Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

lasenka
22. dec 2008

mas aspon po Vianociach trosku volna?

ukana
22. dec 2008

to ano 🙂 😉 moooc sa tesim 🙂 ale po tyzdni doma uz budeme mat ponorku a budem sa tesit do prace 😀 sa poznam 😀

lasenka
22. dec 2008

hej, verim ti 🙂 to aj ja poznam 😵 dnes a zajtra som sama doma s malym, no po Vianociach ostava doma aj muzik, tak dufam, ze sa vyberie s malym niekde lyzovat a ja budem lenosit 😉

ukana
22. dec 2008

🙂 🙂 🙂 ja sa tiez chystam lenosit 🙂 🙂 pri telke, pri knizkach a tak 🙂 🙂 idem uz pracovat, prajem pekne zdobenie stromceka 🙂 😉 malo rozbitych guli 🙂 pekny den 😉

lasenka
22. dec 2008

ok, ukana, tak bezkaj... idem uz aj ja nieco porobit 😉

andrea.m
22. dec 2008

jéééj tu taká debata a mňa tu niet.ja som doobeda bola u kaderníčky a u kamošky na kavu.manžel ma dovolenku tak som to využila a s radosťou mu nechala na starosti naše ratolesti. no a poobede som robila šuhajdy. je to manželov najobľúbenejší koláč a robím mu ho iba raz do roka na vianoce nakoľko je dosť drahý. spoločne vianoce si vychutnávam kým môžem lebo ked nastúpim do práce už voľne vianoce nebudú a ktovie koľko štedrých dňov a večerov bez mamky čaká moju rodinku.

ukana
23. dec 2008

andrea, snad ta nenechaju sluzit, ked mas male deti!!! 😠 😅 ja som piekla len suche ( medovniky, linecke,van.rozky) manzel chudne, mne sa tiez zide schudnut ☹ 😠 , a dieta sa napraska kolacmi u svokry, u mamy a na pocetnych navstevach 😀
ta kadernicka by sa aj mne zisla, mam hlavu ako ...no ani to neviem opisat, este ze mam zehlicku, to je moja zachrana, ja mam take vlnite vlasy a ked je takto vlhko, tak sa to vlni vsade tam, kde sa to nema 😠 😠

ak by som Vas uz nestihla, mile Moje "skolkarky", tak stastne, vesele a nicim nerusene sviatky, hlavne pohodicku a zdravicko 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

andrea.m
23. dec 2008

ukana tak tieto vianoce som ešte na MD ale ti garantujem že jak nastúpim tak prvé vianoce slúžim deti nedeti. ti je taký zvyk skoro všade že slúžia nováčikovia alebo služobne najmladší 🙂 ale verím že to bude mať u mojích detí aj nejaké výhody. aspoň si uvedomia že nie všetci ľudia sú na vianoce zdraví a môžu byť doma.

ukana aj tebe a tvojej rodinke prajem krásne a požehnané vianočné sviatky 😀

ukana
23. dec 2008

andrea, ale ano, mas pravdu, aj tym sa deti vychovavaju 😉 Pred dvoma rokmi bola v decembri moja mama na operacii, sestra mala zltacku( chytila v praci), no ledva ich pustili pred sviatkami...doma bordel, nakupy som robila dvojmo pre dve domacnosti, sestra mala aj tak dietu aj mama, tak sme boli radi, ze sme sa vobec vsetci v zdravi zisli pri veceri a bolo nam jedno, ci nieco chyba, ci je tam kopec darcekov, nakoniec sme kupili len detom...a vtedy sme si to uvedomili... 🙂 boli to po dlhej dobe najkrajsie Vianoce....tak a teraz mi je do placu...tak som sa dojala 😀 😀 😀 😀 😀

teraz uz sa zasa klasicky nervacime, pecieme a nakupujeme... a aj tak to nie je to prave 😉

lasenka
23. dec 2008

dobre ranko 🙂
andrea - moja mama bola kedysi zdravotna sestra - teda ona stale je, len uz pracuje 15 rokov v statnej sprave... pamätam sa, ako sme boli male deti (bolo nas 5) same doma na Vianoce bez mamky... ako dieta som to prezivala dost citlivo, aj som si poplakala, ked mi ocko naberal kapustnicu nie mamka... no ako hovoris, aj nam bolo vzdy vysvetlene, ze v nemocke su chori ludia, chore deti a nasa mamka sa musi postarat aj o nich a ze sa rodicia vzajomne dohodli a rozdelili, kto komu pocas Stedrej vecere pomoze - tak sme to potom pochopili a bolo fajn 😉 no rano pod stromcekom sme si nasu mamku vzdy nasli 😵

ukana - dokedy dnes pracujes?

