2. IVF apríl/máj 2009 - Ferticent. Kto ide tiež?

mimka30
19. mar 2009

Ahojte snažilky. Je tu niekto kto sa chystá na druhé IVF? Ja sa chystám v apríli. 🙂

babulka123
19. mar 2009

mimkaaaaa.. tak ja vam , teda my vam prajeme veeeeeela stasticka aby vam to vyslo... viem ze vo FC urobia vsetko co je v ich silach vybrali ste si to najlepsie centrum

mimka30
autor
19. mar 2009

Ahoj babulka 🙂 Ďakujem ti veľmi pekne. Máš krásne fotečky v albume a synovec je krásnučký 🙂 🙂 🙂
A ty sa máš ako?? Vy ste s Peťkou také vedúce FC a my všetky si z Vás berieme príklad 😀 😀

kuspitka
19. mar 2009

Ahoj mimka..
Ako sa mas???
Citam,ze zacinas dalsiu stimulku ja som skoro na konci...

mimka30
autor
19. mar 2009

Ahojček Kuspitka. Čo moja, čo sa stalo??? 😒 ☹

kuspitka
19. mar 2009

mimka tak mam vsetko dobre vajka rastu tak som to myslela ,ze ma caka uz odber za par dni

babulka123
19. mar 2009

mimka to som rada aspon v niecom heheheh

loginka
19. mar 2009

mimka aj ja sa chystam 🙂

mimka30
autor
19. mar 2009

Jááj zlatko. Ja som sa zľakla, že sa niečo stalo.
Veľmi ma teší, že je všetko o.k. 🙂 🙂 🙂 Ja budem stimulovať s 5 ampulamy Merionalu, lebo pri minulom odbere to bola slabota, tak sa hádam teraz urodí viac. Ak nie, mám smolu a na tretie budem musieť do iného centra, lebo vo FC je len s Merionalom. Tak sa musím potom s mojimi vajkami trocha porozprávať 😀 😀 😀 a aj kvôli tomu musím viac ampuliek denne brať, tak sa teším, ako sa z tých hormónov znova zaguľatím. 😀

Veľmi ti držím palce, nech máš čo najviac vajek a najzrelších. 🙂 🙂 🙂

mimka30
autor
19. mar 2009

Loginka, ahojček 🙂 🙂 🙂 Tak to ma teší, že nie som sama, čo sa chystá 🙂 Si tiež vo FC?

kuspitka
19. mar 2009

mimka dakujem ja chodim do Heliosu v Martine a tam mam aj Gonal tak aspon nieco ine...
ja nebudem menit uz centrum ,lebo viem,ze budem tehu..
prajem ti velmi ,aby sa to uz konecne podarilo.
kedy zacinas???

mimka30
autor
19. mar 2009

Babulka 🙂 Babulka ja som si vždy myslela, že aj ty čakáš dvojčiatka, ako Peťula.

loginka
19. mar 2009

ano, cakam na schvalenie ziedosti
prve som absolvovala v GF, mala som MA v 8tt
dufam ze teraz to bude mat stastny koniec
a co ty?

mimka30
autor
19. mar 2009

Kuspitka- budúci týždeň idem pre injekcie a koniec marca, začiatok apríla by sa mala dotrepať mrcha, takže sa to začne. 😉 Inak ten Helios je vraj dobrý. Ja som tiež veľmi spokojná vo FC- zlatý lekár, zlaté sestričky. Sa tam všetci veľmi snažia. Ja by som najradšej chcela otehotnieť vo FC , tak uvidíme.... 😀

babulka123
19. mar 2009

mimka.. nie ja mam jedno ale to uuuuuplne staci.. uz teraz sa na neho tesim .. v poslednych dnoch zacinam pravidelne citit pohyby tak som taka vytesena..
loginka.. zlatiiiiicko .. som rada ze ste sa znova na to dali..
ozaj viete ci uz Brise dostala mrchu???

mimka30
autor
19. mar 2009

Loginka, ja to už mám schválené a teda čakám na mrchu a keď dorazí, tak ideme na to 😀
My sa snažíme už 8 rokov, kúpele mi nepomohli, IUI mi nepomohlo, takže tie IVF sú moja šanca, ale nevzdávam sa, aj keď si sem tam poplačem, ale to asi každá z nás má takú chvíľku. 😉
Ja som bola 2. na IUI vtedy ešte na Palisádoch- teraz je to GF. Si tam spokojná, alebo ideš do FC?

kuspitka
19. mar 2009

mimka tak to je dobre ,ked si tam spokojna ...to je hlavne.
ano je v Heliose super az moc nic by som natom nemenila..a protokol mas aky??

mimka30
autor
19. mar 2009

Babulka, aj ja by som dala za jedno bábatko všetko na svete- tak ako aj ty. Pozerám, že sa ti termín pôrodu približuje. Inak fakt to rýchlo letí. Ja som mala stimulku v novembri a už je koniec marca a ideme na druhé ivf.
Babulka, ti z celého srdca prajem, nech všetko dobre dopadne, a máte krásne a zdravučko bábatenko.
Inak ste s mangelom veľkí sympaťáci 🙂 🙂 🙂

babulka123
19. mar 2009

mimka dakujeeeeeeme..

mimka30
autor
19. mar 2009

Kuspitka, ja mám krátky, a ty?

kuspitka
19. mar 2009

ja ma dlhy ale aj takl to zvladam

mimka30
autor
19. mar 2009

Ja sa teším, že prichádza jar a cítim sa aj lepšie uvoľnená, ako na jeseň, ked som mala prvé ivf. Tak nám to hádam výjde. Kuspitka ty papáš tie čili-papričky?

kuspitka
19. mar 2009

hej kupila som si kajenske korenie ..je to super...
ides aj ty to papat???

mimka30
autor
19. mar 2009

Čítala som, že to baby jedia, vraj to pomáha otehotnieť, len neviem, či sa to dá aj počas ivf??

kuspitka
19. mar 2009

mima ja to jem aj pocas IVF..inak ja jem kyselinu listovu miesto 400 --800

mimka30
autor
19. mar 2009

No musím sa už aj ja do toho pustiť. Ja som pri prvom jedla calibrum baby plan, ale tam tej listovky nebolo až tak veľa. A musím začať aj tie chilli. A dá sa aj sušené???
Kuspitka, kedy máš približne odber???

loginka
19. mar 2009

ja som si davala chili od OPU do ET, ptom uz radsej nie
teraz papam acidoflan - tam je listovka, ale znova som podlahla cigam 😖 , mala by som ukoncit ale teraz mi chutia sakra, aj ked fajcim 4 denne

kuspitka
19. mar 2009

mimka ano aj susene ja este pijem ten mama drink
tak bude stredu alebo stvrtok ak sa to nezmeni.
v nedelu budem vediet

mimka30
autor
19. mar 2009

Loginka, poznám to. Ja som prestala fajčiť pred prvým ivf, po neúspešnom prvom ivf som si zopárkrát zapálila, teraz zatiaľ odolávam, takže dobre to poznám 😀 Loginka ty ideš tiež na druhé?

mimka30
autor
19. mar 2009

Kuspitka ten mama drink je dobrý? Videla som ho aj v potravinách, len som nevedela, či je len pre tehule, alebo čo.

kuspitka
19. mar 2009

ano je super precitaj si tam..je tam napisane ,ze aj na planovanie tehotenstva