Súkromná základná škola Česka, pobočky Devín

vladimira1976
18. apr 2018

Prosim,vie niekto viac o sukr.zs Ceska pobocka Devin?viem asi ako sa tam ucia,druzina, kruzky,ale zaujimalo by ma,ci ma niekto skusenosti ak ano ale s ucitelmi, s programom v skole a co robia,ake aktivity a ci su tam deti stastne.

ninison
20. aug 2018

@vladimira1976 ahoj, tiez som zvedava. Zatial mam odporucanie od suseda ktoremu tam chodi synovec a su velmi spokojni. Skusim ho vyspovedat viac

mimikas
25. nov 2019

@vladimira1976 prosim ta nakoniec si dala dieta do Devina do skoly? Ja neviem najst neake referencie a zvazujeme tam prelozit syna. Dakujem

vladimira1976
autor
12. dec 2019

@mimikas nie nemam tam syna. Starsi chodi na Karlovesku a mladsieh vzali na anglicky program do mesta. Ale stale chcem anglictinu viacej pre starsieho tak neviem, mozno pojdem pozriet, hoci starsi nechce zmenit skolu. Fotky maju zaujimave, ale ci je to dobre to neviem. Ak nahodou sa nieco dozvies, napis mi tiez 🙂

kubinka1
7. dec 2021

Ahojte, rada by som sa opytala na ZS v Devine, ako je to tam teraz? Ste tam spokojni? Pristup, ucitelia, vyuka, druzina, aktivity? Dakujem

ninison
7. dec 2021

@kubinka1 Dobry den, mame tam dieta na prvom stupni. Naroky skoly su dost vysoke a hodnotenie je narocne. Ucit sa treba relativne dost, oproti statnym skolam v okoli: podstatne viac uloh, podstatne viac pracovnych listov a inych aktivit. Na druhej strane sa venuje cas aj takym veciam ako triedna komunita, vytvaranie vztahov v triede, tematicke dni na osvetu.

mben
18. dec 2021

@ninison dobry den, prosim vas aky je pristup k detom? skor taky ten tradicny alebo sa vedia aj individualne prisposobit k potrebam deti? Na tu anglictinu maju aj native speakra? Kolko casu denne venujete uloham? Dakujem

mben
18. dec 2021

@ninison a este, pouzivaju aj modernejsie metody? Napr hejneho matika, comenius script?? Vdaka

ninison
4. apr 2022

@mben az teraz som sa po dlhej dobe pripojila. nie, nepouzivaju.

devucha62
5. apr 2022

Ahojte dievčatá, máte skúsenosť so základnou školou Českou, nie pobočka Devín ale priamo na Českej?

lennicka
28. apr 2022

@devucha62 Ahoj, nasla si prosim nejaky feedback, lebo aj mna to zaujima. Dakujem

devucha62
29. apr 2022

@lennicka veruze nie 🤷

samorinskola
8. júl 2022

napiste mi sukromnu spravu poviem o skole ceska v devine

sunny3
16. sep 2023

Prosim Vás, koľko je približne skolne?
Dakujem.

alexnina777
16. sep 2023

@sunny3 všetko majú napísané na ich webstránke o platbách..aspoň ja som to tam na jar videla keď som školu zvažovala..