Základná škola Hubeného. Nultý ročník

vojavoja
29. okt 2009

Ma niekto skusenosti s nultym rocnikom na ZS Hubeneho? Uvazujem tam dat dceru. Prosim napiste Vase nazory na tuto skolu budem Vam velmi za to vdacna.

michalienka
31. okt 2009

moja dcera nechodila do nulteho, ale ma spoluziakov ktori navstevovali nulty rocnik a rodicia si pochvalovali. Ja poznam len ucitelku, je prijemna a mlada. Ucia sa hravou formov. 18.11. je den otvorenych dveri, tak sa treba ist pozriet. Tu je link n

michalienka
31. okt 2009

moja dcera nechodila do nulteho, ale ma spoluziakov ktori navstevovali nulty rocnik a rodicia si pochvalovali. Ja poznam len ucitelku, je prijemna a mlada. Ucia sa hravou formov. 18.11. je den otvorenych dveri, tak sa treba ist pozriet. Tu je link na stranku http://zshubenehoba.stranka.info/index.php?vid=A

vojavoja
autor
31. okt 2009

Dakujem velmi pekne za odpoved 🙂.

eja16
1. mar 2011

vojavoja, nulty rocnik na ZS Hubeneho nepoznam, viem len, ze sa tam tiez snazia ist podla ITV, co je dost tazke v statnej skole. Tradicne vyborne su nulte ITV rocniky v sukromnej ZS Finesa v DNV, teraz sa to vola ITV pripravka Profinesa.
Od septembra 2011 Finesa otvara sukromne centrum 0.rocnikov Finesa Brilliant Bees 5-6rocne deti a sukromnu MS Finesa Honey Bees pre 2-4rocne deti na Estonskej, Podunajske Biskupice, Info: skolafinesa.sk, finesa@skolafinesa.sk

irise
3. mar 2011

eja, dobre rano 😀 😀

eja16
6. mar 2011

irise, DIKY 😀 , vsak uz som si vsimla datum u otazky od vojavoja 😝 no ale nech sa info siri, nie? aj ked pomalym kablom 🙂 pa