Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

andrea.m
1. jún 2007

prečo zlý vtip?podľa mňa to môže byť celkom zaujímava akcia a ešte ked sa skoní gulášom 😉 ved to spravíte pre svoje decká

melory
1. jún 2007

anda urcite si nepredstavujem MDD spojene s malovanim stiliciek, ale skor s hrami, ale na sviatok prace prosim 😉

barja
1. jún 2007

My tam stale niečo máme , napr. včera mali detskú olympiadu, o 2 týždne zas bude na dvore karneval a iné. Riaditelka je asi rada, keď sa aj rodičia stretávajú. Najlepšia akcia bola na Mikuláša, lebo varili pre rodičov punč, tak som išla domov v nálade 😀

catherinka
4. jún 2007

🙂 ahojte....som tu nová.....

ukana
4. jún 2007

ahojky Catherinka. Odkial si a akeho stareho mas doma potomka? Skolkara? Barja, aj my chceme take akcie len pre rodicov 😀 My sme mali len brigadu na upravu dvora, ale nestihla som tam ist, lebo sme stierkovali 😔

melory
4. jún 2007

catherinka ahoooooj.
caute baby, u nas v skolke super, zobrali hugovi mlieko susene sojove a rozrabaju mu ho tam, nie kucharky ale ucitelky

catherinka
4. jún 2007

ahojte....už som to tu trochu popozerala a aj napísala do profilu.......ako zistím, že kto je tu prihlasený??

lasenka
4. jún 2007

catherinka
vitaj 😉 neda sa zistit, ci je tu niekto prihlaseny, skratka musis nieco napisat nieco do fora, inac o tebe nevieme 😉

melory
ahooooj 🙂 vobec ta tu nevidim pocas dna, vlastne vecera... ako sa mas? ako Stelka? pises, ze Hugovi robia mliecko? ako ste vtedy vlastne dopadli? ucitelky boli v soku, coo??

catherinka
4. jún 2007

lasenka...dakujem....budem sa snažiť zapajať od fora.... 😉

lasenka
4. jún 2007

budeme len radi, catherinka 😉
babätko dalsie neplanujete?

catherinka
4. jún 2007

dalšie??... 😲 ...to iba ak sa nahodou podarí.... 🙂 ....ale chcela by som ....a ty??....neplanuješ??

melory
4. jún 2007

ahojte mne uplne stacia moje dva poklady, ked hugo pojde do skoly, stelinka do skolky a ja do prace. preto si tento cas neuveritelnymi duskami vychutnavam.

lasenka ahooooojcek, co v soku, s tym mlieckom mi8 to same navrhli....ale co bol sok, ked na MDD isiel muzik detickam ukazat slnko cez hvezdarsky dalekohlad a hned prvy chlapec mu rozbil sklicko,.

catherinka
5. jún 2007

krásny dník prajem... 🙂

melory
5. jún 2007

ahoj syn v skolke?

catherinka
5. jún 2007

ahoj.....nie..syn nechodí do škôlky.....je doma.....lebo ma na začiatku roka nahnevala riaditelka ....

lasenka
5. jún 2007

catherinka
ano, my planujeme buduci rok 😉

melory
takze nic z toho nebolo? bola si aj ty v skolke na MDD? my sme boli v cirkuse 😉

catherinka
5. jún 2007

ahojky.....čo planujete???...

lasenka
5. jún 2007

catherinka
babätko 🙂

vavka33
5. jún 2007

teraz trochu od veci,ale videla som tuto temu,tak ma akosi potiahlo tu po case zas napisat.
No my budeme skolkari uz len mesiac,potom uz pojdeme do temy skolaci.Po 5tich rokoch zmeni posobisko ta moja babula.Az mi je s toho smutno,ci co.Uz nebude mat take bezstarostne detstvo.aj ked sa tesi do skoly,ako ucka viem,ze jej bude za skolkou smutno.
preto ak mozte davajte deturence do skolky,oni sa tam vela naucia,naucia sa vychadzat s inymi detmi a aj ked budu prechadzat roznymi obdobiami,tak budu na skolku spominat s usmevikom,hlavne,ked pojdu do skoly.
Drzim palce vsetkym zacinajucim a aj "starym"skolkarom.

caterinka a tvoj syn nemoze za to,ze teba nahnevala riaditelka.vidim,ze ma 6rokov,takze do skolky by mal chodit,uz len preto,ze coskoro nastupuje do skoly a ma mat predskolske zaskolenie.

catherinka
5. jún 2007

vavka33...ja viem, že dieťa za to nemôže......dcera do škôlky chodila a bola stále chorá.....stále som behala po doktoroch.....lebo ta škôlka je prehnita a plesnivá, zateká tam....ešte ked chodila dcera tak ked pršalo tak padol v triede kus stropu...síce len omietka ..našťastie.....tak to teraz neriskujem....

