Vši v škôlke. Stretli ste sa s tým?

denisaap
9. okt 2008

Ahojte mamini v synovej skolke maju vsi nastastie nie v jeho triede,zaujmalo by ma ci ste sa stym uz stretli a ako ste to riesili,davali ste preventyvne niake sampony alebo nie...Ak ano ako sa volaju chyta ma hroza ze by mi to mohol dotrepat domov,viem ze su pripravky ked uz je ale je nieco aj na prevenciu aby to nedostal 🙂

lucyka1
3. nov 2014

@renatka100 dakujem. ja som to robila takto. - mal hnidy, umyla som hlavu, vybrala hnidy, o tri dni mal dve hnidy, vybrala som, a mala som aj umyt? lebo v navode bolo o sedem dni opat. kedze to bolo v stredu tak v stredu o tyzden, nie? medzitym som mu striekala s preventivnym sprejom paranit. nerobim dobre? ak som po umyti samponom v tu stredu zabudla hnidu, tak ona prezila? neudusi sa? som uz z toho na nervy a som uz asi paranoidna.... ☹

renatka100
3. nov 2014

@lucyka1 ano v stredu o tyzden, urcite tam nie su zive neboj. 🙂 hlavne dalej vyberaj

lucyka1
4. nov 2014

Oni su uz mrtve?co sa stane ked sa tam zabudne?a preco sa vlastne musi stale prevliekat postelna bielizen ked su vlastne mrtve?len tak nad tym premyslam.... 😉

meusicka
17. nov 2016

ahojte baby, v skolke vyvesili oznam, ze sa vyskytli vsi.... cim mozem babam umyt hlavy aby ich nedostali, teda ked ich este nemaju 😒 dnes im skontrolujem hlavicky

marrie5385
17. nov 2016

@denisaap ja som pred dvoma rokmi od deti v mš ( som ucitelka) chytila vsi...aj farbene vlasy...a aj tak😁pouzivala som sampon Liquido s hrebencekom. A to som mala pred svadbou...krasne dlhe vlasy.