Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

ukana
12. dec 2008

ahojte, tak ja som bola na besiedke vcera, som bola prekvapena, kolko sa toho naucili, lebo doma Matko nic nepovedal 😕 😅
Matko bol snehuliak, dievcata hviezdicky, mali aj pohostenie, tolko kolacov mamy doniesli, ze este tyzden ich budu jest 😀 Aj dostali od mesta darceky, Lego-city, nejake zvieratka, nieco ruzove pre dievcata a tak...

andrea.m
12. dec 2008

ja už teraz revem jak blbá ked si predstavím,že ide na rok do školy.
tak rýchlo my vyrástol bubáčik môj

lasenka
13. dec 2008

ukana - pekneee, ja sa tiez velmi tesim na tu besiedku, matko tiez nic doma nepovie, vraj to bude velkle prekvapenie 😉

adka - mne z toho tiez beha mraz po chrbte, ze skoncia sa mu jeho najkrajsie casy bez povinnosti, no co uz 😔 este ze my nastupujeme az o 2 rocky

andrea.m
14. dec 2008

dobre ránko. tak filipko s tatom idu dnes na ľadovú šou primcezny. som zvedavá čo na to filipko povie ešte na niečom takom nebol

melory
14. dec 2008

ahojte, u nas vrcholia pripravy na vianocny vecierok, basnicky naucene, len hugo lezi doma v posteli s chorobou....vyzera to tak, ze tento rok ho vystupenie obide.
piekli sme v skolke medovnicky...tak to vam boli ine plechy...kuk v albume 🙂

ukana
15. dec 2008

andrea, to bude zazitok 😉
malory, tak ja som bola konecne teraz na besiedke, v prvej triede som nemohla, bola starka, minuly rok bol matko chory, a az teraz v predskolskej triede mi to vyslo 🙂
Ani nespominajte skolu, ved nedavno som ho prebalovala, krmila z flase, a uz ide do skoly!!!! Skolska taska bude pod stromcekom, babka sa buchla po vrecku 😝

melory
15. dec 2008

ja som sa zas neskutoooocne tesila, ze maleho nakamerujem, ako vystupuje....mna to vzdy dojima....ked deti recituju...su rozkosne...a nehovoriac o svojich 😉 ved viete o com tocim.
ale choroba je choroba....zavaleny nos.....no to by vyznelo hrozne.

renca3
15. dec 2008

ja mam tiez kameru pripravenu a starsi dnes vracal a hnackuje. crevna viroza. stale verim, ze do stredy bude O.K.
nasadime dietku zajtra... len snad to mladsi nechyti.

andrea.m
16. dec 2008

čaute babenky. držím palce všetkým marodom aby tie vianočné besiedky na ktoré sa určite tešili aj oni stihli v zdraví. 😉 aj u nás je už taška kupená ale pod stromček ju nedám. môj ocko mu ju chcel kupiť tak to zariadim tak aby ju dostal od dedka a ja sa potom s ockom vyrovnám 😀

melory
16. dec 2008

moj nepojde este, lebo mal lem 5 rokov v novembry....este tu v teme zotrvam 😀

andrea.m
18. dec 2008

už iba dva dni a sú prázdniny. filipko už striha meter

lasenka
18. dec 2008

... a kedy mate nastp do skolky? my az 12. januara 😵 alebo 😖 ???? 😅

ukana
18. dec 2008

my mame skolku od 5.1.2009, teda dufam, ze to nepredlzia,lebo nemam 2 mesiace dovolenky rocne ☹ keby aspon zima bola poridna, ze sa budeme sankovat, lyzovat, ale dnes leje ako z krhly. otras 😠 😠 😠 😠 budeme zrat a cumiet rozpravky a po sviatkoch sa ani nezdvihneme z gauca 😀

renca3
18. dec 2008

my nastupujeme 7.1.
vcera mal Leo besiedku. supla som ho tam este celkom nedolieceneho a nebolo to ono. nebol taky smely ako naposledy. chybalo mu aj tych par dni, co nacvicovali. ale boli podareni.
dnes ma mensi, tak som zvedava.

andrea.m
19. dec 2008

prázdniny máme do 7.1. teraz mi to ešte nevadí ale ked budem chodiť do práce tak fakt neviem. podľa mňa to s tými prázdninami preháňaju a potom sú deti zbytočne zaťažované aby sa prebralo všetko učivo.

