Syn hryzie iné deti

seat967
11. sep 2014

mamicky prosim poradte mi syn zacal hryst deti v skolke. :( ako ho to odnaucim lebo mi je luto tych deticiek ☹ a najma mi je to neprijemne pocuvat kazdy den dakujem za rady

sissmiss
13. sep 2014

@tova jasne 😀

mimi321
13. sep 2014

@seat967 moj maly hryzol, potom ho to preslo, a teraz zacina znova... tiez som zufala z toho, dohovaram, prehovaram ale ako pises ma to ako keby na obranu. A zhodou okolnosti su priblizne rovnako stari. Maly je narodeny 29. 2. 2012 dufam, ze to cim skorej prejde. A rozprava uplne vsetko by nas aj predal mam pocit... niekedy by som bola keby sa radsej bil ako toto aj ked ani bitka nie je nic dobre, ale pride mi to ako mensie zlo.... predsa je to aj bolest mensia a nie je to ako ked uhryzne... Mna nehryzie ani mm ani len v ramci hry... ani ked mu nieco nasilu beriem... neviem kde na to prisiel.

@tova u nas nie su ziadne hadky, ani domace nasilie ani ho nebijeme a ani medzi sebou sa nebijeme...ani nic podobne u nas je pohoda a ak mame daku vymenu nazorov tak u nas sa nehada, u nas je ticha domacnost a potom si to vysvetlime takze ani krik ani nic podobne... a napriek tomu ma uz druhu vlnu hryzenia.

spachtos
13. sep 2014

@tova to co pises, je uplna hlupost. Tvoje male deti museli byt asi genialne, ked na prvy-druhykrat pochopili, ze si nesmu robit zle, ked si im pohrozila. Je to prirodzene, ze deti sa medzi sebou hasteria, pobiju sa o hracku, ci uz doma alebo v skolke. Velky vplyv ma na ne aj TV, kde vidia bitky aj v rozpravkach.

tova
13. sep 2014

@spachtos moje deti niesu genialne dokonca su dvojicky, cize vekom ani blizsie nemozu byt, nikdy sa nebili, ani v skolke a ihriskach. a 95% deti co poznam to nerobili tiez. 2-3r neviem co v tv pozeraju, v takom veku by mali max. pozerat abc rozpravky a detske pesnicky, minimum tv. Pravdu poviem, moja dcera neobsedi viac ako 5 min. pri tv, syn pozrie max. hodinnu denne aj to mu rozpravky vyberam ja. ked myslite, ze je to tym, ze dieta nevie rozpravat tak taketo deti treba drzat doma kym dozreju. Lebo ja by som si nepriala aby moje deti niektore agresivne dieta pohryzlo, ucitielky nemozu vsetkemu hned zabranit. Genialny napad bol, aby matka dieta uhryzla naspet.

culia1
10. nov 2014

@tova tak podla mna je to dobra haluz, lebo si nepamatam kedy som sa naposledy s manzelom pohadala a ak vobec, tak urcite nie pred dietatom. Doma sa nebijeme, ani nic podobne.Skor suhlasim s nazorom, ze dieta vyjadruje to, co este nevie povedat.
Ani ja si neprajem aby moje dieta niekoho obhryzalo, alebo bolo hryzene. Ani moje dieta nepozera tv,lebo ju ani nemane (naco aj tak je tam kopec blbosti) pozera max. poziarnika sama na youtube, ale urcite nebudem drzat dieta doma pod zamkou, lebo sa ma naucit spravat sa a medzi 4 stenami mozem vysvetlovat co chcem, ked vyjdem na ulicu, reakcia nemusi a zásadne nebude taka,ako ocakavam,vsak tie decka vzroduju, to je normalne.

lucinka1912
3. feb 2015

@m.i.r.i ????? chuda to jak pes !!! na vodiku a hryzie ... to je vychova

monika1293
14. nov 2019

Ahojte baby. Mam dvoj ročnú dcéru chodí do škôlky a už asi 5krat ju kusol ten istý chlapec. Najprv ju kusol jeden krát potom druhy krát za mesiac a potom ju zhodil zo stoličky a zas ju kusol. No najviac ma zarazilo to ze učiteľky to ututlali nič nepovedali. Včera ju zas kusol až tak ze som snou musela ísť na pohotovosť a ku kožnej mam snou ísť. To dieťa v škôlke každého kuše bez príčiny. No teraz som sa totálne nasrala lebo malú kusol presne pod lopatky ma tam totálny kusanec odtlačky zubov tam ma aj krv jej z toho išla. Ako to mam riešiť?? Chcem to riešiť aj cez poisťovňu lebo jej ostanú z toho jazvy. Ale ako to mam riešiť z tou školkou lebo vten deň si mali rozbyl hlavu a ani o tom nám učiteľky nič nepovedali😪 alebo stou mamičkou.?? 😪😪