Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Večerná škôlka pre detičky od 0 do 6 rokov

warimex
8. feb 2013

Ahojte, chcela by som vedieť Váš názor na večernú školku resp. detské centrum, ktoré by sa o dieťa postaralo aj v poobedňajších alebo večerných hodinách. Pre upresnenie uvediem príklad, chcete ísť večer s manželom alebo s rodinou do kina na 2 až 3 hodiny ale nemáte na ten čas kde dať svoje dieťa. Využili by ste takéto služby??? Jednalo by sa o klasickú školku ale s rozdielom, že by bola otvorená aj večer. Teším sa na príspevky 🙂

prasiatko30
8. feb 2013

@warimex pre mna osobne by to bolo strasne malo prakticke - na tie nocne hodiny si vzdy radsej najdem nejaku babysitterku ktora sa ochotne premiestni ku nam domov a ked sa my vratime domov deti su vo svojich posteliach a spia, babysitterku odvezieme domov a je to - neviem si predstavit prist okolo jednej z vecere, zastavit sa niekde v centre po rozospale deti, natlacit ich do auta a potom este aj ukladat spat - pre mna by to teda naozaj nemalo ziadny prakticky vyznam

sissy27
8. feb 2013

@warimex určite je na takéto akcie praktickejšia baby sitterka, ktorá príde ku nám domov, deti večer zaspia "vo svojom", a hlavne ak má byť jedno dieťa dlho do večera samé v škôlke s p. učiteľkou, je to také nejaké smutné...to ako keby teba nechali v práci dlho do noci a nepustili ťa domov, lebo nikto tam nie je ..ale ak by učiteľky boli ochotné pracovať vo večerných hodinách ako babysitterky v domácnostiach "svojich" detičiek, to skôr... predsa len dieťa bude doma, so svojimi hračkami, vo svojej postieľke a vie, že mamina sa vráti, že ho nenechala niekde odložené... a takisto aj logisitka spiaceho dieťaťa zo škôlky domov nie je nič moc, alebo teda sa potom ponáhľať na určitú hodinu...
pri škôlkach by mnoho rodičov isto uvítalo predĺženú prevádzkovú dobu napr. do 18.00hod kvôli práci...

prasiatko30
8. feb 2013

Chces napad - mne velmi pomaha tkzv ludoteca - mozem deti zaviest v ramci ich otvaracich hodin bez toho ze by som musela dohodnut hodiny prichodu a odchodu na pol roka dopredu - proste potrebujem nieco urobit niekam ist a viem ze s detmi by to bolo o drzku tak ich necham v ludoteke a za hodinku dve sa vratim po ne. Umoznuju tiez organizovat narodeninove oslavy -ty mozes doniest tortu aj nejake obcerstvenie pre dospelakov oni ponukaju kavu a olovrant pre deti. Organizuju aj take predstavenia pre deti, dielne varenia, malovania etc.

A co ocenujem najviac - ich flexibilita en horarios - neviem ako by som to napisala nenutia ma nosit dieta raz za tyzden od vtedy dovtedy a dohovorit sa na mesiac dva dopredu - ja pridem necham deti odidem a vratim sa po ne. Tiez maju viacere cenniky - cize ja napr na taketo nepravidelne nechavanie mam bono na 10h ktore mi plati pre obidve deti - nemusim kupovat zvlast pre jednu a zvlast pre druhu - idu obidve skrtne mi dvojnasobok hodin a hotovo takze mne omnho viacej vyhovuje takyto servis ako mat nejaku cisto vecernu skolku🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli