Súkromná škôlka Proalergo - via Humenné u MUDr. Prokipčáka

majakuca
5. feb 2013

Ahojte, prosím o Vaše skúsenosti s touto škôlkou. S čím ste spokojné a s čím nie. Vopred ďakujem.

majakuca
autor
19. feb 2013

Nájde sa tu niekto, koho dieťa navštevuje alebo navštevovalo túto škôlku?

nickye
21. aug 2013

Ja som tam dávala malého asi 4-5 mesiacov, NIKDY VIAC!!!!!! vraj sa to tam pomenilo tak po novom neviem ale ja by som už tam dieťa nedávala, kvôli starším skúsenostiam.

seuska
27. aug 2013

Moja dcérka tam chodí od Mája 2012 a som veľmi veľmi spokojná s pani učteľkami v malej triede, stale sa venuju detom, su mile, robia im naozaj program, kazdy den nieco kreslia a je to na nastenke, vystrihuju, lepia, spievaju... Maju tu saunu, ak dieta kasle, kedze tam chodia aj alergici a astmatici, tak im sestricka dava inhalacie ak rodic povie, varia vyborne, naozaj tam mala trosku pribrala. Jedine co mam vyhrady je to, ze je to sukromna skolka a cely august bola zatvorena a v juli fungovali len do 16:00. Nakolko sme s mm obaja zamestnaní tak mi ten august spravil riadny skrt cez rozpocet, lebo na dovolenke sme boli v Juli. Myslim si ze sukromna skolka by mala zabezpecit celorocnu prevadzku, ale to je jedine co mi tam vadi. Inak som velmi spokojna a mala sa uz tesi do skolky.

korytnacka81
1. sep 2013

nickye, preco NIKDY VIAC? Aj mna zaujima.. preco?

majakuca
autor
17. nov 2013

@nickye Dobrý večer, teraz som si všimla Vašu odpoveď. Môžem sa opýtať, že prečo ste neboli spokojná? Aj do IP, ak nechcete verejne. Ďakujem

tanicka13
16. jan 2015

@korytnacka81 PROSÍM VÁS, prečo nikdy viac??? ďakujem

korytnacka81
16. jan 2015

@tanicka13 neviem nedockala som sa odp.

tanicka13
16. jan 2015

A náhodou Súkromná MŠ Aura???