Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zoberú 4 ročné dieťa do škôlky aj od januára?

katim
23. nov 2012

Môj drobec má 4 roky a doma sa nudí , chcem sa opýtať dá sa dať dieťa do školky aj teraz napr. od januára ? Nemáte náhodou skúsenosť ? Katka

sisaha
23. nov 2012

@katim jasne, ze sa da, ak najdes skolku s volnym miestom. Preco si vlastne nedala syna od septembra?

xenicka13
23. nov 2012

u nas sa to teda neda, to by musel byt od februara 2012 uz zapisany, ani volnych miest neni

katim
autor
23. nov 2012

no ešte som nevedela že budem chodiť do roboty a ona ni moc nechcel tak som si ho nechala doma lenže situacia sa zmenila ja som nastupila a on je pri sestre tak preto sa pýtam že ak by mali aj bvolne či by sa dalo ho tam vsunuť .

skoricaxx
23. nov 2012

musis obchodit skolky v kazdej je to inak

ale vacsinou sa dava vo februari - marci prihlaška a nastup najskôr potom v septembri

nili
23. nov 2012

@katim To si urcuje kazda skolka, musis sa poinformovat. Drzim palce!

martinka1981
23. nov 2012

@katim sukromna určite,ale štatna asi ťažko 😝 aj tak su neni volne miesta 😖

miskakyska
23. nov 2012

.....my byvame na dedine a mojho malého vzali do školky od januára bez problémov 😉

cikyta
23. nov 2012

@katim Musíš isť do škôlky osobne a opýtať sa....V BA je možno problém, ale inde velmi nie a berú v priebehu celého roka = pokial maju volné miesto 🙂 Treba len skúsiť 🙂 U nás napr.skoro každý mesiac nejaké dieťa odbudne a nejaké pribudne 🙂

pajerchinova
23. nov 2012

u nas berie riaditelka aj v priebehu roka, napr. v marci ked dieta dovrsi 3 roky v marci. Ale na zapis sme museli ist v danom termine - koncom februara predosly rok. A v ziadosti o prijatie vtedy uviest kedy chceme aby dieta nastupilo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli