Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

vavka33
10. nov 2006

Adulka,my sme veru uz boli zaviest Vanes v skolke?Vy nechodite teraz do skolky?

andrea.m
10. nov 2006

Chodíme.Myslela som si že po tej bitke nebude chcieť ísť,ale cez prázdniny zabudol a je to v pohode.Filipko už je tiež dávno v škôlke.Skôr ani nemôžem zapnúť PC,lebo to by chcel ostať doma a pozerať rozprávky.

vavka33
10. nov 2006

Ja som zapla pc,este ked bola mala doma a uz sa chcela hrat,tak som povedala,ze to pojde az poobede,ked pride zo skolky-a ona mi to "zjedla"-cudujem sa.ze sa mi da este takto oblbnut 🙂

ukana
10. nov 2006

caute baby, tak nám dnes uspešne vybrali nosné mandle, malý bol uplne v pohode, ja som bola trochu nervozna z narkozy, ale všetko O.K..Som rada že to mame za sebou.

vavka33
10. nov 2006

Ahojki.Chudatko syncek,ale ak mu to ma pomoct....A este ste v nemocnici,ci vas uz pustili domkov

ukana
10. nov 2006

už nás pustili, hlavne ked doktorka videla ako lieta po izbe, celý obed zjedol, manžel sa jej pýtal, či ho naozaj operovali 😀 Snád mu to pomože, mal stale nadchy, no uvidime. 😉

vavka33
10. nov 2006

len nech je zdravy,lebo sa to zvykne presunut na krcne mandle-viac angin,ale snad to u neho tak nebude.

ukana
10. nov 2006

nestraš!!!!! ☹

vavka33
10. nov 2006

to nechcem!!!!!!urcite to nebude vas pripad!!!!!

ukana
10. nov 2006

no ved preto!! 😉 😉 🙂 Dufam, že sme urobili dobre, veľa ľudí nás aj odhováralo, že ved mu znova narastú, ale nakoniec sme si nechali poradiť a uvidíme..každý chce svojmu dietaťu len to najlepšie. 🙂

vavka33
10. nov 2006

ved to -chceme pre ne len to najlepsie,len niekedy je tazke zistit,co je to najlepsie,ze?

ukana
10. nov 2006

tak-tak..

andrea.m
10. nov 2006

Dúfam,že nás to obíde.Filipko je vcelku zdravé dieťa(až na chronicku zápchu)takže doktorov si užije až až dalších nám netreba 😝
Martinkovi prajeme rýchle uzdravenie a všetko najlepšie k zajtrajším meninkám 😉

ukana
13. nov 2006

andrea, dakujeme!!! Malý je úplne v pohode, len trošku pokašliava, má podráždené hrdielko, ale inak všetko v pohode. Torta mu chutila 🙂

ukana
5. dec 2006

ahojte maminy školkarov.. 😉 Aké pokroky robia vaši drobci v školke? Maťko sa KONEČNE začal učiť básničky, doma so mnou nechcel ani za nič. Aj v školke len najprv sedel a počuval, ale nenútili ho a teraz sa rozfičal. Každý večer nám recituje celý repertoár a my ho chválime ako besní...Zajra majú Mikuláša a doma dnes tiež čistíme "bačkúrky".Babky mu nabalili také balíčky, že mu s tým s ockom budeme musieť pomocť, v záujme jeho zdravia a zubov 😀

domcek
14. dec 2006

ukana tak to poznam my sa tiez krmime v zaujme synovho zdravia 😀
A moj synacik nikdy nepovie basnicky doma ked chceme ale len tak ked si zmysli aj vo vani alebo po ceste zo skolky 😀

andrea.m
14. dec 2006

ukana ani filipko narecituje na želanie iba vtedy ked si myslí,že ho nikto nepočúva.ked s manželom prestaneme rozprávať,alebo stíšime telku je po prednese pritom vie kopu riekaniek aj v anglickom jazyku.

o dve hodinky sme objednaní k zubárovi ne preventívnu prehliadku tak nám držte palce.ešte nikdy u zubára nebol.

domcek
14. dec 2006

andrea no chuda maly hadam to zvladne 😉

andrea.m
14. dec 2006

ved to len prehlidka tak snád hej

ukana
15. dec 2006

andrea, daj vediet ako ste dopadli, my sa chystame na prehliadku s malým v januári, ale obavam sa, že ani neotvorí usta, alebo v lepšom prípade odhryzne zubárke zrkadielko 😀

andrea.m
2. jan 2007

tak sa hlásim aj ked neskôr.u zubára sme dopadli super,bola som max.spokojná s prístupom k Filipkovi aj s ošetrením aj zo všetkým.

všetkým maminám škôlkárov prajem všetko len to najlepšie do roku 2007,nech vám deťúšiky rastú do krásy a robia vám len radosť.

melory
11. jan 2007

hugo zacal chodit do skolky na dve hodinky denne, prve dni to bolo fajn, mal zazitky a tesil sa na druhy den, ze pojde zas. dnes na stvrty den plakal uz doma, plakal celu cestu do skolky, plakal stale a prosil ma, ze nech ho nedam do skolky...vcera mi povedal, ze ho ucitelka zbila do krvy, jasne, ze prehnal, ale myslite, ze ma depresiu, lebo dostal na zadok? doma nedostava.

ukana
11. jan 2007

melory, neber ho vážne, náš malý tiež klame a zveličuje, čo sa týka školky. Vraj im celý den nedaju jesť, učiteľka ho bije a pod. Deti su vynaliezavé a hrajú nám tým na city. Povedz mu, že ak dostal po zadku, tak si to určite zasluzil a nediskutuj. Ak malý zbadá, že si nerozhodná, bude ešte viac skusat až kým ťa nezlomí a ty ho zo skolky neodhlasiš. Vtedy by vyhral. Náš malý tiež prvé dni neplakal, až po tyzdni zacal, aj teraz po prazdninách plakal, robil scény. 😠 A to chodí do školky od mája! Nedaj sa obmäkčiť, stoj si za svojím. 2 hodiny v školke mu len prospejú. Spýtaj sa učiteľky, či plače aj ked je v školke, či je smutný a pod. Ak nie je, tak nemá depresiu, ale ti len robí divadielko, aby si ty mala výčitky. VYDRŽ!!!

zabinka
11. jan 2007

Fu, baby, normalne mi nahanate strach. Moj mladsi syn isiel dnes prvykrat do skolky a hned na cely den. Rano sa velmi tesil, odisiel odo mna s usmevom, tak som zvedava, ci mu to vydrzi aj dalej. Uz sa neviem dockat, kedy skoncim v robote a pojdem si pre neho.

ukana
11. jan 2007

zabinka, preboha čím ti naháname strach? To som nechcela, uvidíš, že to bude O.K.

zabinka
11. jan 2007

Vies, ja som sa tesila ako to maly rano zvladol a tu si teraz precitam, ze to horsie prichadza az o par dni neskor. Ale nie je to zas az take hrozne. Verim, ze to bude dobre, hlavne preto, ze tam chodi aj starsi syn, tak aspon niekoho pozna. Ja som si myslela, ze uz som to s jednym prezila, tak viem, co ma caka a teraz vidim, ze je to take iste ako pri prvom. Ale asi to prezivam horsie ja a nie Martinko.

ukana
11. jan 2007

Vitaj v " Klube nervoznych mamičiek" 😀 😀

zabinka
11. jan 2007

ukana 😀 😀 😀

melory
11. jan 2007

baby tak dnes na 4 den to bolo najhorsie, stale plakal, celu cestu, vlastne uz doma zacal, no hruza.

renca3
11. jan 2007

Ja som tu pisala svoje pocity v septembri, ked syn nastupil do skolky.
No bola to pre mna hruza. Ano melory, ked uz zistil maly, ze to je kazdy den, tak to zacalo a trvalo to snad mesiac, dva.
Ale mame to za sebou a teraz bojujeme uz len so soplami a kaslom. 😒