Súkromná škôlka v Košiciach

katebj
8. sep 2013

Aku sukromnu skolku v KE odporucate? Mate nejake skusenosti, ktora je v pohode a aj za priaznive ceny? Dakujem...

alex31
8. sep 2013

medvediky junior v objekte ZS Hroncova .... maximalna spokojnost ... maly kolektiv, mile tetusky, super pristup ... u nas velmi dobra komunikacia s pani riaditelkou, cenovo podla mna na sukromnu skolku tak akurat ... maly je spokojny a teda som spokojna aj ja ...

bubblyms
9. sep 2013

Na Alesovom nabrezi. Maju menej deti super starostlivost a prijemne rodinne prostredie. Aj cena vzhladom na lokalitu je prianiva.

eminka1
10. sep 2013

Bubbly skolku skus. My teraz na pol dna skusame. Sme spokojny a aj mala je spokojna. Je v rodinnom domceku a je to tam take rodinne.

danina112
28. okt 2013

Mc zabiatko na terase je super mam tam dcéru fungujú nonstop a cena normálna 230€ plus strava učiteľky super naozaj možem odporučiť

bubblyms
31. okt 2013

Maly zacal na Aleaovom nabrezi. Som spokojna a aj maly je velmi sppkojny. Cena je 225 plus strava. Ja len odporucam.

bubblyms
5. nov 2013

Ma niekto skuaenost so sportovou skolkou?

maxim112
9. jan 2014

nám sa osvedčil Sloník,maju aj jasle aj školku v Spol.pavilone aj na Jazere cena je 210 čo je super a učitelky ani nemusím písať,ja len chvalim,komu som odporúčala aj zo znamych ,každý je maximalne spokojný..Skúste 🙂 papa

maxim112
9. jan 2014

aby som nezabudla do bubli nosila kamoška a 😠 zleee ,tak neviem ale tam asi nie,malo deti a program žiadny,iba su tam :( pekný dnik maminky 🙂

ucitelkamc
2. mar 2014

Od aprila sa bude otvarat nova skolka PLAY SCHOOL v starom meste na kmetovej ulici(rodinny dom), budu v nej ucit ucitelky s vysokoskolskym vzdelanim a niekolko rocnou praxou. Deticky od 1-6 rokov su vitane. Výhodou skolky je uplne nove vybavenie skolky, sucastou je aj HAPPY GYM (telocvicna) ktora zabezpeci aktivnost dietatka aj v nepriaznivom pocasie. pocet deticiek bude obmedzeny na 15 deti a tak bude zapezpeceny individualny pristup k dietatku a jeho potrebam. Tak ak sa rozhodujete kde sa o vasu ratolest naozaj dobre postaraju a vytvoria jej bohaty program nevahajte navstivit Sukromne MC PLAY SCHOOL

ivka1985
2. mar 2014

@ucitelkamc a cena?

ucitelkamc
2. mar 2014

1-3 rokov je skolne 250e a 50e strava na mesiac a 3-6 rokov je skolne 170e a 50e strava 🙂

slnieckoslniecko
11. mar 2014

majú sa otvárať tiež nové jasle na Slovenskej jednoty 8, Včielka...ideme na zápis...tak dáme info...

walir
18. apr 2014

ja mám malú v Play school a velka spokojnost, urcite aj druha tam pôjde 🙂

bubblyms
26. máj 2014

@maxim112 Ahoj, mam tam syna je tam dost deti a som naozaj spokojna. Maju anglictinu kazdy den, ucia sa vsetko co by sa v skolke malo dieta naucit. Vobec tam nie su len tak aby boli. Moj syn naozaj napreduje a je tam velmi stastny. Atmosfera je tam rodinna takze spokojnost.

