Trojročný syn mi rozbíja riad

livocka21
3. feb 2017

Ach...ahojte zeny...dlho som odolavala a dufala ze ma syn len take obdobie a prejde ho to...no zacinam zufat...moj trojrocny poklad mi rozbija riad...taniere, pohare, misky...dnes dokonca rozbil kompot...ked sme doma len sami, vsetko je fajn...vacsinou sa pekne hrame...ako nahle k nam niekto pride...z maleho pokladika je nesputany zivel...ci pride moja mama alebo svokra ci moja sestra...je to hrozne, nemozem im ani utobit kavu lebo syn ju ihned smari o zem...nepomaha vysvetlovanie, krik ani po zadku...este mi povie...ked tu pride babka budem rozbijat...na otazku preco to robi, odpoveda " lebo rizbijam" ... ak k nam pride niekto koho nepozna, tak sa hanbi a iba sa usmieva...no pri znamych je to katastrofa...ach...poradte....

sykorkauhliarka
5. feb 2017

@petka0202 ak si zakladas na ranajkach urcite ti je zname aj to ze sa ma jest v malych mnozstvach a castejsie ...ja by som ponukla aj desiatu ale minimalnu...napr malu mandarinku alebo 1/4 jablcka a aj ak to nebude chciet tak potom moze byt hladny

katrin21
5. feb 2017

@livocka21 mam taky pocit, ze maly sa dozaduje tvojej pozornosti, lebo ma pocit, ze ked mas navstevu, venujes sa jej a nie jemu :( .. maly tyran...
Ale hlavu hore, existuje kniha 5 jazykov lasky pre nase deti..Odporucam kupit a prestudovat.... a mozno bude po probleme...

kulumulu123
5. feb 2017

@petka0202 moja aj ty papas kazde rano rovnako na povel???

diana20
5. feb 2017

@petka0202 podľa mňa ho netreba nútiť dopapat, keď chce spapa, keď hladný nie je, nespapa, ja to mám rovnako a teda ti poviem, že 4-5 páročiek 7cm neviem či by som ja zjedla sama ... takže môžeš byť rada, že pekne papá, ja sa tiež snažím každé ráno pekne raňajky dať, malý má 16 mesiacov a niekedy spapa tri jogurtiky a niekedy ani jeden nedoje... napríklad, aj iné veci papa samozrejme...