Učiteľka MŠ pije

1. okt 2022

Ahojte, neviem ani ako začať túto tému. No jednoducho včera po vyzdvihnutí dieťaťa zo škôlky som bola nakúpiť a v obchode sme stretli pani učiteľku zo škôlky, akurát si nakladala do košíka rum. Ma skoro porazilo. Ešte som sa jej spýtala že či ide niekde gratulovať ale ona že nie, že si idú robiť pekný večer s priateľom.... Keby to bolo nejaké pivo alebo víno tak ešte ok nejako to vezmem, ale ten rum ma fakt dosť nechutne prekvapil a mám dosť zlý pocit z toho že taký človek čo pije tvrdé učí moje dieťa. Stretli ste sa s niečím takým aj vy? Ako by ste reagovali na mojom mieste?

zuzana76
1. okt 2022

@asocial tato tema sice vymyslena moze byt, ale ver mi, ze taketo osoby existuju

winki13
1. okt 2022

Ako prepáč, ale učiteľky v Mš sa s detmi hrajú na zemi, ukazujú im cviky, maľujú s nimi a pod a to má robiť v kostýmčeku a lodičkách? A neviem akú škôlku to máte ... u nás je aspon 50 percent rodičov doma na materskej a chodia v teplakoch pre deti.

mamusa123456789
1. okt 2022

Nezabudni zavolať sociálnu na každého z rodičov co kúpi v obchode alkohol... Bože ty si trupka

mamusa123456789
1. okt 2022

@lenuska0075 ze pirát 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ja odpadnem 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

oblecenie99
1. okt 2022

@viestta Spomenula som si teraz na "rum s čajom", ktorý sme si popíjali s mužom z termosky na jednej miniture na Lajošku v zime 🙈

Autorka, ja teraz čítam ďalšie tvoje príspevky a musím napísať, že na tvojom mieste by som sa možno viac sústredila na to, aby som ja nebola tá, na ktorú si posvietia práve tie učiteľky.. lebo rodina, kde dieťa v škôlkarskom!! veku spozná v košíku tvrdý alkohol a zaskočí ho to do tej miery, že mu to treba nejak vysvetľovať, je minimálne jemne podozrivá.... 😏

duduska25
2. okt 2022

@megan777 presne tak, staci si dat otazku, ci by sme s nimi menili ich zamestnanie.

ejanjelik
2. okt 2022

Zmeň škôlku s máš po probléme.

miriam11
2. okt 2022

Si strašná krava. Hlúpa a primitívna.

skorpionik30
2. okt 2022

boze ty sa nad sebou zamysli...co taras..aco ked je potetovana a co ked si kupi rum....na zamyslenie si tu ty...aj s tvojim prispevkom....co vyrastie z deti ktore vychovavaju taketo matky....a ty si co kupovala....salatovu uhorku nie?...aby sa nad tym niekto nepohorsoval....ja vazne nemam slov😭

nikaeli
2. okt 2022

@skorpionik30 s tou uhorkou si ma rozosmiala 🤣😆

bianca72
2. okt 2022

Tak toto je vrchol všetkej drzosti !!! Zavidiss jej tie tetovania ? A alkohol ? Však sa daj potetovat aj ty a keď ti večer deti zaspia si daj niečo aj ty . Zjavne ti to chyba ….. ja som mama mám dieťa chodím do roboty ale toez si zvyknem dať večer pohár dva vina . A cez leto miesany drink…

andreaka11
2. okt 2022

@autorka Kedze nemas problem pozerat cudzim ludom do kosika, komentovat ich nakup a verejne ich poohovarat na socialnych sietach, tak urcite nebude problem objednat testy na alkohol a dat jej pondelok rano fukat. Takto si ušetris tych par tyzdnov pozorovania.

luckapivkova
2. okt 2022

"Potetovaný človek čo pije sa vám stará o dieťa..." no ty si pekná pi*a vytretá :D

77ma11
2. okt 2022

choré čo píšete, chúďa učiteľka a ľutujem Vaše dieťa, že ma takto zmýšľajúcu matku.
A prečítajte si komenty, ani jedna osoba s Vami nesúhlasí, takže týmto čo ste napísali, tak sama ukazujete aká ste povrchná a ako hneď posudzujete. Smutné

slunce3
3. okt 2022

Vies preco boh stvoril chlapovi penis? Aby boli zency aspon chvilu ticho.... Tak bez za tim svojim nech par krat dobre povykruca, zjavne ti to chyba....

bilancia
5. okt 2022

chuda a ona mozno len do pečenia ten rum kupila :D

kaciato
5. okt 2022

Ty si uplne...boze na nebi a co ked je potetovana moj manzel ma tetovania na oboch rukach a aj si da rum a je to uzastny milujuci otec pre boha kam tento svet speje...moze si vypit s partnerom manzelom na oslave aj doma nemoze pit v praci moze byt unavena z toho ze vstava rano alebo nespi v noci to si nemoze dovolit byt unavena? Kokos ja neviem ucitelky asi musia byt vyskerene 24/7 nesmu byt unavene,chore,potetovane nemozu si vo svojom volnom case vyjst s kamaratkami dokonca ani si doma vypit s partnerom 🤦 nedajboh keby ich nejaka matka stretla na diskoteke pre boha no skandal 🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦no strasne cosi ja sa ani necudujem ze MK ma taku mienku na verejnosti ked tu citam taketo perly ....

kaciato
5. okt 2022

@skorpionik30 👍😂

kaciato
5. okt 2022

@mery333 suhlasim ja v dedine ucim ale ked sa idem zabavit chodim mimo okresu ....btw raz som sla az do vedlajsieho statu na vikendovku s kamoskami presne z tohto dovodu je to des....jediny raz som bola na MDD na jednej akcii co dedina robila pre deti...bola som s vlastnymi detmi reku ved nech sa zabavia ...a tie komenty niektorych mamiciek ze boze aj tu ste s detmi to musi byt strasne...vravim halo som tu so svojimi s som tiez matka....odvtedy na nic v nasej dedine nechodim ani na vianocny jarmok lebo ked si dam punc presne tieto pohlady 🤦🤦🤦otrasne

lejduska
5. okt 2022

@kaciato je to strašný údel a skatulkovanie ľudí,pruser majú učitelia na SŠ keď sa chcú ísť zabaviť,to aby išli niekde na mars😅

spadnutaslivka
5. okt 2022

@lejduska ale vtedy je to obojstranné... stredoškoláci si nemajú kam ísť sadnúť, lebo keď tam dojde úča, je po zábave 😀

lejduska
5. okt 2022

@spadnutaslivka hej hej,ako som mohla zabudnúť,ved to nebolo tak dávno 😂😂😂

zuzana76
13. jún 2023

@adkamladka to ako by mala ist za riaditelkou, ze videla ucitelku kupovat rum? 😂 toto je na aku staznost?

petrisa213
7. nov 2023

Konečne som pochopila význam tohto piktogramu