2. IVF apríl/máj 2009 - Ferticent. Kto ide tiež?

mimka30
19. mar 2009

Ahojte snažilky. Je tu niekto kto sa chystá na druhé IVF? Ja sa chystám v apríli. 🙂

loginka
19. mar 2009

idem, ako som pisala, tiez na druhe 😉

mimka30
autor
19. mar 2009

Ďakujem Kuspitka. Určite vyskúšam. Veľmi ti držím palce, nech si konečne tehulka. Viem, že aj ty sa už roky trápiš a zaslúžiš si konečne, aby si ostala tehulka.

mimka30
autor
19. mar 2009

Loginka prepáč, som zabudla. Vieš, som peroxidová blondínka 😀 😀 😀
No vyskúšam aj ja ten mama drink, aj tie papričky do ET. 🙂

kuspitka
19. mar 2009

tak ten mama drink mozes pit stale..
ja budem len do ET papat papricky potom uz nie
dakujem moja si zlata

mimka30
autor
19. mar 2009

Ja si už teraz nebudem robiť žiadny tehotenský test, lebo minule som si urobila 7 deň, bol negatívny a bola som vystrestovaná a teraz sa radšej nechám prekvapiť.

kuspitka
19. mar 2009

mimka to je asi dobre.ved aj ja to tak budem robit..
zieden stres

mimka30
autor
19. mar 2009

No veď to. Zbytočne som sa vystresovala, a do odberu som bola nervózna, lebo som vedela, že sa to nepodarilo.

kuspitka
19. mar 2009

mimka a lezala si pry prvom IVF??

mimka30
autor
19. mar 2009

Ja som sa dala po ET na péénku a teraz sa nechám opäť vypísať, lebo ja robím v nemocnici a bála som sa namáhať, tak som bola pééen. Ležala som len prvé dva dni, ale ostatné dni som bola väčšinou len doma, nič som nedvíhala, nerobila, akurát som niečo navarila, ale riady umýval mangel 😀 Ja si myslím, že tiež nie je dobré len ležať, ale podľa mňa je dobré byť doma, lebo nebola som v strese, tak ako v robote. A ty?

petkaerdal
19. mar 2009

ahoj mimus 😉
tak ty si si otvorila temicku 😀

budem ti silno drzkat palceky 😉
ako sa mavas?

mimka30
autor
19. mar 2009

Ahooooooj Peťkááááááááááá 😀 😀 😀 No konečne si tu. Pozerám, kde si sa stratila. 🙂
Otvorila, ale pozerám aj do témy Ferticent II. len tam nikto od pol 6 nebol.
Peťka ako????? Babulenky malé sa ako majú???

babulka123
19. mar 2009

mimka ja som tak bola doma.. na PN ale nelezala som stale.. nieco som porobila a lahla som si , ked som citila ze to potrebujem.. podla mna sa babulkiatka lepise zahryzkaju do prekrvenej maternice, cize pohyb.. ale taky ten zdravy.. ziadne nahananie, ani stres.. taka pohodicka..

petkaerdal
19. mar 2009

mimus,som tu,len som tel.dlho 🙂
my sa mame super,boli sme v pondelok u dr.na kontrolu,baby maju 820g,krcok silno drzi,takze sme v poriadku,v pondelok idem do nemocky na kontrolu este,tak sa teskam tam viacej...aaa kopaju o 106 opicky moje 😀

ty ako??? dlho si sa tu nezjavila
kedy ti to vychadza asi na april?

mimka30
autor
19. mar 2009

A vidíš babulka, že sa to oplatilo doma ostať. 🙂 Aj ja si myslím, že je lepšie byť doma. Možno keby som robila niekde v kancelárii, tak ešte ako tak, len som sa bála, že v robote chytím ešte nejakého bacila, tak som radšej bola doma. Chodila som sa sem tam prejsť, tu po okolí.

mimka30
autor
19. mar 2009

😀 😀 len nech pekne kopú tie tvoje fešandy 😀

Mne vychádza mrcha okolo 5. apríla, teda keď nebude meškať. Veď to poznáš, keď chceš aby nedošla, tak sa dotrepe a keď ju čakáš kvôli stimulke, tak furt niekde zablúdi 😀 😀 Uvidíme, ako zareagujem na tých 5 ampúl Merionalu a ako sa zase z tých horómov zaguľatím. 😖 😀

kuspitka
19. mar 2009

tak tiez som lezala len teraz ked si dam utrogestan tak budem hodinku lezat a potom nieco robit

mimka30
autor
19. mar 2009

No veď Kuspitka, ten Utrogestan. Nevedela som si predstaviť, že by som si ľahla počas dňa v robote kvôli Utrogestanu 😀 🙂

petkaerdal
19. mar 2009

nevadiii mimka,aj ja som mala kila navyse,chudnut budeme pak 😀 😀 😀
tak si nasad duphaston,ak chces presne zacat,ja som ho tiez mala vzdy
ja len tak,lebo v aprili mam narodky,tak ci ma potesis 😉

kuspitka
19. mar 2009

mimka ja budem prve 3dni lezat....
a potom ked si vlozim utrogestan tak si lahnem na hodinku

mimka30
autor
19. mar 2009

Peťka, ty si zlatá 😀 Ja mám narodky v máji, tak to oslávime spolu 😀
Ten Duphaston som brala pred prvým IVF. Inak brala si ho aj po ET alebo ti ho vysadil?

Kuspitka aj ja som ležala, takú polhoďku minimálne a moja verná kamarátka krabička Utrogestanu vedľa mňa. 😀 Môj muž sa smial, že všade sú krabičky s tabletamy. 😀

kuspitka
19. mar 2009

mimka tak ved aj mne sa bude muz smiat..aspon,ze ma bude hickat a laskat...

babulka123
19. mar 2009

mimka kedy kolkeho?? moj ma 3.5.
a ked vam poviem ze vyhral z roboty zajazd do 5hviezdickoveho hotela v turecku v beleku .. a ja ostaavam doma.. no ide ma porazit heheheh

petkaerdal
19. mar 2009

ok,oslavime to spolu,tak sup otehu,aby som dovtedy ja neporodila
ten duphaston som brala len,aby som dostala menzes,po ET od FC mi nebol predpisany,mala som len utros,ale tu moj gyndos mi ho po prvej navsteve nasadil na udrzanie tehu veru tusim ale do 20tt som to brala stale

mimka30
autor
19. mar 2009

Presne Kuspitka. Aj tí naši chlapi to prežívajú 😀 Teda aj môj keď som išla do sprchy ma odprevádzal to kúpelne, ako keby som bola tesne pred pôrodom, len aby som sa vo vani nešmykla 😀 😀

kuspitka
19. mar 2009

dobre tak ja idem hajat..dobru nocku a vela uspechov.budem drzat palce.este pridem ku vam

mimka30
autor
19. mar 2009

Babulka ja 12. Aj on je býk??? To je dobré znamenie. 🙂 😀

babulka123
19. mar 2009

hej hej su to velmi flegmaticky ludia..
no my budeme mat leva.. ak to bude ako moja mama.. no pomooooc hehehehe

mimka30
autor
19. mar 2009

Kuspitka dobrú nocku a nech sa ti darí. 🙂

Babulka- a to si ten zájazd nemôžte preložiť na druhý rok??? Inak pošli adresu zamestnávateľa. Aj ja by som chcela robotu, kde sa dá vyhrať zájazd 😀 🙂

petkaerdal
19. mar 2009

babul,ty nejdes do turecka? 😀 moj by siel hned 😉 aj my sme mali v plane tento rok

petkaerdal
19. mar 2009

mimka,dufam,ze tato tvoja tema bude taka plodna,ako ta,kde som ja 😉 😉 tfuj tfuj