Zápis do škôlky. Ako prebieha?

w.04
8. mar 2009

ahoj, prosim vas, mohli by ste mi pomoct? neviem ako prebieha zapis do skolky, u nas na dverach skolky je napisane ze zapis sa kona od 9.3. a teraz neviem, ci tam mam uz prist s potvrdenim od lekarky alebo dostanem az v skolke nejaky papier na potvrdenie od nej.. este sme v skolke neboli takze neviem ako prebieha ten zapis.. ci ist za riaditelkou aj s malym.. a ci sme uz pred zapisom nemali nieco vybavit.. nechcem tam prist ako uplne jelito 😅 dakujem velmi pekne 🙂

brisilda
8. mar 2009

Ahoj , takze ja ked som maleho davala do skolky tak som si sla najprv po papiere k riaditelke no neviem ako to chodi u vas .Skus najprv zavolat a opytak sa co a ako urcite ti poradia aj cez telefon a ty si usetris cestu 😉

dioliana1
8. mar 2009

v MŠ ti daju prihlašku, tu treba vypísať a dať potvrdiť obvodnej a do 15.3. dať do školky, tak je to u nas...a ked je vela deti si v poradovniku, tak si treba švihnuť a dať čím skor..

w.04
autor
9. mar 2009

dakujem vam velmi pekne, ste zlate, uz aj bezim do skolky pre prihlasku a uvidim co bude dalej. dakujem este raz 🙂

tomaslavka3
11. mar 2009

tez sme boli na zapise bolo potrebne priniest RL-original,zdravotnu karticku a 7euro na zrps.am sa dostava prihlaska,ktora sa da potvrdit za 1euro u detskej dr.Nase trojicky su zatial len v poradi pretoze je vela deti su15,16,17 navyse.Noja som len kvoli tomu na ten zapis sla,

salala
23. mar 2009

ahojte,potrebujem poradit neviete do kedy trva zapis do skolky?dakujem za radu.

danulka2
24. mar 2009

ahojte, u nas sa zapisuje cely marec, ale asi beru len urcity pocet. Ja som vypisala ziadost /tu davaju v skolke/, potvrdil mi ju doktor a vratila som ju riaditelke. Pocas aprila bude chodit rozhodnutie o prijati a pozvanka na prve rodicovske /to bude niekedy v maji/.

lienka55
21. júl 2009

Mamicky potrebujem poradit!!!!
V marci 2010 nas caka zapis do skolky, u nas v miestnej skolke.Neviem este presne ci nastupim do prace alebo potiahnem este jednu matersku,ale ak by som nastupila do prace,tak mi nema kto chodit pre syna do skolky.
Preto uvazujem ze by chodil do skolky do dediny kde byva moja mamina,aby mi mohla chodit pre neho.
Co chcem vediet je,ci ked ho zapisem u nas v skolke,ci by som ho mohla bez problemov potom preradit do skolky kde byva mamina.Skratka kde je zapisany tam musi chodit?

edita33
22. júl 2009

Ty ho mozes zapisat do viacerych skolok,,a v septembri nastupi iba do jednej,ale cestne by bolo ho z dalsich odhlasit,,alebo si nechaj reservu,u mamky alebo u vas,