Súkromná škôlka Detská záhrada v Košiciach

demografka
25. jan 2012

Ahojte maminky, chcela by som dať synčeka od januára 2013 do škôlky aspoň na pár dní v týždni, ale v najbližšej mi povedali, že nemám prakticky šancu, keďže nebude mať ešte tri roky (budeme mať vtedy takmer 2 a pol...). Pozerám teda na mapu KVP a dumám, že ak nechcem mať doma na pár dní babku tak ešte táto súkromná je poruke, ale neviem o nej nič nájsť... Nemáte niektorá skúsenosť či nejaké info o nej? Koľko by to mohlo stáť? Vďaka vopred...

svetlis
13. feb 2012

Ahoj🙂
Pokial hladas skolku na kvp urcite myslim ze je to Hemerkova, vezmu aj dieta ktore nema 3. Chodi tam syncek susedky asi od dvoch rokov, nakolko uz nema plienky. Je velmi spokojna. Moj maly chodi do jasli tiez na kvp a som takisto spokojna🙂
O danej skolke ktoru hladas neviem iba zeby slo o sukromnu skolku v botanickej zahrade a ta je uuuuuuuuuuuzasna maju tam mini zoo a okolie velmi pekne.
Dufam ze som ti aspon trosku pomohla🙂

svetlis
13. feb 2012

este ma napadlo ci to nemoze byt tato
http://www.rozpravkovazahrada.sk/kontakt.html

demografka
autor
13. feb 2012

jej niekto sa nasiel do diskusie o skolke ci jaslickach na KVP 😀
nie je to ta skolka, ta na ktoru sa pytam je pod Billou, je to nejake sukromne centrum a maju podla vsetkeho aj jaslicky... asi si to pojdem osobne obzriet, to bude najlepsie... ja chcem dat maleho do skolky na Huskovu, ale je tam vraj dost deti a tak mi ho pod tri roky nevezmu, zatial to nie je este iste, uvidim kolko deti sa prihlasi, tiez tam musim ist... preto radsej dopredu myslim aj na alternativu na ten polrok od januara do jula, aby som ho mala kam dat... este ma napadli jaslicky na Jesennej, mam to blizko prace, tak pripadne by som ho dala tam, len neviem ako su na tom s naplnenim... len ma zaujimaju skusenosti vas vsetkych 😉

demografka
autor
13. feb 2012

@svetlis dakujem krasne inac 😉 a do ktorych jasli chodi tvoj maly? ak sa smiem opytat...

adriana_73
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
demografka
autor
17. feb 2012

@adriana_73 dakujeme za info, vyzera to pekne, len ja potrebujem jaslicky ci skolku na KVP... tie jaslicky co sa pytam sa volaju detska zahrada... ale aj tak vdaka 😉

sisull
25. mar 2012

@demografka co si zistila o skolkach ci jasliach? mozes dat nejake info? moj maly bude mat tiez v lete dva roky a neviem kde ho dam, dali sme prihlasku do jednej skolky na kvp, ale zda sa ze deticky pod tri roky nebudu brat.. takze teraz dumem nad tym, kde ho dat.. aka skolka je pod billou? ci na ktoru si to myslela..

demografka
autor
25. mar 2012

@sisull ahoj, tak pod billou vraj tie jasle boli, ale uz su zrusene, ze vraj kvoli hygiene, ale ze to uz skor... este su jasle na Cordakovej, tie vraj funguju, ale tam nechcem dat, to mam odruky... a v skolke sme sa pytali, tak pod tri roky nemam sancu, takze uvidime, uz uvazujem ostat predsa len tri roky doma, ale z hladiska penazi to asi bude veeeelmi tazke, tak hladame moznosti dalej...

nova_skolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flowerfairy
28. dec 2012

@nova_skolka ahoj, chcem sa optytat na tu rozpravkovu zahradu, bola som s nimi v kontakte este davnejsie pred otvorenim, ale nikdy nechceli prezradit ceny. Vedela by si mi prosim dat vediet kolko sa tam plati, aby som vedela, ci vobec mam o nej uvazovat? Hoci aj do IP, dakujem

mirmir
12. mar 2013

Milé mamičky, dajte, prosím vedieť ďalším ľuďom. Ďakujem.

http://kosice.iwaldorf.sk/clanok/2013/dodatocny...

minijasle16736
16. mar 2013

Mile mamicky.Citala som Vase prispevky.Mozno niektoru inspirujem.Ja opatrujem deticky na Terase v domacom prostredi, v takom malom kolektive cca 5 deti.Pracujem na zivnost a je moznost si uplatnit prispevok z UP vo vyske 230 eur.Ak by ste mali na mna otazky rada Vam odpoviem

bibistec
22. mar 2013

@flowerfairy ak mas na mysli tu sukromnu pri botanickej zahrade pozor na nu, je mozno krasna a prijemna ale mam kamaratku ktora ma velmi neprijemny zazitok, najprv tahaju medove motuzy a potom...peniaze

flowerfairy
22. mar 2013

@bibistec neviem, ci to je ona, ale nepacilo sa mi to jednanie, ze sni na neviem kolky krat mi nechcela prezradit orientacnu cenu.

bubblyms
4. apr 2013

Ahojte otvara sa materska skolka na KVP a v meste. Prave prebieha zapis.

ivka375
7. máj 2013

@bubblyms Ahoj.Prosím Ťa mohla by si mi povedať,že kde na KVP sa otvára tá škôlka?Možno je už neskoro,ale za pokus to stojí.Ďakujem Ivka.

bubblyms
7. máj 2013

Ahoj. Na moskovakej triede 17. Pozri www.bubbly.sk
Teraz prebieha uprava priestorov. Ak nieco tak sa ozvi.

luxik377
15. máj 2013

Ahojte mamicky, som certifikovana aupair(pestunka)so 7 rocnou praxou a mamicka 1,5 rocneho synceka. Velmi rada sa postaram o vase dieta do veku 3 rokov v domacom prostredi rodinneho domu v Čani. Cena 190 eur/mesiac alebo 2 eura/hodina +dohoda so stravou. Piste na email: luciasoltes@yahoo.com

stanca_13
21. máj 2013

@demografka Ahoj, chcem sa opytat, pocula som aj od jednej znamej, ze na Cordakovej na KVP boli jasle, len mi nevedela povedat, ci tam este vobec sú... chodil tam aj jej syn, ktory teraz uz ma 6 rokov, ja mam malu dcerku, v novembri bude mat 2 roky, a rozmyslala som nad tym, ze by som ju dala do jasliciek, len neviem ci tu na KVP este vobec nejake funguju... alebo nejaka skolka, kde beru deticky aspon od 2 rokoch? dakujem za odpoved.

demografka
autor
21. máj 2013

@stanca_13 ahoj, pokial viem tak tie jaslicky na cordakovej funguju, asi jedine na kvp, ale mozem sa opytat kamosky co tam byva a dava tam maleho do skolky... pod dva roky veru vezmu malokde, nam vzali na huskovu od tohto septembra a tiez mala reci k veku, my sme 30.august, cize tiez ltt...

stanca_13
21. máj 2013

@demografka ahoj, mozes mi prosim ta zistit, ci tie jaslicky fakt funguju? budes taka dobra? dakujem pekne. pocula som ze to je spolu so skolkou, len neviem, ci to je ta skolka sv. mucenikov alebo ktora? a minule sme sa tam boli aj pozriet zvonku, ale nevideli sme nikde napisane ze tam su aj jasle...tak preto sa pytam. ked tak, tak zbehnem tam sa pozriet niekedy poinformovat...

demografka
autor
21. máj 2013

@stanca_13 ahoj, funguju... a je to dole az ako je fresh, ta cirkevna je vyssie... jasle su hore v budove nad anglickou skolkou...

stanca_13
21. máj 2013

dakujem pekne za info, si zlata 🙂

bubblyms
24. jún 2013

Alesovo nabrezie. Bilingualna skolka s montesori pedagogikou je otvorena ak by mal niekto zaujem. 😉

marcakovacova
28. jún 2013

@minijasle16736 dobry den, chceli by sme dat dceru od januara do jasliciek bude mat rok a pol. Zaujalo ma co ste pisali, mohli by sme sa v pondelok zastavit a porozpravat, kde presne na terase sa nachadzate? Popripade mi napiste tel.cislo, aby sme sa mohli nejako dohodnut (marca.kovacova@gmail.com), dakujem velmi pekne a pekny den prajem.

minijasle16736
28. jún 2013

Dobry den.Tesi ma ze Vas nase Mini-jaslicky zaujali.Kedze Januar je este daleko,bolo by najlepsie,
keby sme sa dohodli na stretnuti az v mesiaci September.Tel.cislo 0944349172

marcakovacova
28. jún 2013

@minijasle16736 Dobry den, samozrejeme-urcite si zavolame. Zatial sa majte pekne a pekny den prajeme.

maxim112
14. nov 2013

Ahojte maminky,chcem Vám iba povedať,že na Jazere sa otvorili nove jasličky aj školka SLONIk v OD IDEA a berú tam aj detičky,ktoré majú zdravotný problém ,mierny handikep,čiže deťičky ktorým to normálne páli,sú šikovné ,akurát majú problém napr.s nožičkami,rúčkami .Vrelo odporúčam,sú tam fantastické učiteľky ,sme veľmi spokojný. Je to velmi výborne pre detičky,pretože tie zdravé sa učia pomáhať tým ,ktorí to potrebujú a naopak ,tie choré sa tešia ,že sú medzi rovesnikmi a veľa sa od nich učia.Tak sa majte pekne 🙂

misinka2
13. jan 2014

mamicky, prosim vas, ak mate niejake skusenosti so skolkami na Rumanovej alebo na Hrnciarskej v Ke, prosim napiste.

childrensplay
19. mar 2014

ahojte otvárajú sa nove jasličky v starom meste Drevný trh 🙂