Súkromné škôlky. Aké máte skúsenosti?

tilly
1. jún 2007

máte detičky v súkromných škôlkach?
aké máte skúsenosti?
a aké sú tie škôlky, sú niečim odlišné od štátnych skôlok?
v čom sú lepšie?
ako by ste si takú dobrú súkromnú škôlku predstavovali? čo by mala mať?

v našom meste nie je súkromná škôlka, vlastne ani štátna tu nie je poriadna a všetky verejné škôlky sú plné, tak nemám dieťa ani kam dať, tak uvažujeme s kamoškami o otvorení súkromnej škôlky, ak máte typy, rady, komentáre, tak sem s nimi 😉

eja16
12. feb 2011

tilly, reagujem na tvoju debatu so syslicou a i. ohladom tvojich starosti okolo 0.rocnika. Kedze som z toho vyrozumela, ze byvas niekde okolo Samorina, tak len pre info - od septembra sa na Estonskej ul. v Podunajskych Biskupiciach otvara sukromne centrum slovensko-anglickych 0.tried s vyucbou podla ITV. Otvara ho sukromna skola Finesa z Devinskej, co ti spominala syslica, bude sa to myslim volat Finesa Brilliant Bees - Slovak - English 0.grades.
Ta lokalita pokryva vasu spadovu oblast, tak ak potrebujes viac info, skus napisat na skolsky mail, najdi si skolafinesa. Maju tam dost dobre objasnene aj problematiku 0.rocnikov ZS, ta ucitelka co ju spominas v tej debate mala pravdu, podla noveho skol.zakona je 0. pre bezne deti nedostupny, su aj nejake debaty na googli, skus sa pozriet.

zaqer
1. mar 2011

Nova skolka vznika aj na Ciernej Vode - duhovaskolka

egyptanka
3. mar 2011

nejaky tip na dobru skolku v Petrzalke??

rachelkattona
12. mar 2011

ahoj, tak sa nam to teda podarilo, budeme otvarat novu bilingualnu skolku aj jaslicky v GALANTE kde deti sa naucia aj poanglicky aj po slovensky. este upravujeme priestory, ak budes mat zaujem, kludne sa ozvi 🙂

tysontara
14. mar 2011

Ahojte, aj v meste na Feriencikovej vznikne nova skôlka, sucastou domu aj s dvorom, super cena 🙂 a v blizkosti medicka zahrada a ine ihrisko, fakt super lokalita blizko aj z petrzalky a majitelka bude robit rozvoz deti z/do skolky, anglicky jazyk, tanec, plavanie, bude otvorene asi od 1.6.2011, ak by chcel niekto viec info kludne poskytnem 🙂

jvo
25. mar 2011

@tysontara poprosim ta o info o tej skolke dakujem, pisala som ti aj IP

tysontara
26. mar 2011

@jvo ahoj, pisala som ti IP s webovou strankou, kde najdes vsetko potrebna, zatial pa 🙂

jvo
26. mar 2011

@tysontara dakujeeeem velmi pekne idem to hned popozerat

jvo
26. mar 2011

@tysontara pozerala som tu stranku a je tam pisane ze je to pre deticky az od 3 rokov mladsie brat nebudu?

tysontara
26. mar 2011

@jvo ano, je to od troch rokov, ale na vsetkom sa da dohodnut 🙂 vsak pockaj chvilku, kym sa otvori a pojdes poziret priestory a dohodnes sa s majitelkou... je to mila baba, urcite sa bude snazit vyjst v ustrety 😀 keby nieco kludne mi napis 😀

jessicax
26. mar 2011

@tysontara ahoj mozes mi prosim poslat viac info o tej skolke na feriencikovej? Vdaka 🙂

tysontara
27. mar 2011

@jessicax ahoj, poslala som ti ip 🙂

jessicax
27. mar 2011

@tysontara dakujem 😉

hribik
28. mar 2011

Ahoj tysontara, taktiez poprosim blizsie info o spominanej skolke, poslala som ti aj ip, som uplny zaciatocnik s prihlasovanim sa do diskusie, tak dufam ze to technicky nezbabrem ☹

tysontara
28. mar 2011

@hribik Ahoj, zvladla si to, postu som dostala a poslala som ti v nej web na skolku, pozri a keby nieco ozvi sa 🙂

kvjetok
5. apr 2011

ty
@tysontara
Ahoj, aj ja by som poprosila IP o o skolke na feriencikovej. Myslis, ze by bolo mozne umiestnit dieta, kt. bude mat v juli 2 roky a ste sa nevie pytat na nocnik a nevie ani samostatne jest?
Dakujem velmi pekne.

tysontara
6. apr 2011

@kvjetok Ahoj, poslala som ti IP 😀
pa

tomoro
13. apr 2011

@tysontara ahoj, môžeš mi poslať viac info. o škôlke na Feriencikovej. Od 1. 6 2011 určite otvoria?

tysontara
13. apr 2011

@tomoro ahoj, poslala som ti IP keby nieco kontaktuj ma, pa 🙂

lumina
15. apr 2011

ahojte, neviete niekto poradit, pocula o sukromnej skolke v ruzinove niekde za lidlom pri gagarinovej, pod dialnicnym obchvatom, ale zabudla som meno a chvalili ju, poznate niekto?

zuzana8
15. apr 2011

@tysontara aj ja poprosím info o škôlke...🙂

kesi32
15. apr 2011

Ahoj lumina, myslíš BABYKOMFORT na Babuškovej ulici?

tysontara
16. apr 2011

@zuzana8 ahoj, aj tebe som poslala IP 🙂 pa pekny den

lumina
16. apr 2011

ahoj, nie, babykomfort nemyslim, toto by malo byt niekde smerom do biskupic este dalej 😒

kikiki333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tysontara
27. jún 2011

ahojte, tak od 1.7. bude otvorena novucicka skolka na Feriencikovej ulici, stoji za obhliadku, bude to pre mnesi kolektiv deti (10), vsak skuste a neolutujete 😀 papa plneradosti

slunecnice20
27. jún 2011

dobrý den, nezlobte se na mě ,ale v té školce plné radosti nenabízíte ale nic 😒 a tím nemyslím AJ nebo tenis 😀 mám z těch stránek pocit, že jsou to bezduché stránky ,které jsou někde ,,obšlehnuté,, ale s touto prácí nemáte žádné zkušenosti (nebo majitel-ka)

fibi21
27. jún 2011

Ahojte BabyPark PINGUIN otvára svoju druhu škôlku s jasličkami na Sĺňavskej ulici v Podunajských Biskupiciach od 1.9 2011, prijíma deti od 1,5 roka.

tysontara
28. jún 2011

@slunecnice20 ja sa "nezlobim" aj to je nazor, ved od toho to tu funguje.. No skor posudzujte na zaklade vlastnej skusenosti ako stranky. podla mna je potrebny hlavne dobry pristup k detom zo strany ucitelky a to tam bude na 100% netvrdila by som to, keby som ju (majitelku) nepoznala... 😵 a hlavne nikomu tu nic nenutim len odporucam, je to na kazdom ako sa rozhodne, pekny vecer 🙂

mucikcucik
29. jún 2011

Ahojte, ja som sa sem zaregistrovala z velkeho dovodu preto, lebo hladam vhodnu skolku pre malu - bude mat 3 roky teraz v juli 🙂 som rada ze je tu aj takato tema, nakolko vase nazory a dotazy mi pomozu (dufam) vychytat nejake muchy skolok. Tak idem na to a popozeram si vsetky linky co ste tu popisali a snad nieco vyberiem 😎 drzte palce...