• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Súkromná škôlka Anjelik, Bratislava. Máte skúsenosti?

21. apríla 2015 
Ahojte,

mate niekto skusenosti so skolkou Anjelik na Jozefskej ulici? ci uz pozitivne alebo negativne,
rozhodujeme sa medzi touto skolkou a centrom Kvietok na Blumentalskej, tak budem vdacna za kazdu odpoved a radu

dakujem Silvia
6. máj 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co ju ja poznam, su tam mile pani ucitelky vela kruzkov. Ja som tam raz bola s malym ju omrknut tak deti tam boli
skutocne stastne. (Moj maly chodi do statnej)
6. máj 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do Kvietka chodí susedina malá, chodí tam tri roky a sú spokojní :wink:
7. máj 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, mate niektora nove postrehy o skolke Anjelik? zvazujem do buducna prave toto zariadenie..vopred vdaka za info :slight_smile:
30. jún 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala tam chodila od roka a tristvrte boli sme veeeeeeelmi spokojni!!!! Tento rok tam uz nechodila, nakolko isla do nulteho. Ak chces vediet viac, kludne mi napis do IP, neviem co Ta zaujima.
3. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky, nemá ešte niektorá skúsenosti s touto škôlkou ? zatiaľ som pozerala iba webstránku, podľa nej vyzerá fajn, ale reálne postrehy mamičiek sú na nezaplatenie :slight_smile: ďakujeem
1. aug 2010 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tuto skolku mozem len a len odporucit. Syncek ju navstevoval takmer tri roky. Vrelo odporucam!!!!
21. apr 2015 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
26. apr 2015 o 21:47 • irocka
Tvoj príspevok