Začíname so škôlkou od septembra 2012

babu9
3. apr 2012

Ahojte maminky, ja viem, že je tu toho už dosť popísané, ale bola by som rada, keby sme sa tu stretli maminky detičiek, ktoré idú do škôlky od septembra 2012 aby sme si tu mohli pokecať o radostiach a starostiach našich škôlkárov 🙂 alebo len tak keď nám bude dlho 😉....teším sa na vás 🙂

lenkove
16. apr 2014

@m.i.r.i
Ja som doma s druhym miminkom, tak je stresu o poznanie menej... Mala ma skolku tento rok rada, rada tam chodieva a sedia jej aj ucitelky. Obcas riesime, ze sa s nou niekto nechcel hrat, ze jej niekto robil zle, atd.. ale poriesime a je dobre, maximalne je z toho par chvil mrzuta.. Ziadne neuroticke stavy, dlhotrvajuce place atd.. ako to bolo v minuly rok... O tyzden ma pat rokov, uz je to velkacka, tatinko si z nej chova spolocnika na tury 🙂 a co vy?

m.i.r.i
22. apr 2014

@lenkove jeej..no tak to uz je o inom vsak? uz 5 rocnu budete mat..strasne rychlo to leti..
Nas tiez super..uz skoro druhy rok skolky za nami..nas mal 4 vo februari..skolku miluje, ale my sme nemali problem od zaciatku...skor mal take problemy ako ze nechcel vystupovat, ked som prisla na najeke vystupenie tak zacal plakat a hned ku mne bezal..zo zaciatku sa hraval sam a len pozoroval deti..ale teraz to je uz sinter, spolocensky, vodcovsky typ..vystupuje jedna radost, komediant maly..nas je v zmiesanej triede, takze kym vlani ako 2.5 rocny ked nastupil tam bol najmladsi a ti najstarsi mali aj skoro 7 rokov..tak tento rok uz ovela lepsie..uz je to ine, ked ma 4 rocky a su tam aj 3 rocni aj 6 rocni...ja by som tiez chcela druhe babatko, no ktovie..v niecom to iste odbura stres..hlavne tie choroby ze co so skolkarom..to je nocna mora..ale zas drobec je potom viac chory ked sa nakazi od starsieho..no kazdopadne..2 roky skolky skoro za nami..ani sa mi verit neche 🙂