2. IVF apríl/máj 2009 - Ferticent. Kto ide tiež?

mimka30
19. mar 2009

Ahojte snažilky. Je tu niekto kto sa chystá na druhé IVF? Ja sa chystám v apríli. 🙂

vierka
20. mar 2009

ahojcek mimka 😀
pozeram ze nova temicka, tak som si o tebe precitala, ze co mas nove 😀
no cisto teoreticky by som sa mohla pridat aj ja... lebo nazov temy je april/maj a ja by som mala zacat stimulku v maji 😀 😀 😀 tak sa sem asi vterknem 😀

mimochodom Babulka - ja mam zrovna cas vtedy ked pojde mangel na dovcu, tak keby mal zaujem... ja sa dokazem obetovat... he he he 😀 😀 😀

mimka30
autor
20. mar 2009

Ahoj Vierka 🙂 Jasné, že sa pridávaš k tejto téme 😉 Veď aj ty ideš zachvílku na druhé ivf. Ja som aj v téme Ferticent II, ale dovolila som si pre nás otvoriť aj túto témičku. 🙂
Moja, ty nemôžeš spať, že píšeš o 6: 42? 😀 😀 😀 Ako sa máš inak???

kuspitka
20. mar 2009

Ahojte..co porabate???

mimka30
autor
23. mar 2009

Ahojte. Kuspitka. Čo nového moja? Už si po ET??? Držím palce. Ozvi sa. 🙂

matkamatko
23. mar 2009

ahojte, mimka môžem sa spýtať, ako si reagovala na 3 merionaly, ked ti dal teraz 5? držím ti palce 😉

vierka
24. mar 2009

mimka - no ja uz tak skoro zarezavam v praci 😀 sice ledva vidim na monitor, ale som pritomna a to sa pocita 😀 😀 😀
som tak premyslala, ze keby sa dal nazov este zmenit len na IVF april/maj, ze mozno by sa nam sem pridali aj baby s inych centier a bolo by nas tu viacej, takto sa asi boja ked je tam aj to FC 😀
inak sa mam super, uzivam si zivota, zacala som chodit cvicit - takze si tie tri mesiace plne vychutnavam 😀
a co ty mojka, ako??? 😀

mimka30
autor
26. mar 2009

Ahojte babenky. 🙂 Tak ako?
Matkamatko napíšem ti do IP. 🙂

kuspitka
26. mar 2009

Ahoj mimka ako sa mas??
co mas nove???

mimka30
autor
26. mar 2009

Sevas zlatko. 🙂 Včera som ťa čítala, tak som sa ani nenapojila na skype, keďže si tam nebola. Ale myslela som na teba. Tak ako????? 🙂

kuspitka
26. mar 2009

mimka celkom dobre zajtra mam odber tesim sa ako mala...
a ty co ako pokracujes???

mimka30
autor
26. mar 2009

Kuspitka, držím ti veľmi palce a už sa teším na tvoju zajtrajšiu infošku, ako si dopadla 🙂 🙂 🙂 Budem na teba celý deň myslieť a držať silno palce, nech je čo najväčšia úroda. 😉
Ja zatiaľ čakám na mrchu, mala by prísť začiatkom apríla, ale všetko je už prichystané na stimulku a tiež sa už veľmi s manželom tešíme. 🙂

kuspitka
26. mar 2009

mimka dakujem ti velmi pekne..ja sa potom ozem cim skor ako budem moct.......
mozno aj zajtra ked bduem stihat..

dufam,ze zacnes cim skor..dobre mojka koncim vecer este pridem..papa

mimka30
autor
26. mar 2009

Kuspitka držkaj sa 🙂 😉

ancike01
27. apr 2020

Ahojte baby,ja sa tiez chystam na 2 vkald v maji ked to bude mozne😊. Vpiatok som bola na kontrole vo Ferticent teraz cakam na ms😊. Pekny den prajem