Abstinujúce narkomanky maminkami - sú tu ?

emanka
17. nov 2009

Ahojte,
ja som abstinujúca maminka a zaujímalo by ma, či nás je tu viac. Ak áno, tak by som chcela vedieť, že či vás ten "iný život" nejako poznačil, myslím pohľadom na život, na priateľstvo....proste napíšte, čo vás napadne... 🙂

niki01__2
23. nov 2009

Blazka - je dobře, že se držíš, cigarety lezou fest do peněz. My teda kouřit nepřestali, zatim to nejde 😝 a co se týká sladkého, tak na tom mám snad větší závislost, než jsem měla na drogách 😀
Nejhorší je, že když nemám jeden den něco sladkého, tak jsem fakt nervózní a protivná. Stačí sušenka nebo hrnek hooodně sladkého kakaa a je mi líp 😅 😅 😅 😅

emanka
autor
23. nov 2009

Veru, mayerka, ľudia vedia byť kvôli tomu hnusní, teda niektorí primitívi, ale na druhej strane, veľa ľudí je rado, že sa vrátila opäť tá stará Lucia(moje meno)...
niki, aj ja som najskôr rozmýšľala, že si zmením nick, ale potom som si povedala, že nemám, čo skrývať, buď ma ľudia pochopia, alebo odsúdia - a tí ma nezaujímajú. Veď ma tu aj tak nikto nepozná....ale tiež bývam už niekde inde a tu to o mne nevie skoro nikto, nemám potrebu o tom rozprávať, lebo niektorích ľudí to výnimočne zaujíma a mňa už nebaví o tom rozprávať....inak, ja som brala heroín 10 rokov s prestávkami a bola som na tom dosť blbo, nevedela som s tým prestať, aj keď som veľmi chcela....no a potom som to zrazu dokázala, človek si to musí asi odžiť....popri heroíne tiež pervitín občas a vlastne všetko....pervitín je asi ešte väčšie svinstvo ako heroín...

alias, držím palce tomu, kto sa má vrátiť z basy, ale záleží to na ňom, poznám veľa ľudí, ktorí boli v base a keď vyšli, začali znova...nebolo to dobrovoľné abstinovanie, aj keď na druhej strane, mnoho ľudí tam začalo inak rozmýšľať a už nikdy nezačali...takže aj ja držím palce, nech to dobre dopadne 🙂

emanka
autor
23. nov 2009

niki, ja mám tiež 10 kg nadváhu, celý život som mala 50 kg a teraz toto, ešte stále si neviem na seba kupovať veci, stále kupujem malé 😀 😀 😀 ....
môj priateľ tiež fetoval a teraz je čistý 5 alebo 6 rokov a tiež, keď stretneme starých známych, tak je nám ich ľúto a hlavne niekedy nechápeme, ako to stále zvládajú, toľké roky...to ja by som si už asi radšej hodila

baba77
23. nov 2009

caute babi gde mam hladat info ci mi pomoze lindax na hudnutie? 😅 😵

emanka
autor
23. nov 2009

Ozaj, niki, vaši museli mať z vás radosť, keď ste fetovali aj s bratom 😒 .....tiež poznám súrodencov, čo fetujú a to musí byť pre rodičov pekný zabiják....moja mama mala len zo mňa dosť, už bola na pokraji zúfalstva a neviem si predstaviť, že by fetovali ešte aj súrodenci....

jakoubka
23. nov 2009

Já znám jednu rodinu,kde byli na fetu všicni sourozenci ☹
2 kluci a jedna holka.
Ta holka má teď dvě děti a podle vzhledu ,chování,party ,s tím nepřestala ☹

Tobě držím palce a přeji vše dobré tobě ,příteli a Leušce 😵

perla200
24. nov 2009

nie nie je to ludovítov - je to okomán - to je tam iba max 15 chlapcov tam bolo narkomanov.....

niki - je jasné, že si musela zmeniť priatelov...lebo je logické že ked prídeš do toho istého prostredia tak sú to riadne flashy nie?

niki01__2
24. nov 2009

Emanka - myslim, že naši nic netušili (doufám 😅 ). Brácha byl kdysi na léčení a tenkrát jsem přiznala i já, že jsem to zkusila a že už to zkoušet nebudu. Samozřejmě kecy že jo, jela jsem si dál svoje. No i když občas jsem měla pocit, že to na nás prostě musej poznat a že to i vědí, ale nic neřeknou. No každopádně jsem ráda, že jsem jim dala vytoužený vnouče a že jsme už čistý. 😵

Perla - to teda jo, flashbacky jsou občas i bez toho, abych vyděla nějaký feťáky. No a když je vidim a třeba s nima i pokecám, tak člověk se okamžitě dostane do takový jiný nálady. Jinak mám občas chutě, ale jsem ráda, že jsem od těch lidí daleko. Hlavně bych si ani nedala kvůli malému. měla bych výčitky ☹

lenkavano
24. nov 2009

Niki zapomen prosím na ty chutě,už jsi dokázala,že jsi silná tak si to nepokaž. 😉

soanpe
24. nov 2009

holky
smekám, že o tom dovedete mluvit a zveřejnit fotku.ale chápu i niki,že chce zůstat v anonymitě
já sice osobně nic nezkusila ani trávu 😅 ale pár lidí jsem znala ☹
držte se 😉

sue
25. nov 2009

Ahojte 🙂 zas som si vás prečítala...ešte ma napadlo,že pred 9rokmi som bola na jednom divadelnom seminári v Tatrianskej Lomnici a bola tam partia abstinujúcich narkomanov, z toho dvaja (chalan a baba) mali krátko na to spolu bábätko. Boli to úžasní ľudia. pripadali mi veľmi silní, odhodlaní, naozaj ako z inej planéty... ak náhodou sem niekto z nich chodí, prosím ozvite sa mi do IP.

Všetkým vám veľmi fandím... držím palce...nech už netreba žiadne omamné látky,aby bol život "akožepekný"...

petot
25. nov 2009

Aj ja sa pripájam, asi ste si toho prežili dosť, držte sa. Čítal som o jednej málo známej rýchlej a bezpečnej metóde detoxikácie od heroínu, ale prvotná detoxikácia asi ešte nič neznamená, však? Omnoho ťažšie je asi pozbierať svoj život a udržať si ho...

perla200
25. nov 2009

niki - neviem myslím si, že chuti sa nikdy nezbavís...hlavne ich netreba rozvíjat...a nechcem ti ich pripomínat....si silná vydržís....hlavne zátazové situácie sú na prd.....vtedy hlavne človek siaha bud po alkohole alebo iných závislostiach....

emanka
autor
25. nov 2009

Petot, presne tak, prvotná detoxikácia nič neznamená, je síce ťažká a bolestivá, ale omnoho ťažšie je vydržať a dať život ako-tak dokopy, a hlavne sa pozbierať psychicky, čo je asi najnáročnejšie a trvá to najdlhšie...mne trvalo možno aj 2 roky, než som bola psychicky ako-tak v pohode, nie, že by ma to ťahalo naspäť, ale to človeka tak strašne poznačí, že sa cíti fakt ako z inej planéty, úplne inak premýšľa a musí si zvykať na život bez fetu.....

Niki, to si dobrá, že vaši to nezistili....a aj pre nich je to asi dobré.......ja chute nemávam, ale v minulosti boli...perla, myslím, že sa musí zbaviť chuti, takto by s tým bojovala celý život a ona nesmie bojovať, lebo ten boj ju natoľko oslabí, že nakoniec podľahne...ona sa s tým musí vyrovnať a zmieriť, musí urobiť hrubú čiaru za tým a musí byť stotožnená s tým, že už nikdy viac, inak to proste nejde....môže bojovať aj 10 rokov, ale nakoniec prehrá......niki, držím palce a verím, že tie chute nie sú až také zlé, že ti proste k tomu občas len zaletí myšlienka....ja si niekedy spomeniem na takú hovadinu z ničoho nič, že potom sa aj nad tým zamyslím, že či to niečo znamená, ale myslím, že je to úplne normálne a neškodné.....končím, dieťa sa zobudilo 🙂