Základná škola harmónia. Aké sú vaše skúsenosti?

vojavoja
28. okt 2009

Prosim Vas uvazujem nad nultym rocnikom v tejto skole. Ide mi len o ten nulty, potom musim dat dcerku blizsie k nam do skoly. Ake mate skusenosti so ZS Harmoniou. Pocula som na nu aj dobre ale v poslednej dobe aj negativne veci. Prosim Vas napiste mi Vase skusenosti, velmi by mi to pomohlo. Kedze tato skola ma pre nas nablisku nulty rocnik, ostatne su daleko asi nebudem mat inu moznost...

kojka306
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dlhan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tin007
27. apr 2016

@stankalondon Syn bol pred 2 rokmi na 1 den na takom "testovacom" dni v Harmonii pred nastupom. Aj som ho tam chcela dat, pretoze deklarovali na webe, ze v triedach je najviac 15 deti. Lenze realita bola ina (potom to aj upravili), tych deti bolo 20 (uz som to pisala) a tam som velky rozdiel medzi predskolackou triedou v kl. MS a pripr. rocnikom v pocte deti nevidela. Nakoniec sme urobili z mojho pohladu dobre; syn ostal az do nastupu do skoly v MS a v pohode. Kamaratka mala dceru v pripravnom rocniku, chvalila si, ze mala bola dobre pripravena na skolu, chcela dat aj druhe dieta, ale ta ucitelka, ktora bola super a ucila starsiu uz odisla a nevedela zistit, ze ktora ucitelka by mala pripravkarov a akou metodikou by ucila (tato povodna isla podla Elkonina).

alepredsa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alepredsa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kojka306
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alepredsa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dlhan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alepredsa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alepredsa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xxxxxnnnnn
29. dec 2016

Ahojte,

vzhľadom na to, že diskusia sa začína uberať nesprávnym smerom a je plná urážok, nepekných slov a útočenia, musím zasiahnuť. Zakladateľka diskusie Vás žiadala o radu, o skúsenosti. Nie o nepekné slová, urážky.........

Fórum na MK je verejné, čiže do fóra môže prispieť hocikto. Vaše názory budú vždy odlišné, a preto prosím, aby ste akceptovali názor každej užívateľky. Nie, aby ste sa urážali.
Prajem si, aby Vaše debaty prebiehali v pozitívnom duchu - aj keď nesúhlasíte s názormi iných, verím, že dokážete dať osobné pocity bokom a debatovať navzájom naďalej s rešpektom a konštruktívne.

Verím, že každá diskusia je najplodnejšia a prebieha bez zbytočných vyhrotených osobných konfliktov vtedy, ak si každý uvedomí, že aj keď s niekým nesúhlasím, snažím sa obracať sa naňho len s vecnými argumentami a nie hodnoteniami jeho osoby alebo zovšeobecneniami o “jemu podobných.”

Ak sa bude diskusia opäť uberať nesprávnym smerom, budem nútená ju uzamknúť.

Prajem príjemné diskutovanie,

Ďakujem
Adminka fóra

dlhan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz