• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmena škôlky, ak sa jej tam páči, ale nám sa prestáva?

11. marca 2008 
Ahojte! Mám 4,5 ročnú dcéru a nejako sa mi nepáči , resp. prestáva páčiť škôlka. Navyš ju máme dosť daleko vzhľadom na to ,že som zostala na materskej a dosť ťažko sa mi tam dochádza .Ale mala je tam zvyknutá, má tam kamarátky a vôbec nam neplakala , ani keď tam začala chodiť. Mám ju zmeniť? Máte s tým nejaké skúsenosti? Poraďte , prosím. Ďakujem.
11. mar 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
revayova, mas to dost daleko? a nepaci sa ti skolka? alebo len dochadzanie do nej? Ak je skolka v pohode, a malej sa tam paci, tak by som ju nemenila. Ale zasa ak ju potom das do skoly niekde v okoli, tak zasa nebude mat kamaratky.
My sme skolku nezmenili, radsej trosku dochadzame, i ked mame skolky aj blizsie :slight_smile:
Zvaz vsetky PRE a PROTI , najl;epsie napisat na papier :slight_smile:
11. mar 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som jej ju nemenila ked sa narodil maly , aby nemala stres , ale ta skolka sa mi vobec nepaci. Nekomunikuju s nami, nikde s detmi nechodia, chodi stale hladna, atd. Ja neviem.Ale uz mi pretiekol pohar trpezlivosti
11. mar 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
revayová, nemenila by som, pretože je to na krátku dobu, neviem síce, kedy je tvoja dcérka narodená, ale pôjde naneskôr za dva roky do školy a mám pocit, že tá škôlka viac nevyhovuje tebe ako jej. Písala si, že vôbec neplakala, keď tam začala chodiť, má tam kamarátky, keď ti začne plakávať v inej škôlke, čo urobíš? A prečo chodí hladná? Porcie sú vo všetkých škôlkach rovnaké, ale len niektoré deti sú z domu zvyknuté na zmiešanú stravu. sú hladné preto, lebo väčšinu ponúkaných zdravých jedál proste neľúbia.
11. mar 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok