Učiteľky v škôlke balia pokakané a pocikané veci dokopy

hatsepset
10. sep 2015

Ahojky - minuly rok v skolke sa nam stalo ( a aj inym samozrejme) ze sa deti pokakali a pocikali - normalka. Ale Ucitelky pokakane a pocikane veci z dietata zoblecu a zoblecu aj to co ma ciste - cize ak pokaka pocika len gate alebo gate a taplaky vyzlecu mu aj tricko ponozky - vsetko. Dieta prezlecu a tie spinave aj ciste zoblecene veci zbalia do jednej igelitky a strcia do SKRINKY ...AJ S HOVIENKOM!!! proste pokaka- pcika sa rano, tak to je so vsetkymi vecami do pol stvrtj v skrinke.... co som sa bavila s inymi mamickami udajne bezna prax vo vacsich skolka a mestach - JE TO NORMALNE??? sestra mi vravela - ona ma dceru v malom meste v skolke - ze tam im to preperu trochu a daju zvlast do sacka a nechaju v satni a pri prichode po dieta povedia. A ze by som mala to oznamit hygiene- nech si to skontroluju. Co je sice pekne, ale kedze som mala moznost v take sfere pracovat tak viem ze vedenie vzdy dopredu vie o navsteve hygieny cize vsetko je vzdy v poriadku ... neviem ako na nich "vyzret". lebo dohovorom to jak hrach na stenu - proste stylom ze ja mam blbe a nevychovane decko a som neschopna matka ked som ho nenaucila take veci ... a to mozem byt stastna ze moj mal len tri roky vtedy - ako sa useli citit matky tych 5 rocnych pri takom jednani :/ - neviem ako tento rok, lebo mame ine ucitelka, ale sama som zvedava

majusik11
6. okt 2015

ok zacnem to riesit..mas uplnu pravdu @timea7

timea7
6. okt 2015

@majusik11 držím palce!!!!

hatsepset
autor
7. okt 2015

@majusik11 ahoj ja som nechcela aby to preprali a ani som to nenapisala , len aby nedavalu pokakane aj s hovienkom dokopy s cistym - ked nie je cas na ine veci tak preco nenechaju decko v cistom suchom triku a nezbalia len ten spodok :-O akoze osikat ja to vyperem alebo vyhodim len no - ked to tam hnije vsetko dokopy medzi cistymi vecami v satni kde chodia aj ini rodicia a ine deti - nastastie sa to mojmu uz nestalo ale ked teraz chodime ponho ..no sem tam citim ze od niekoho zo skrinky vanie... ale vobec som nechcela ani necakala ze to preperu preboha - si treba este raz precitat poriadne 🙂