anjelik006
19. aug 2014

Poviem pravdu,že veľa rodičov z Vás si vyberá škôlku podla toho ako vyzerá alebo podľa toho ako dlho daná školka alebo jasle existujú ..alebo čo povie jedna mamička z jedných jaslí....Atď.....ale žiadna mamička sa nezaujíma o to , kto ich deti vychováva a vzdeláva.....kto s ich deťmi pracuje a či vôbec sú na to aj tie osoby v danej školke a jasliach kvalifikované. To znamená mať Pedagogickú školu 4- ročnú alebo vysokú školu a NIE NEJAKÚ NADSTAVBU, KTORÚ SI ROBI KAžDÁ DRUHA ŽENA V KOŠICIACH A TO LEN PRETO ABY MOHLA íSŤ PRACOVAŤ DO NEJAKÝCH SÚKROMNÝCH JASLÍ ALEBO ŠKOLKY, lebo do štátnych by ich určite nezobrali- lebo toto nieje škola. Kedže súkromné jasle a škôlky nepatria do rezortu školstva, tak sa ich veľa vecí netýka .....žiadne kontroly z ministerstva školstva ani hygiena.....dokonca ani výučba a iné...... a preto tam pracujú nekvalifikovaný ....a čo je najviac zaujímavé....že tak ako sa rozrastajú školky a jasle tak aj montessori výučba a to len kvoli tomu aby si zjednodusili vobec prácu s deťmi a pritom ....KAŽDá JEDNA MAMIčKA ,KTORÁ BY SI TROšKU PREšTUDOVALA KNIHU ALEBO NA INTERNETE O MONTESSORI , TAK BY ZISTILA, žE TO VšETKO ROBIA AJ ONI DOMA S DEťMI A žE TO NIEJE NIEčO ,,IN"... a že deti potrebujú pre svoju potrebu v ich ďalšom rozvoji a v príprave do školy všetko čo sa týka motoriky- či už hrubej alebo jemnej...... A PRAVDAžE AJ ROZUMOVÚ STRáNKU IM ROZVÍJATE AJ VY MILÉ MAMIČKY.....NIE LEN ŠKOLKY A JASLE........ mne osobne veľmi záleží na deťoch a na tom čo sa im odovzdáva....veď sú to osobky z ktorých vyrastú raz dospelí ľudia a Vy milé mamičky ste ich budovateľky, tak preto zvážte kazdý jeden krok a dajte svojím deťom naozaj to, čo je pre nich dôležité....-vzdelanie a výchovu-...nie len opateru.......
A toto píšem kvôli tomu lebo ma zaráža to, že Vám to absolutne nevadí ......ale veľa z Vás to pochopí vtedy ak ich dieťa pojde do školy a bude zaostávať za inými.....

alex31
2. sep 2014

@anjelik006 ... az tak velmi nesuhlasim .... hlavne s nazorom ze v sukromnych zariadeniach je nekvalifikovany personal ... my chodime do sukromnej skolky a mam aj kopec znamych ktorych deti navstevuju sukromne zariadenia a nie len v KE a na ten meter stvorcovy je tam tolko vysokoskolsko vzdelanych ludi ze len malokde sa najde taky vysoky pocet ... navyse nesuhlasim ani s tym ze vysokoskolske vzdelane automaticky zabezpecuje niekomu to ze je lepsi a kvalifikovanejsi pedagog ako niekto mozno len s nadstavbou ako bolo napisane v prispevku ... v prvom rade ide ani nie o vzdelane ako celkovy pristup uciteliek ku detom ... aspon to je u nas najdolezitejsie ... clovek hned vidi ako sa ucitelky k detom spravaju a aj deti v tomto veku byvaju az prehnane uprimne takze tiez nie je prolem zistit ak im dana ucitelka nevyhovuje alebo je niekde problem ... deti to jednoducho daju vediet ... navyse sama mam vystudovany ucitelsky smer a pocas studia som bola v aktivnom kontakte aj s buducimi ucitelkami v materskych skolach a nic v zlom a ani nechcem teraz niekoho hadzat do jedneho vreca a uz vobec nie nikoho urazat ale mnohokrat som bola naozaj zdesena co za vykvet ma byt v nasich buducich skolkach !!!! .... takze ani pedagogicke vzdelanie na VS nezarucuje ziadnu kvalitu ... vsetko je len o ludoch o ich vztahu k danej praci a v tomto pripade ku detom a ich vzdelavaniu ...... taktiez nemam vobec pocit ze by moje dieta tym ze navstevuje sukromne zariadenie malo zaostavat v skole ... prave naopak .. ja som vdacna za tu nasu skolku a vsetko co pre mojho syna robia ... bohuzial patrim k tym rodicom ktori nie vzdy maju naozaj cas na vzdelavanie svojho dietata doma .. a verejne sa priznavam ze v mnohych veciach sa spolieham len na skolku aj ked je to smutne a niekto povie ze co som za matka ale my sme sa nenarodili v bohatej rodine a vsetky ucty si musime platit samy a to si vyzaduje niekde nejaku dan ... ale to je na inu diskusiu .. aby som sa vratila ... ja som s nasim zariadenim spokojna vo vsetkom .. vobec nemam pocit zeby mi dieta len opatrovali .... mnohe veci ktory maly vie ..vie prave vdaka tetuskam v skolke .. a viem ze sa deti nemaju porovnavat ale ked ja nozaj vidim tie rozdiely ked sa stretneme s detmi pri nasom bloku o ktorych viem ze chodia do nedalekej statnej skolky nad ktorou sme rozmyslali aj my .. ale teraz viem s istotou ze ze sme sa rozhodli spravne a toto rozhodnutie je len a len na kazdom .... kazdy ma ine kriteria ... niekto chce Montessori ??? no a ??? ma moznost tak nech to skusi ... niekto chce jazykove jaslicky ??? no a??? nech to skusi .. neda sa povedat ci to alebo ono zariadenie je najlepsie ... pre kazdeho kto ma pozitivne skusenosti s danym zariadenim bude to jeho naj naj ... a ako moja mama vravi ... niekedy vsetky deti chodili len do jedneho statneho zraidania a to len preto lebo ine nebolo ... keby aj nasi rodicia mali moznosti ako my urcite by nas nedavali vsetkych len do statnych skolok ale skusili by aj sukromne ... ale takto nepriamo hanobit vsetky sukromne zariadenia co tvoj prispevok aj robi nie je podla mna spravne ..... su dobre aj zle sukromne zariadenia tak isto ako aj dobre a zle statne zariadenia a je len a len na kazdom rodicovi aby sa rozhodol a posudzoval a aj to len na zaklade vlastnych skusenosti ....

