Učiteľka MŠ pije

1. okt 2022

Ahojte, neviem ani ako začať túto tému. No jednoducho včera po vyzdvihnutí dieťaťa zo škôlky som bola nakúpiť a v obchode sme stretli pani učiteľku zo škôlky, akurát si nakladala do košíka rum. Ma skoro porazilo. Ešte som sa jej spýtala že či ide niekde gratulovať ale ona že nie, že si idú robiť pekný večer s priateľom.... Keby to bolo nejaké pivo alebo víno tak ešte ok nejako to vezmem, ale ten rum ma fakt dosť nechutne prekvapil a mám dosť zlý pocit z toho že taký človek čo pije tvrdé učí moje dieťa. Stretli ste sa s niečím takým aj vy? Ako by ste reagovali na mojom mieste?

iritka
1. okt 2022

ani ty si nikdy nedávaš tvrdý alkohol? keby bola opitá v škôlke tak je to iné, to čo robí vo svojom voľnom čase je jej vec.

lienka9
1. okt 2022

Niekedy zasnem,co tu ludia vedia napisat,ake staznosti..ale toto je podla mna jeden z topov.
Pokym nepije v robote co ta do toho..a to ti vadi,ze si daju dva tri pohariky? Alebo,ze stiahnu celu flasu?a dalsia vec vcera bol piatok,maju cely vikend volny preco by si nemohla dat s priatelom..teda ak by mala tri flase vina to uz by bolo v poriadku?
Nestretla som sa s tym,ale mozno to bude tym,ze nezazeram do kosikov ucitelkam.

kleopatra114
1. okt 2022

To si doma nemôže ani spravit miešaný drink ?? To sa ani v piatok večer nemôže trochu zabaviť ? Si myslis , že si tu fľašku zoberie v pondelok ráno do skolky a bude si uchlipkavat ?

0silvia0
1. okt 2022

A pani ucitelka sa musi stretavat s netaktnymi rodicmi, ktori jej civia do kosika a maju debilne otazky. Chudera ucitelka🙄 alebo zasa jedna z vymyslenych tem...

777januska777
1. okt 2022

Mala som napísaný príspevok, ale potom som si uvedomila, že je zbytočné ti niečo písať, tak takto: 🤦‍♀️

basullinka
1. okt 2022

Som nevedela, že ako učiteľka musim hlásiť rodičom, aký mam program v piatok večer a či si môžem dať s partnerom pohárik 🤣

autor
1. okt 2022

No ale vy nerozumiete mňa to nahnevalo lebo som si potom spomenula že koľkokrát pani učiteľka aj vyzerá taká unavenejšia a nevedela som od čoho to je a teraz sa bojím že chodí do roboty ešte so zostatkovym a že takto potom učí aj deti. Ani dieťaťu som to nevedela potom vysvetliť že čo to tá pani učiteľka kupovala a prečo, načo...

lavender273
1. okt 2022

Kks ty si Kelišová..este sa jej opytas nadrzovku ci ide gratulovat 🤣

basullinka
1. okt 2022

Unavena je pravdepodobne z 20 malych, urevanych deti 🤣

veronikaszabova
1. okt 2022

A ja podla nadpisu, ze coooo? Ucitelka opita v skolke? A toť... Ona si vypije doma s priatelom 🙂

poopsie
1. okt 2022

Ty niesi kompletná. .. Normálne ten prievan cítiť až sem z tvojho vnutolebečného priestoru... A čo keď je unavená z toho, že vstáva o 5 ráno? Aby bola na 6 v praci?

silvike
1. okt 2022

Jeeminku, aj my sme si vcera spravili s manzelom pekny vecer...dali sme si cajik s rumom (rozumej Umom ;)

akinomel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka9
1. okt 2022

@basullinka a ich ohromnych rodicov 🤣

autor
1. okt 2022

A ešte k tomu všetkému ona je aj potetovaná na obidvoch rukách dosť viditeľne, naschvál nosí krátky rukáv asi aby to všetci videli. Teraz taký človek s tetovaniami čo pije sa vám stará o dieťa, vám by to bolo jedno?

alex49
1. okt 2022

Vo voľnom čase si môže robiť a piť čo chce. Nestaraj sa do druhých. Totálne netaktne pýtať sa ci ide gratulovať. Pani učiteľka je dospelá, môže prepit aj celý víkend.

akinomel
1. okt 2022

Práca s deťmi je veľmi vyčerpávajúca a často krát aj komunikácia s ich rodičmi.

nikpa
1. okt 2022

To ako fakt? Ty nemôžeš byť kompletná. Aj keby bola celý víkend namočena v tom rume tak teba je do toho nič. Pokiaľ je triezva v práci a robí si ju dobre. Aj ty by si mala niečo dať, možno ti nebude tak hrabat 🤣😅😅😅🤣

basullinka
1. okt 2022

@lienka9 zo skúseností Ti viem povedať, že niektori rodičia su omnoho vyčerpávajúci ako deti, a to som mala stredoskolakov, na ktorých rodičia neboli až tak precitliveli

alex49
1. okt 2022

Omg, ty nie si normálna, tetovanie ju nerobí horším človekom. Aspoň vlasy nosí podľa tvojej normy?

akinomel
1. okt 2022

Nehodnotila by som pani učiteľku kvôli jej osobnému prístupu k tetovaniu, ale či a ako sa deťom venuje, či je ľudská, empatická, milá, prívetivá. Pravdepodobne Ťa Tvoj postreh naľakal, ale nie je všetko tak, ako sa zdá na prvý pohľad.

mijunik
1. okt 2022

Ale veď to mohla kupovať aj do pečenia napríklad. Vidíš, možno rada pečie a pekný večer znamená, že budú spolu piecť. ☺️☺️☺️ (Akokoľvek to napíšem, bude to znieť dvojzmyselne… 😂) Netráp sa tým, že kupovala rum. Ak by sa potácala, tiahlo by z nej, to by bolo iné. Ale kupovať rum neznamená, že sa ide ožierať celý víkend a poloopitá v pondelok dorazí do práce. 😁

weronika171717
1. okt 2022

Preboha sa spamätaj. 😂😂😂 Možno si išli s partnerom robiť čajík s rumom, pripadne nejaký drink. Prečo by mala byť hneď alkoholicka. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😅

autor
1. okt 2022

No ja neviem, asi v pondelok pre istotu do škôlky pošlem muža a ak bude pani učiteľka nejaká divná tak...

aaao
1. okt 2022

Vies co radsej si preloz dieta do inej skolky….najlepsie takej kde ucia mnisky 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

jaskolka
1. okt 2022

Vieš čo, zober dieťa a daj ho rýchlo do inej škôlky.ale nie kvôli rumu v košíku, či tetovaniu, alr kvôli tomu, že urobíš službu tej učiteľke.
Lebo ani ona nemusí byť spokojná že učí dieťa osoby ktorá jej drzo pozerá do košíka,bez nejakej extra istoty, na vo všetko potrebuje rum, už vynáša závery, že je alkoholicka, a ohovára ju na verejnom fóre aj kvôli tetovaniam.

raszuz
1. okt 2022

@autorka .... zavoláte na ňu políciu? Akože nechápem ...obviňovať človeka kvôli nákupu rumu ... keby bola v škôlke opitá a z rumu, tak tomu ver, že to cítiš.
To, že je unavenejšia? No bože ... ja mám 19 detí a často vyzerám, že ma prešiel parný valec ...

januelik
1. okt 2022

Chceš mi tvrdiť, že ty si doma nevypiješ a predpokladám, že tvoje dieťa to nikdy nevidelo doma, v rodine atď. Čo robí učiteľka po pracovnej dobe, teba nemá čo zaujímať. Že je potetovaná? A čo… Moje dieťa má učiteľku čo je potetovaná snád všade, modré dredy na hlave, ale je to tá najlepšia učiteľka s veľkým srdcom. Takže milá autorka, prosím ťa, nesúď knihu podľa obalu a hlavne staraj sa o svoje problémy, zjednodušíš si tak život🙌🏻

sim_mi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebellefleur
1. okt 2022

Co si nedala túto otázku pod svojim nickom? Fakt ma zaujíma, čo za .... (radšej vybodkujem), je schopná toto napísať 🙈🙈🙈