Súkromná škôlka Detská záhrada v Košiciach

demografka
25. jan 2012

Ahojte maminky, chcela by som dať synčeka od januára 2013 do škôlky aspoň na pár dní v týždni, ale v najbližšej mi povedali, že nemám prakticky šancu, keďže nebude mať ešte tri roky (budeme mať vtedy takmer 2 a pol...). Pozerám teda na mapu KVP a dumám, že ak nechcem mať doma na pár dní babku tak ešte táto súkromná je poruke, ale neviem o nej nič nájsť... Nemáte niektorá skúsenosť či nejaké info o nej? Koľko by to mohlo stáť? Vďaka vopred...

ciapkyzvieratka
14. apr 2016

@bubblyms dobry den, kraasna skolka, kebyze sa da upravit cena, tak sme hned u Vas...Nech sa dari..

ciapkyzvieratka
14. apr 2016

@flowerfairy ahojky, prosim mohla by si mi napisat cenu aka je pre 4rocne dieta v rozpravkovej zahrade..dakujem L

flowerfairy
15. apr 2016

@ciapkyzvieratka cauko, ja netusim, to bolo uz velmi davno, co sme sa o nu zaujimali

ciapkyzvieratka
15. apr 2016
mylkuska
15. aug 2016

ahojte, otvarame novu medzinarodnu anglicku skolku na kvp - Drabova. vyucovaci jazyk anglicky, ak by niekto mal zaujem

childrensplay
16. okt 2016

Milé mamičky, MC Bambuľkovo plánuje otvoriť pobočku v starom meste neďaleko TIP-TOP, ul. Kpt. Nálepku, ohľadom záujmu a viac info. nás kontaktujte 0902776748 🙂 🙂 🙂