lasenka
5. jún 2007

vavka
tak ucka zdravi ucku 😉 moj maly ma len tri a pol roka, ale ked som nad tym tak nedavno uvazovala, tie nase deturence maju v podstate len 2-3 rocky bezstarostneho zivota (nepocitam tie prve roky, ked zacinaju vnimat a chapat tento svet), potom prichadza skola a to my ucitelky dobre vieme, co to vsetko obnasa 😒

renca3
5. jún 2007

catherinka, mas na vyber len jednu skolku? Asi ano, lebo pobyt v kolektive pred nastupom do skoly je dolezity. V skole sa virusom nevyhne a bude ti
vela vymeskavat. No bodaj by ho tie choroby v skole obchadzali. 😉

vavka33
5. jún 2007

caterinka,to je teda hroza-ta skolka-preco to nedate na hygienu-myslim rodicia.ako tam mozu vobec mat skolku.
lasenka ty si tiez ucka-a co ucis?ja i.stupen
Ja som musela ist pri vanes do prace,potrebovali ma a my sme potrebovali peniaze.

catherinka
5. jún 2007

renca3
vavka33
ano...mám na výber len jednu škôlku........ a bolo to aj na hygiene....ale asi tam má niekto dobré známosti...inak to nevidím......a v podstate sa pojde už len jeden mesiac.....to bude...prázdniny a potom školaci....sa teším...zase od znova sa učiť ☹ 🙂 .... a tie choroby.....no uvidíme...snád to bude dobré...

lasenka
5. jún 2007

vavka
ja ucim anglictinu 2.-9. rocnik, takze som aj tu aj tam 😉 tiez som pri Matuskovi musela skoro do prace, pri druhom ostanem dlhsie, aspon tak planujem 😉

ivanka592
5. jún 2007

ahojte skolkari su taky mali nezbednici 🙂 mam na krku 17skolkarov a aj ti davaju poriadne zabrat nikedy

vavka33
6. jún 2007

lasenka,ja ucim tiez anglinu,ale na 1.-4.-teda ucila som v kubine.teraz by som mala ucit tu,kde byvam,tak uvidime,ci aj AJ.Z coho si ucievala?Ja z COOlky
Catherinka,je to fakt hrozne,ani ja by som dceru nedala do rozpadnutej budovi ☹
Ivka,to je mile,ze ucis v skolke.Za chvilku uz budes mat na straosti len jedno babenko.tak drzim palce,nech ti to vsetko ide bez problemov a mas super tehu a lahunky porod 😉

andrea.m
6. jún 2007

ahojte
tiež trošku pozmením debatu 😉 včera sme mali v MŠ vystúpenie strýka baltazára na MDD a pozvali aj rodičov aspoň tých čo majú voľno alebo sú na MD,lebo to bolo o 9.00 predpoludním. bolo to veľmi milé vystúpenie,decká sa bavili...ja tiež 😉 akurát sme sa aj s niekoľkými dalšími maminami zhodli že na programe doobeda sme boli 1 a poslednýkrát.strýko baltazár odišiel a deti si mysleli že pôjdu s nami domov a bol plač preveliky 😢 Filipko sa síce snažil tváriť chlapsky a nevystrájal ale videla som že plače v kúte potichúčky ked som odchádzala ale taká Vaneska tam vyrobila taký cirkus že som ľutovala učiteľky aj rodičov ☹ a deti ktorým prišli rodičia automaticky pribehli k nim a nazpajali sa do hry,nešli recitovať ani spievať a potom ešte revali že nedostali od strýka maľovánku.

lasenka
6. jún 2007

vavka
na prvom stupni ucim z ucebnice Busy Bee, zaciname s nou uz v skolke (v podobe takeho kalendara) a potom od 1. rocnika uz normalne prechadzaju na ucebnice Busy Bee I., II. a III.

andrea
este v marci, ked bol mesiac knihy, mali v skolke vystupenie pod nazvom Maly recitator, alebo take nieco... v dopoludnajsich hodinach vystupovali pre mladych nadejnych umelcov, ktori boli vlastne cudzi ludia a poobede vystupovali presne s tym istym programom pre rodicov a starych rodicov... moj maly rano vystupoval ukazkovo, krasne recitoval, ukazoval, uplne super... a poobede??? plac za mamou, ucitelka ho nespoznavala, a bolo to presne tym, ze som tam bola ja a moj muz

vavka33
7. jún 2007

Busy bee ovlada moja dcerusa,ucili sa z nej tento rok v skolke 😉 ,mam k tomu aj cdcka,je to tiez celkom dobre.
Mas k tomu aj ucitelsku knihu,ci len plany?Neviem,ci nezacnem ucit AJ tu v dedine od 1.rocnika,ale chcem zmenit ucebnicu,pozrela by som sa potom asi viac na tu busy bee 😉