2. IVF apríl/máj 2009 - Ferticent. Kto ide tiež?

mimka30
19. mar 2009

Ahojte snažilky. Je tu niekto kto sa chystá na druhé IVF? Ja sa chystám v apríli. 🙂

babulka123
19. mar 2009

kde ja pojdem v 7 mesiaci? letecky??? do ri... heheheh a naspat.. aj ja by som isla.. neboooj okamzite.. ved vam poslem foto hotela tak pochopite..

petkaerdal
19. mar 2009

no ved jasne,ty musis doma trcat 😉
my pojdeme az s detmi,moj tam ma byt,takze hotel nepotrebujeme 😉

mimka30
autor
19. mar 2009

Babulka 😀

Ja by som tiež niekedy do Beleku išla, tam je krásne 🙂

Peťka tak pošli tvojho aj s Babulkiným spolu 😀 😀 😀 😀 A vy dve chúďatka s Babulkou sa tu budete trápiť s veľkými bruškami v lete, v tom teple a vaši dvaja si budú užívať all-inklusive. 😀 😀 😀

babulka123
19. mar 2009

petka.. porodime a ideme na dovcu.. vsettky naraz.. heheheh

petkaerdal
19. mar 2009

mimka,moj by ma tu nenechal samu 😉 rok -dva pockame a pojdeme aj my,ale asi do Ankary 😉

babulka123
19. mar 2009

co vam budem hovorit.. kuknite si ..

http://www.adamevehotels.com/hotel.php?lang=en&...

petkaerdal
19. mar 2009

babul s detmi alebo bez? nechame manzelom? 😀 😀 😀 a my pojdeme oddychovat

mimka30
autor
19. mar 2009

Babulka nebuď smutná, určite ti niečo pekné prinesie a aj malinkému, alebo malinkej.

Peťka ďakujem za povzbudenie plodnosti 😀 hádam to prinesie úspech, lebo som písala, že ty a Babulka ste vedúce FC a berieme si z Vás príklad. 🙂

petkaerdal
19. mar 2009

hm,dobreee 😉

petkaerdal
19. mar 2009

no ved uz si na rade,musis otehu,kym som este tu 😉 ok?nieze planujem odist,ale asi tak vela casu uz potom mat nebudem a chcem vediet,ako pojdes dalej

mimka30
autor
19. mar 2009

No tak ja by som tam hneď išla!!!! No úžasné!!! Škoda, že u nás v robote nedávajú zájazdy 😖 😠

babulka123
19. mar 2009

ale ja som v pohode.. len by som isla.. hehehe

petka .. to je uz jedno .. len pojdeme..

petkaerdal
19. mar 2009

ale bez deti troska,nech si uzijeme 😉

petkaerdal
19. mar 2009

idem dat sprchu,hned som spät 😉

mimka30
autor
19. mar 2009

Ty už budeš Peťka v júli v inej téme-mamičkovskej 🙂 🙂 🙂
Ale hádam sem-tam nakukneš aj k nám snažilkám. Ale už sa niečo musí diať. My sa snažíme už 8 rokov. Už som minule chcela aj do detského domova sa pozrieť, čo a ako s adopciou. Ale beriem to s kľudom, už sa tak nenerváčim ako predtým a som rada, že som prestala aj fajčiť, lebo aj to mi určite ovplyvňovalo otehotnieť.

babulka123
19. mar 2009

ja sa idem s marekom najest dnes som nevarila nechcelo sa mi .. takze idem trosicka von.. cmuuk

mimka30
autor
19. mar 2009

Ahojte. Aj ja idem zachvíľu sa pozrieť na Ordináciu. 🙂

petkaerdal
19. mar 2009

ja ostanem verna tu,kde som,len ci bude cas mimka 😉
mimka,ty si v Hainburgu ?

petkaerdal
19. mar 2009

ordinacia ma este cas,si uz odisla?

mimka30
autor
19. mar 2009

Tu som Peťka. Nie som v Hainburgu. Teraz som v Neusiedli.

petkaerdal
19. mar 2009

aha,som myslela ze tam,ani si tam nebola? sa mylim asi teda

mimka30
autor
19. mar 2009

Nie ja som tam nerobila. To ti verím, že keď sa tvoje kočky narodia, tak nebudeš mať čas ani na telku, nieto k počítaču si sadnúť. 😉

petkaerdal
19. mar 2009

no uz nam pojde zachvilku ordinacia..
ako robis teraz?

mimka30
autor
19. mar 2009

Teraz mám voľno, aj zajtra. Robím cez víkend- sobota, nedeľa denku. 😉

petkaerdal
19. mar 2009

tak mas na vikend uz dobry plan 😉

mimka30
autor
19. mar 2009

No fantastický.Neviem sa dočkať 😀 Dnes som ešte bola u zubára, chcela som to stihnúť pred ivf. Zubárov nemusím, ale to asi nikto. 😉

petkaerdal
19. mar 2009

mne zubar v celku ani nevadi,ale iba s injekciou si neham vsetko robit ,aj ti vrtal?

mimka30
autor
19. mar 2009

To aj ja. Bez injekcie ani vŕt! 😀 Vŕtal mi, ale on dáva injekciu aj na vŕtanie, takže to je pohodička. Akurát, že mi bude budúci týždeň vyberať nerv, tak to teda nemusím. Ale s injekciou sa to dá. Chodíš k zubárovi v Rakúsku? Môj šéf chodí k nášmu na Slovensku, lebo je lacnejší.

petkaerdal
19. mar 2009

este som tu nebola,naposledy som bola na Sk,ja nemam vela kazov,klop,ale trebalo by mi ist aspon na preventivnu k niekomu
ja tiez necham vrtat len s injekciou

ok mimka,idem uz k tv,pa niekedy zase 😉 pekny vecer

mimka30
autor
19. mar 2009

Pa, pa a všetko dobré 🙂 😉