Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zmena škôlky, ak sa jej tam páči, ale nám sa prestáva?

revayova
11. mar 2008

Ahojte! Mám 4,5 ročnú dcéru a nejako sa mi nepáči , resp. prestáva páčiť škôlka. Navyš ju máme dosť daleko vzhľadom na to ,že som zostala na materskej a dosť ťažko sa mi tam dochádza .Ale mala je tam zvyknutá, má tam kamarátky a vôbec nam neplakala , ani keď tam začala chodiť. Mám ju zmeniť? Máte s tým nejaké skúsenosti? Poraďte , prosím. Ďakujem.

ukana
11. mar 2008

revayova, mas to dost daleko? a nepaci sa ti skolka? alebo len dochadzanie do nej? Ak je skolka v pohode, a malej sa tam paci, tak by som ju nemenila. Ale zasa ak ju potom das do skoly niekde v okoli, tak zasa nebude mat kamaratky.
My sme skolku nezmenili, radsej trosku dochadzame, i ked mame skolky aj blizsie 🙂
Zvaz vsetky PRE a PROTI , najl;epsie napisat na papier 🙂

revayova
autor
11. mar 2008

no ja som jej ju nemenila ked sa narodil maly , aby nemala stres , ale ta skolka sa mi vobec nepaci. Nekomunikuju s nami, nikde s detmi nechodia, chodi stale hladna, atd. Ja neviem.Ale uz mi pretiekol pohar trpezlivosti

maslenka
11. mar 2008

revayová, nemenila by som, pretože je to na krátku dobu, neviem síce, kedy je tvoja dcérka narodená, ale pôjde naneskôr za dva roky do školy a mám pocit, že tá škôlka viac nevyhovuje tebe ako jej. Písala si, že vôbec neplakala, keď tam začala chodiť, má tam kamarátky, keď ti začne plakávať v inej škôlke, čo urobíš? A prečo chodí hladná? Porcie sú vo všetkých škôlkach rovnaké, ale len niektoré deti sú z domu zvyknuté na zmiešanú stravu. sú hladné preto, lebo väčšinu ponúkaných zdravých jedál proste neľúbia.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli