Hľadám kamarátku - Prešov

anicka001
25. máj 2020

...Ak by si sa chcela zoznámiť a pozdieľať ako kamoška som z Po mám 25r. a rada sa aj stretnem. 🙂 Síce čím som staršia tým som viac hanblivka a stressman 😀🤦‍♀️ ale každopádne milujem úprimnosť,dobré srdce a tie pravé hodnoty + ak si snažilka ako ja môžeme sa povzbudiť aspoň na našich cestách síce ťažkých ale snažím sa stále veriť že s víťazným koncom .😌🙏

sunny8
25. máj 2020

Tipujem že si aj riadne ukecana 😂😂 škoda že nie si bližšie no 😂

anicka001
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sunny8
25. máj 2020

@anicka001 držím palce s tou adopciou 🤞🍀🍀 snáď sa zadarí aj prirodzene 🙂 aj keď je to ťažké treba si udržovať pozitívne naladenú myseľ a prijať všetko tak ako je a ono keď človek prijme potom príde to po čom túžime ❤️

lenicka01
26. máj 2020

Sa mi páči že si sa tak úprimne priznala že si ukecana 😁 ja o sebe poslednú dobu premýšľam že čím som staršia tým viac sa izolujem od ľudí ani neviem preco. Tiež poznám ako ani nevieš ako a všetci kamaráti sú vo svete alebo v iných mestách a už to nieje to čo bývalo. Ja to síce nepoznám tým že sme sa snažili o malé ale my sme to skôr odkladali že nieje bývanie, musíme dostávať až budú peniaze a neviem čo a nakoniec sa môj rozhodol že už čakať nechce a bolo to.zacali sme bývať v dome bez omietok a kuchynskej linky a v zhone že už čakáme malé a ešte treba urobiť toto a hento 😣 no hej a aby som nezabudla 😁😄 kľudne ak chces tak sa ozvi som síce staršia ale nekusem 🤪

lorenita
7. jún 2020

@anicka001 ahoj, ja som tiez z PO, velmi nemam s kym vyjst von porozpravat, tak sa kludne ozvite 🙂

nadzieja
30. mar 2021

Taktiež niekoho rada spoznám ☺️

lenicka01
30. mar 2021

Dievčatá dajte nejaké info o sebe nech sa troška bližšie spoznáme. 😊 Kľudne začnem ja. Takže mám 32 aktuálne na materskej. Mám syna Andreja 7 mesiacov. Nedávno sme sa presťahovali z mesta na dedinu do novostavby. Mám rada sarkastický humor 😊, zvieratá, záhradu,kvety,prírodu, fotografovanie, prechádzky a určite je toho viac len teraz mi nenapadlo 😄

s1234
22. mar 2022

Som z Košic, mám 24,ale rada sa spoznám s dievčatami aj z Prešova 🙂