Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Z cukrárky učiteľkou. Viete kto sa stará o vaše deti?

zuzanockamt
30. apr 2014

@mj1 áno, viem, kto sa stará o moje dieťa a som spokojná 🙂

meluela
30. apr 2014

@mj1 v tej statnej aspon tie 2 roky vikendovej pedagogiky .. v sukromnom zariadeni ktore vacsinou nema status materskej skoly aj ked sa vola skolkou, moze strazit deti skutocne ktokolvek nad 18 rokov

euka210
1. máj 2014

ano je to tak, dnes uz ma vysoku skolu skoro kazdy a ked nie denne, tak externe studium to isti, lebo skola chce peniaze :( To nie je novinka, ze uroven klesa...zacina to u ZS kde sa naroky znizuju podla vzoru "zapadu" a USA a konci pri VS.

zuzitko74
1. máj 2014

Nie všetci neklasifikovaní učitelia sú babráci, ktorí nevedia učiť. Niekto má proste prirodzený talent a vzdelanie sa dá vždy doplniť.

cobhan
1. máj 2014

ziadna skola nie je zarukou, ze sa dana osoba bude detom poriadne venovat. Radsej nech je tam niekto, kto si tu pracu fakt uziva a bavi ho to a takpovediac zije pre tie deti, aj ked nema neviem ake vzdelanie, ako vzdelany psi cumak, co by sa lepsie hodil za prepazku do banky. U nas v skolke je jedna, co sa na tu pracu nehodi, certifikaty ma, aj skoly, ale nikdy som ju nevidela, ze by zobrala dieta na ruky ked place alebo si ho zobrala aspon na kolena, prebaluju tiez len zvysne dve...v podstate ked si to tak premietam, tak vzdy som ju videla len stat alebo sediet v bezpecnej vzdialenosti od deti, aby od nej nahodou nieco nechceli.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli