Súkromná škôlka Stonožka Liptovský Mikuláš. Poznáte?

julia225
19. jún 2008

poznam tuto skolku len pozitivne, ale len z rozpravania, no tak v tom pokracujme... poviete mi este daktora nieco pozitivne, mozno nie? ... 😒 😉
dakujem 😵

andraska
10. jan 2009

ahoj my chodime do stonozky.... mali sme prihalsku na 4april a stiahla som ju .
som spokojna s pani ucitelkami maximalne, taka mila atmosfera tam vladne , pani ucitleky ti isto nevystrcia dieta z poza dveri ,su mile a ustretove.
snazia sa aby im sprijemnit/ detom /prostredie je to tam ako v rozpravke , odkedy tam mame dieta , tak uz viem kolko problemov musi riesit sukromna skolka oproti statnej...lebo hygiena tam baziruje na kazdom detskom zachodiku a ked som bola pozriet na inej statnej skolke tak su tam zachodiky co pamatam este ja za svojich cias.
udrzat cenu skolky prilis nizko bez dotacii sa neda je to nemozne.... ale zato ,ze je moje dieta stastne a spokojne v skolke a ,ze sa do nej tesi a nechce ist poobede domov , ze est echce ostat , tak to hovori za vsetko.... teraz rozbuduju od marca nove detske ihrisko , preliezky a hojdy a sedenia pre deti, museli dobudovat novu kupelku a zachodiky , vsetko sa zlepsuje z roka na rok...plienkove vady sa vygeneruju az vyadnu a ostane len dobry pocit.dalej je neskutocna vyhoda , nebezat pre dieta s pocitom masoveho vraha ,ze idete medzi poslednymi , a pani ucitelka nestihne autobus alebo ak vas sef zdrzi a nestihate dojst ze na vas pocka dieta v skolke do 17.30/otvaracia doba alebo aj dlhsie ak zavolate.
mimo to skolka organizuje lyziarske kurzy / instruktorov , celu zimu sme lyzovali , nase dieta samo s kamosmi a trenerkou a my rodicia dve hodinky iba pre seba...ne nekup to 😉 😀

andraska
10. jan 2009

ozaj a zabudla som je to mala skolka s 3triedami /cca 65 deti /a dvoma samostatnymi spalnami co tiez beriem ako vellku vyhodu , nakolko inde skladali lehatka , a deti spali v herni oddelenej posuvnou stenou dverami...atd
ako vsade sa deti maju moznost rozvijat na kruzkoch/pohybovom tanecnom SUKROMNA ZUS LM , plavanie , lyze, vytvarna, skola v prirode, rozne akcie tematicky zamerane , galeria, divadielka navsteva babkovych predstaveni atd...to je co postrehnem a to co nepostrehnem deti tym prejdu a niekedy mi dospeli ani nevieme 😕 😉

geegee
10. jan 2009

baby a cena za mesiac je kolko?

andraska
11. jan 2009

ahoj cena skolky je 2000sk , cena stravy k tomu je 800sk

geegee
12. jan 2009

dakujem, to je celkom fajn cena 🙂

mercy
13. jan 2009

No, kočky ja hodím cenu bratislavskej súkromnej škôlky-a to v okrajovej štvrti -11 400 Sk. Zlatý Mikuláš...

geegee
13. jan 2009

ja mam svoju naratanu predbezne na 5-6000, ale uvidime co bude za 3 roky 😀

lucia31
20. jan 2009

ahoj andraska 😀
my uz len s nostalgiou spominame na nauzasnejsiu skolku na svete Stonozku...Janko do nej chodil 2 roky a este do teraz rozprava zazitky z tejto skolky..perfektne, kreativne, mile pani ucitelky, mnozstvo roznych akcii pre deti,no, jednoducho skolka na pohladanie..

miskamarcelko
24. jan 2009

ahojte....dnes som tu po prvy raz a chcela by som,aby mi niekto poradil alebo napisal nieco o teto skolke.Zatial byvame v Nemecku,ale v septembri sa stahujeme do Mikulasa a chcela by som tam uz nikedy teraz prihlasit moje dve deticky....a ci nahodou nemaju aj internetovu stranku,aby som sa na nu mohla trosku pozriet....dakujem velmi pekne....

maminka11
24. jan 2009

pozri www.liptovskymikulas.sk - su tam aj skolky v meste

andraska
25. jan 2009

skolka ma tuto stranku
http://www.stonozkalm.sk/

andraska
25. jan 2009

ahojte este ma napadlo ze
zápis na nový školský rok 2OO9/1O sa bude konať od 15. februára do 15. marca 2OO9!
Ak chcete bližšie spoznať prostredie našej materskej školy, tak Vás srdečne pozývame spoločne
s Vašimi deťmi na
"DNI OTVORENÝCH DVERÍ",
ktoré sa budú konať 9. , 1O. a 11. februára 2OO9.
toto som zkopirovala zo stranky MS

siuzik
13. feb 2013
nextik
23. sep 2015

Dievcata aka je momentalne cena v tejto skolke?

katuskalm
13. jan 2016

aj mna by zaujimala aktualna suma