Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

lasenka
23. sep 2008

ukana - ano su to poplety, no strasne roztomile, nie? neviem si predstavit, ze o "chvilu" pojdu do skoly 😕

svuba
23. sep 2008

nasa stale hovori usuchnut a usuchli-uschnut a uschli, napr. usuchla mlaka.

svuba
23. sep 2008

babkin a dedkovin uterak

ukana
24. sep 2008

lasenka, ani nevrav o skole 🙄 naskakuju mi zimomriavky 😖 Poctivo chodime k logopedicke, nech sa do skoly uz ide s R a Č Š Ž 😖 😖 😖
Matusko je tiez uz predskolak? 😕

jeeej a gratulujem k buducemu prirastku 😉 😉 😵

lasenka
24. sep 2008

ukana - nie, moja, Matusko je novembrovy, takze do skoly pojde az o 2 roky...
a dakujem, na ten prirastok sa veeeelmi tesime 😵 😵 😵

andrea.m
24. sep 2008

lasenkáááááááááááááááááááááááááááá blahoželáááááááááááááááámeeeeeeeeeeeeeeeeeeee celá rodinka. matúško sa už isto teší že?

lasenka
24. sep 2008

andrejka - dakujeme, naozaj velmi velmi velmi pekne dakujeme 🙂 vies, ze som po babätku uz dlhsie tuzila, nie? nedovolovala nam to skola, no konecne si to zacinam uzivat 😵 😵 😵

andrea.m
24. sep 2008

ved práve preto ti blahoželám. ja som to riskla cez školu a síce by neľutujem že mám Tami len ľutujem že som ju mala cez školu. ale asi to tak malo byť-ktovie.

lasenka
24. sep 2008

mne skola sama o sebe tiez nevadila, mne vadilo to cestovanie cez celu republiku kazdy druhy vikend... to by som asi neprezila ako pocas tehotenstva tak aj potom, keby to malicke malo ostat cely vikend bezo mna... muza by asi slahlo 🙂

andrea.m
24. sep 2008

ved práve to by si potm mohla dopadnúť tak ako ja. na vlastnej koži som okúsila čo je to syndróm vyhorenia. ale už sa z toho pomaly doostávam. mám super manžela a veľa dobrých ľudí okolo seba 😀

lea028
24. sep 2008

Ahojte maminky, ja som v tomto fore prvý krát, mám tiež škôlkára, má 6, volá sa Dominik, rada by som sa sa s vami podelila o skúsenosti 🙂

andrea.m
24. sep 2008

leuš vitaj 🙂

andrea.m
25. sep 2008

ránečko 🙂

andrea.m
25. sep 2008

haloooooooooooooooooooo

renca3
25. sep 2008

lasenka...aj ja gratulujem, ze sa zadarilo. 🙂
takze na buduci rok este zostavate v teme skolkari. aj my este skolkujeme. andrea a ukana uz budu riesit prvacikovske temy. ja tu vlastne este pobudnem, lebo 2. syn ide od januara do skolky, tak to zacne odznova. ranny plac a tak...ved uvidime. 😉 mozno ked tam bude brasko v inej triede...

lasenka
25. sep 2008

renca - vdaka 😵
neboj sa, Andrejka tu s nami ostane, ved Tamarka mozno nastupi do skolky 😉
ty si na MD?

monkula
25. sep 2008

ahojte....
aj ja mám predškoláka, v októbri bude mať šesť....
a tiež nás čaká logopédia, veľmi zle rozpráva, rýchlo, to mu ani vlastná mater nerozumie... 😀

andrea.m
25. sep 2008

veru tak ako lasenka píše....tami ide od 1. mája 2009 do škôlky takže ja tu ešte také cca 4 rôčky pobudnem 😀

andrea.m
25. sep 2008

monkula ahoj 😉

zabudla som vám napísať že filipko sa koncom prázdnin sám naučil R. takže teraz máme doma "ventirator a terevízor" 😀

lasenka
25. sep 2008

andrejka - ty uz pracujes, nie?

andrea.m
25. sep 2008

ešte nie. ja som práve týždeň po operácii žlčníka 😀 😀 😀 bola som vyskúšať opačnú stranu môjho pôsobiska. do práce sa chystám až tak o rok, ale nevylučujem že to môže byť aj skôr.

lasenka
25. sep 2008

aha, myslela som, ze uz pracujes 😉 vyberali ti zlcnik? hmm, ja svoj este mam, no sem-tam ma pobolieva, tak trosku 🤐

andrea.m
25. sep 2008

našli mi pri PP žlčníkové kamene tak som šla hned. netreba čakať na záchvat vtedy už bývaju tie kamienky v žlčovodoch a operácia je náročnejšia, častejšie sa vyskytnú komplikácie aj zotavovanie trvá dlhšie. dokonca hrozí pakreatitída. mne od zistenia dodnes prešli len 3 týždne. robili mi to laparoskopicky a v nemocke som bola 5 dní aj s cestou. takto pred týždňom som sa spamätávala z narkózy a dnes už mam vonku stehy a ani neviem že som bola na nejakej operácii.

andrea.m
25. sep 2008

akurát budem mať ešte dva mesiace diétu, ale to nevadí....hádam konečne schudnem.

lasenka
25. sep 2008

andrejka - predsa sa viac vyznas ako ja... takze mala by som s tym ist niekam ist? a kam?

monkula
25. sep 2008

ahoj andrejka.... 😉
no, ale som tak trošku rada, že je viac detí v predškolskom roku, čo ešte nevedia R a sykavky.... teda, sykavky nám idú, ale keď rýchlo rozpráva, zabúda na ne.... 😅 😅
a chodia vaše detičky aj na nejaké krúžky? Náš Jarko už skoro rok hrá futbal, a teraz sa nechal počuť, že chce chodiť na šachový krúžok 😅 , ta kso mho zapísala... 😀

lasenka
25. sep 2008

monkula - ja som svojho zapisala na anglictinu... aj napriek tomu, ze som ucitelka anglictiny na ZS 😀

andrea.m
25. sep 2008

filipko bude už 3 rok chodiť na AJ a gymnastiku a tento rok sme ho na jeho želanie dali aj na nejaku umelecku prípravku či čo.

lasenka najprv k obvodnej ktorá ťa pošle na usg brucha a ked sa ti potvrdia kamene tak rovno na chirurgiu pod nôž. čím skôr tým lepšie viem to z vlastnej skúsenosti. 😉 a vôbec to nebolelo len po narkoze som mala opicu aj to vlastnou vinou lebo som si nahlásila na operačke vyšiu váhu ako v skutočnosti vážim a dali mi silnu narkozu.

debra
25. sep 2008

keď sme už pri týx detskýx popletetináx 😀 tak moja zase nepovie,že povedia ale poviu alebo nie vedia ale viu,sa rehocem vždy keď to povie 😀

kapulet
25. sep 2008

ahoj školkařky 😀 , potřebuji poradit, byli jsme teď 14 dní nemocní a v pondělí snad už konečně půjde Barunka do školky; ale zjistila jsem, že nám tak trochu vyrostla mj. i z gumovek. Zvažuji, jestli místo gumovek raději nekoupit nějaké kotníkové kožené boty, ale nevím, ve školce jsme prvně od září ,a na procházky chodí i po dešti, je sice chladno, ale taky se občas objeví kaluže a ty Barunku přímo magneticky přitahují 😖 Můžete mi poradit? Nerada bych koupila něco, v čem by ji mohlo být eventuelně zima, nebo vůbec nevynosila 😖 dík