• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vši v škôlke. Stretli ste sa s tým?

17. novembra 2016 
@renatka100 dakujem. ja som to robila takto. - mal hnidy, umyla som hlavu, vybrala hnidy, o tri dni mal dve hnidy, vybrala som, a mala som aj umyt? lebo v navode bolo o sedem dni opat. kedze to bolo v stredu tak v stredu o tyzden, nie? medzitym som mu striekala s preventivnym sprejom paranit. nerobim dobre? ak som po umyti samponom v tu stredu zabudla hnidu, tak ona prezila? neudusi sa? som uz z toho na nervy a som uz asi paranoidna.... :frowning2:
3. nov 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyka1 ano v stredu o tyzden, urcite tam nie su zive neboj. :slight_smile: hlavne dalej vyberaj
3. nov 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oni su uz mrtve?co sa stane ked sa tam zabudne?a preco sa vlastne musi stale prevliekat postelna bielizen ked su vlastne mrtve?len tak nad tym premyslam.... :wink:
4. nov 2014 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, v skolke vyvesili oznam, ze sa vyskytli vsi.... cim mozem babam umyt hlavy aby ich nedostali, teda ked ich este nemaju :unamused: dnes im skontrolujem hlavicky
17. nov 2016 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisaap ja som pred dvoma rokmi od deti v mš ( som ucitelka) chytila vsi...aj farbene vlasy...a aj tak:grin:pouzivala som sampon Liquido s hrebencekom. A to som mala pred svadbou...krasne dlhe vlasy.
17. nov 2016 o 09:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok