Súkromná škôlka Gašparko na Trnávke - zlá skúsenosť

maca242
16. mar 2017

Maminy, ak budete zvazovat sukromnu skolku Gasparko na Gasparikovej ulici v BA, NEROBTE TO!!
Nas syn tam zacal chodit ako slusne vychovany bezproblemovy chlapec. Ucitelky vobec nemaju pedagogicke vzdelanie, ani len zaklady pedagogickeho pristupu k detom. Taktiez ani jedna nema deti, co velmi vidno na pristupe. Je nepripustne, aby ucitelka v skolke vravela dietatu, ze ak nebude posluchat, nikto ponho poobede nepride. A podobne vety, pri ktorych rozum stoji. Neucia tam deti ziadne basnicky, pesnicky, len par slovicok po anglicky. Je to len "odkladisko" pre deti, kde vam dieta nic nenaucia, skor strati vsetky dobre navyky a tam ho zhumpluju. Z nasho syna dokazali za 3 mesiace spravit drze, uplakane decko, ktore absolutne nerespektuje nic. Podotykam, ze nie sme rodicia flakaci. Synovi sa patricne venujeme a pracujeme s nim a isiel tam naozaj slusny a s dobrymi navykmi.
A k skolnemu - 350€ skolne a 70€ strava. 420€ sme platili kazdy mesiac bez ohladu na to, ci syn bol alebo nie, alebo kolko dni ma mesiac. Nikoho nezaujimalo, ze nam mali odpocitat stravu, ak nebol.
Takze kto chce poradit - v zivote tam dieta nedajte!!!

lenkamartinkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana8
17. mar 2017

zdravím,

neviem čo sa zmenilo, ale moja dcéra tam bola spokojná a šťastná... chodila tam dva roky...bolo to pred 3 rokmi a pani učiteľky Milka a Ľubka bolo ohromné...deti mali besiedky ku každému nejakému sviatku, vedela plno básničiek, pesničiek, tancovali zumbu...nebola nikdy hladná..takže všetko je to o učiteľkách...no keby mala také ako sú tam asi teraz, tak by som ju odtiaľ hneď brala....

maca242
autor
19. mar 2017

@zuzana8
Teraz tam maju uplne ine ucitelky.

gassanko
23. mar 2017

@maca242 dobry den, no trosku som sa zhrozila, prave dnes sme sa tam boli pozriet a zvazujeme na chvilku tam dat maleho. ,, ucitelky,, sa mi zdali dost mlade a tiez ze tam nemaju nejake aktivity. Tiez mi pride, ze tam maju len volno a hraju sa vonku alebo vo vnutri same...

maca242
autor
23. mar 2017

@gassanko Je to samozrejme na vasom usudku, ale ja som stastna, ze nam syna od aprila vzali inde. Teraz ho mam radsej do konca mesiaca doma, nez by bol stale tam.

gassanko
23. mar 2017

@maca242 a kam ho vzali?

maca242
autor
23. mar 2017

@gassanko do vcielky

ok80
8. jún 2021

@zuzana8 ahoj, teraz zvazujem dat do Gasparka dcerku: zase sa otvorili pekbe prosim nevadilo vam ze je tam maly dvor na hranie vonku? Dakujem pekne

zuzana8
9. jún 2021

@ok80 ahoj, no myslím, že to úplne stačilo...mali sme tam aj vystúpenia detí, ja som bola max. spokojná, doobeda chodili aj do parku, takže neboli len na dvore...dodnes, keď začne hrať jedna pesnička, tak si spomenie na učiteľky, cvičiteľku a tancovanie🙂 naozaj je to o učiteľkách...každý deň mali rozvrh, čo budú robiť...a najviac sa tešila na poobedné kino...učiteľky spravili pukance a deti boli ako v kine🙂 k ročnému obdobiu sa učili básničky, či pesničky aj v Aj. Ale to bolo pred 8.rokmi:-) skús a uvidíš...🙂

nikol_11
23. sep 2021

@ok80 V menovanej škôlke som pracovala a bola to katastrofa. Kokegyňe boli úžasné, ale to bolo asi všetko. Podmienky hrozne pre nas aj pre deti. Tiež veľmi malé priestory tried aj dvora. Všetky sme napokon odišli. Zhrnula by som to asi tak, že takto to vyzera, keď si niekto otvori MŠ a nema ani potuchy, čo všetko predškolské vzdelávanie a výchova obnášajú. A to nehovorím o tom, aké peniaze musia rodičia zaplatiť...