Základná škola Bernoláková 16 verzus cirkevná Bernoláková 18

kamko24
8. jan 2014

Ahojte baby. Dcérka pôjde v septembri do prvého ročníka,ale nevieme sa s manželom dohodnúť, na ktorú Bernolákovú ju dať.Manžel chce na Bernolákovú 16,ale ja neviem. Zo začiatku som chcela cirekvnú,ale teraz som zistila,že Bernoláková 16 je zameraná na matematiku,informatiku a tak,ja mám skončenú VŠ a vyštudovanú matematiku a chémiu,tak by som ju možno dala aj na Bernolákovú 16. Neviem,prosím poraďte a napíšte mi aj Vaše skúsenosti.ďakujem.

katastrofan
8. jan 2014

Ja ti odporučam bernolakovu cirkevnu, má lepšie vysledky testovania deviatakov v matematike aj ked nie je vyslovene zamerana na matematiku, ale tuto volbu urob len ked si veriaca, alebo budeš akceptovať niektore zaležitosti a a kcie suvisiace s vierou na škole...

jonas17
9. jan 2014

@kamko24 predpokladám, že hovoríš o Košiciach 😉 ..ak áno, tak moje deti chodili na cirkevnú a bola som spokojná. dobrí učitelia, komunikácia s rodičmi skvelá, nemali sme žiaden problém. a bola som rada, že tam chodili deti z viacdetných rodín, 4-6 deti boli normálka, mala som pocit, že sa nevyťahujú medzi sebou, boli nejak skromnejšie, ale bo už bolo pred pár rokmi, neviem, ako je to teraz 😉

andrea.m
16. jan 2014

@kamko24 ja mám obidve deti na cirkevnej a som spokojná. aj s vyučovacím procesom, s prístupom pedagogov, s atmosferou na škole. samozrejme pokiaľ si veriaca alebo aspoň ochotná akceptovať akcie školy spojené s vierou. ak je to pre teba dôležitý údaj tak 98% žiakov tejto školy pokračuje v štúdiu na gymnáziach. držím palce aby si sa rozhodla správne a hlavne aby bola spokojná tvoja dcérka. 🙂