ukana
19. dec 2008

andrea, kolegynina dcerka je prvacka a oni su doma az do 12.1. 😕 😕 cele tri tyzdne 😕

lasenka
19. dec 2008

ukana - aj my mame prazdniny do 12.1. 😉

ukana
19. dec 2008

lasenka, nezda sa ti to uz vela?? 😕 lebo mne ano, do 6.1. to chapem, je sviatok,ale potom mohli ist skolaci na tri dni do skoly...potom budu polrocne, jarne, chripkove....neviem este ake, a deti su viac doma ako v skole 😕

lasenka
19. dec 2008

ukana - no mne ako tehotnej ucitelke to teraz velmi vyhovuje... ale mas aj v niecom ppravdu 😔

ukana
19. dec 2008

lasenka 😀 tak to by aj mne vyhovovalo 😉 🙂 idem sa dat na pedagogicku drahu 😀 ale nie, klobuk dolu, to by som ja nezvladla.... 😅 uprimne obdivujem vsetky ucitelky... 🙂

renca3
19. dec 2008

vcera mladsi syn besiedku presedel medzi detmi. co uz povazujem za uspech, ze nebezal za mnou s placom. 🙂
na koncorocnej nam uz mozno aj nieco zaspieva. 😉

lasenka
19. dec 2008

ukana - aj ja ich obdivujem 😅 ale nie, ked mas ten spravny pristup a prirodzenu (nie nasilnu!) autoritu, vsetko ide presne tak ako ma 😉 najdolezitejsie je vzbudit u ziaka zaujem a udrzit si ho pocas celej vyucovacej hodiny 😵 a ked ucitel robi svoju pracu miluje, nie je co riesit 😉

renca - aj moj maly v tom veku presedel medzi detmi na druhom vystupeni 🙂 prve vystupenie samozrejme mne na kolenach

bibinka
20. dec 2008

ukana- v piatok som bola v škôlke zaniesť papiere(odklad ešte na január) a na dverách bolo, že škôlku otvárajú až 7.1. Maťko nebol v piatok v škôlke? lebo tam mali päť a pol dieťaťa 😀 😀 😀 , všade tichučko,som mylslela, že sú tam iba učiteľky 😀

inak všetkým škôlkárom a ich maminám prajem kráááásne vianoce plné pokoja, lásky a trpezlivosti. 😉

ukana
22. dec 2008

bibi, aj ja som si vsimla, ze az 7.1. 😒 Matko bol v skolke, boli spojene triedy, lebo ucitelky uz mali dovolenky 😉 Zasa az tak malo ich tam nebolo, ked sme rano prisli, ale doobeda pozerali nejaku rozpravku, tak preto bolo asi ticho 😉

lasenka
22. dec 2008

dobre ranko 😉
u nas sneziiiiiii 😉 dufam, ze sa sneh udrzi co najdlhsie, aby sme mohli vyjst aspon na hodinku vonku - inac doma zosalieme 😔

ukana
22. dec 2008

lasenka, zavidime ☹ 😉 😉 u nas prsi..... 😠 ale vybehneme cez prazdniny na Martinske hole, tam je snehu dost 🙂

lasenka
22. dec 2008

ukana - co mas dnes v plane? 😉

ukana
22. dec 2008

lasenka, ja som v praci, manzel je s malym doma, ale je po nocnej, Matko je prechladnuty, ☹ ,sopli a kasle, takze budeme radi, ked sa vecer stretneme doma 😅
Matko bol cez vikend u svokry, a prisiel taky nachladnuty....mam trochu nervy, lebo je alergicky na perie a svokra ho stale dava spat k sebe do spalne a ma perove periny, a pritom vie, ze mu to oslabi imunitu 😠 😠 😠 uz som jej to 100x vravela, ale stale to spravi 😠 Uz mi to je trapne jej to vraviet, Matko k nej rad chodi.. 😒

a vy co dnes planujete? 🙂

lasenka
22. dec 2008

no tak to mi je luto... ach tie nase svokry 😖
planujeme s malym ozdobit medovnicky a poobede mozno pripravime stromcek 😉

ukana
22. dec 2008

lasenka, to ti zavidim ( v dobrom) taky ten predvianocny klud, ja mam az v stredu volno, a to uz budem varit....ale manzel dnes poperie a povysava, tak aspon cosi odbudne...stromcek sme uz v piatok zdobili, mame len taky malinky asi 0.5 metrovy 😅