5 a nechce sa. vie sa samozrejme, ale prave vtedy ma inu robotu. preto je u nas takmer kazde rano krik. ked som to spominala nejakym mamickam, dozvedela som sa, ze viacere este pomahaju detom s obliekanim. ja neviem, to len ja mam na syna vysoke naroky?

andrea.m
19. nov 2008

renča ja pomáham ale najprv to musí vyskúšať sám a ked mu to nejde ani na 3 pokus príde a pekne poprosí.ináč ma smolu nepomôžem.
ale trvalo mám to pekých pár týžňov kým sme sa k tomu dporacovali.
tiež bol u nás každé ráno krik.
ked ho berie manžel cestou do práce alebo zaspíme vtedy ho jednoducho oblečiem a hotovo.
na výchovu vtedy nemám čas.

andrea.m
19. nov 2008

a to bude mať filipko v marci 6.
takže až tak zle na tom nieste.

lasenka
19. nov 2008

renca - my sa tiez uz snazime obliekat uplne sami, hoci niekedy infarktujem pri nom, lebo ani teplacky nechce natiahnut sam, no nechavam to na nom 😉 pokial viem, v skolke sa uz obliekam uplne sam, je v skupine najstarsi, takze ho ucitelka nechava sameho, no doma vie, ze ma mna 😔 ale pokial ho mam jedneho, tak sa velmi nestazujem, aj si ho postiskam 🙂

bzuco
19. nov 2008

ahojte

som sa sem zamotala...hoci my sme už prváci 😎
ale vidím, že riešite obliekanie...ja moju doru každé ráno musím obliekať...teda nie úplne, ale pomôcť jej, lebo ona sa strašne motká...by sa obliekala aj 20 minút...takto s mojou pomocou je oblečená za minútu

lasenka
19. nov 2008

jeeej moja, ahojcek 😵 rada ta vidim 😵 😵 😵
ja som vysvetlovala Matkovi, ze ked sa nam narodi babätko, uz nebudem mat tolko casu na neho ako teraz, tak sa naozaj snazi... hoci niekedy 😠

bzuco
19. nov 2008

lasenka ...ahoj moja 😵 😵

naša má niekedy také maniere, že aj ona je ako bábätko 🙄