anjelik006
2. sep 2014

@alex31 Nehnevajte sa...bol to len názor a vyjadrenie pre iné mamičky.......a ak Vy ste spokojná ok.........poznám viacerých čo nie.....ale nebudem sa viac k Vášmu príspevku vyjadrovať.. ja som to nepísala kvôli tomu, aby som sa tu s niekym naťahovala............pekný deň.....

janage
7. sep 2014

Naša prvá do súkromnej chodila a zďaleka nezaostávala za tými v štátnej skôr naopak - a to tam ani netušila, že robí nejakú predškolskú prípravu - všetko bolo hravou formou. Môžem zodpovedne posúdiť - je už školáčka (3. roč.) a do školy nastúpila keď mala 6 rokov a 1 mesiac - takže skoro najmladšia v triede 😉 A samozrejme deťom sa treba venovať aj doma, ale reálne ak idete o 16 z práce, do škôlky, do školy, nákup potom domov, navariť a ešte sa poučiť zo staršou - hlavne 1. stupeň, prípadne nejaký ten krúžok a ak máte detí viac tak to už s tým časom také ružové nie je. Aj v štátnej škôlke môžu byť vynikajúce učiteľky a v súkromnej mizerné - pre mňa bolo rozhodujúce, že bolo moje dieťa šťastné, že sa do škôlky pýtala aj cez víkendy a prázdniny. Pri druhej sme museli vybrať škôlku inú čo mne bolo veľmi ľúto - tak uvidíme 😉

fidorka27
11. feb 2015

Ahojte mamicky,tiez som z jazera,a chcem dat dcerku do skolky na dnepersku,je tam niekto spokojny,mate tam dietatko?v jednej skolke vraj cakali od 5.15 co je teda waauuu.... Prosim Vas viete mi poradit aka skolka je dneperska?co nejake kruzky,ucitelky,aktivity s detickami???prosim vas mamicky poradte mi co ako...

ja851976
22. feb 2016

Nasa skusenost s skolkou Vcielka na Slovenskej jednoty nie je dobra. Prostredie je ok, len pristup uciteliek pocas adaptacneho tyzdna bol mimoriadne zly. Ani raz syna nepozdravili, neprivitali rano. Vobec sa s nim nerozpravali. Treti den na moju otazku ci mu rozumeju - slabsie rozprava, po zavahani odpovedala, ze on sa predsa hraje sam. Bola som svedkom pri prichode dievcatka rano placuceho, ako mu ucitelka povedala - neplac, lebo ti zoberiem babiku. Pani riaditelka, majitelka bola mila len pri prvom stretnuti, ked sme sa rozhodovali kde dat syna. Ked som chcela situaciu prebrat s pani riaditelkou, ucitelka povedala, ze uz 11 dni v skolke nebola. Takze vsetko sa riesi mobilom, alebo mailom velmi stroho a odmerane.
Takze sme syna prelozili do Bubbly. Tam sa rano tesi, panie ucitelky sa usmievaju, povedia mi co sa dialo cez den. Detom sa stale venuju a rozpravaju s nimi. Deti su uvolnene, vesele.

maria.vinea
22. feb 2016

statna skolka v dezolatnom stave a dochodkyne ucitelky tiez nie je vyhra. konkretne myslim Ovrucsku statnu skolku, keby som mohla menim hned

maria.vinea
22. feb 2016

mamicky ktore mate deti v statnej skolke viete co sa hradi z rodicovskeho fondu? u nas je to mesacne 7eur ale nosime hygienicke potreby do skolky, ked robia karneval, akcie, divadielka na vsetko sa zbierame zvlast. je to tak I u vas?

aelwen
11. okt 2018

@ja851976 my máme podobnú skúsenosť.pristup učiteľky katastrofálny,keď som sa ozvala 1-2dni dobre a zase zle.bola som svedkom toho a ťahala učiteľka deti nasilu do miestnosti s hračkami tak,že ho ťahala po koberci.riaditelka milá len na začiatku,povedala,že dieťa nemusí navštevovať jasle,len aby sme zaplatili,aj keby dieťa 2mesiace navštevovalo iné jasle.