ja som kadernicku a kozmeticku stihla este minuly tyzden, darceky som mala nakupene uz 2 tyzdne dozadu, kolaciky su uz pripravene na papkanie... dnes sa chystam poupratovat a urobit vianocne ikebany 😉

ukana
23. dec 2008

lasenka, do 14.30 🙂 🙂 🙂 ale mam doma o dve deti viac, sestrine a kolegynine, manzela po nocnej, takze si vychutnavam ten oddych v praci 😀 😀 😀

lasenka
23. dec 2008

hmmm, tak to si s nim vypiekla 😀

ukana
23. dec 2008

lasenka 😀 , ved to len dnes a urcite ho odmena neminie 😅 😀 😀 😀 😀 teda ak neodpadne vecer aj s dietatom, co je velmi pravdepodobné 😝 😅 😀

lasenka
23. dec 2008

ukana - mas uz darcek pre mileho?

ukana
23. dec 2008

lasenka, mam len tricko a ponozky, aby mal nieco pod stromcekom, chcel pressostroj, tak po ho pojdeme sviatkupit, lebo v januari ma aj narodky...snad budu lacnejsie, a nechcelo sa nam teraz pred Vianocami zhanat..potom bude viac casu 🙂 Ty si co manzelovi kupila?

lasenka
23. dec 2008

ja som tiez kupila nejake oblecko (2 take tensie mikinky), potom knihu s nazvom Eroticke predohry ( 🤐 ) a tiez si najde pod stromcekom jeho oblubene ceske pivko (bratia mi ho maju dnes priviezt z Ciech, kedze tam pracuju)

ukana
23. dec 2008

jeeej, ake nove foto... 🙂 ja som mala vzdy pocit , ze mas tmavsie vlasy 😉 sekne vam to 😉

lasenka
23. dec 2008

ukana - vdaka 🙂 nudiiiim sa 😀 😀 😀

ukana
23. dec 2008

v telke nic nedavaju??? 😀

lasenka
23. dec 2008

vies co, moja, mne sa nechce vstat od PC 🙂 ale idem uz.... maj sa krasne a nech ti to v tej robote rychlo zbehne 😉 zajtra uz asi nebude cas na pokec, nie?
kebyze nie, tak STASTNE A VESELEEEEEEEEEEE 😵 😵 😵

ukana
23. dec 2008

jaj, my sme doma bez PC, takze az po sviatkoch sa "stretneme"....maj sa pekne 😉

andrea.m
23. dec 2008

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl,
atmosféra vianočná, liek na každý bôl.
je to čas vianočný, keď stromček sa ligoce,
zo srdca prajem Ti prekrásne Vianoce.

lenand
23. dec 2008

stastné a veselé vianoce vam prajem aj ja a bohateho ježiška
😵 🙂 😵
mi sme už dnes dostali jeden darček predčastne boli sme s manželom na sono a doktor nam prezradil čo sa nam narodí 😵 😵

lasenka
23. dec 2008

lenand - si este tu??? to naozaj? blahozelaaaaaam velmi velmi... a ako sa bude volat? zabudla som meno.. a co na to Oliver?

lenand
23. dec 2008

OLIVER sa pital že kedy bude mat potom sestričku 😀 a meno ešte nesme rozhodnuty teraz vyberam ja tono si už vybral pri prvom a teraz to nechal všetko na mne tak uvidím do maja sa ešte rozhodnem 😉

lasenka
23. dec 2008

waw, dobreee 🙂 a inac vsetko OK? to si videla na normalnom sone u dokyho ci si bola na nejakom specialnom

lenand
23. dec 2008

nie bola som normalne v nemocnici na sono moj doky služil tak sme išli spolu aj s tonom a všetko nam ukazal všetko je v poriadku dobre sa vyvíja a dokazovy material že to bude chlapček nam aj sfotil 😉

andrea.m
24. dec 2008

lenand tak srdečne blahoželám 😀

renca3
24. dec 2008

lenard...aj ja blahozelam k takemu milemu darceku.

a vsetkym skolkarkam prajem prijemne stravenie Vianocnych sviatkov v rodinnom kruhu.

nas starsi skolkar poslucha posledne dni ako nikdy. vcera si sam od seba upratal hracky. uz sa nevie dockat Jeziska.
keby mu to este vydrzalo zopar rockov.... 🙂

lasenka
24. dec 2008

KRASNE VIANOCE 😉