• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako prežívate druhé tehotenstvo v porovnaní s prvým?

15. septembra 2008 
U mna to bolo s tou vahou to iste :frowning2: . Dufam, že po porode to pri dvoch deťoch pojde dolu rychlejšie. Keď pozeram na tvoj pas, tak budeme mať podobný vekový rozdiel medzi detičkami. Dávaš malého do školky? Moja malá ide od septembra :frowning2:
3. jún 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este otazocka: prestali ste malych drobcov nosit na rukach? dvihat?
3. jún 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jnetka ja som to najprv obmedzila a teraz som musela prestať uplne, lebo mi začalo tvrdnúť bruško a doktor ma chcel dať do nemocnice :frowning2:
3. jún 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zanettka: no ja som to jaksi nedomyslela s tou skolkou a uz je neskoro, chcem od januara,ale neviem, ci bude volne.. rozmyslam nad nejakou opatrovatelkou na par hodin denne, ze by sla s malym na prechadzku alebo sa zahrala, neviem,c i zvladnem dve deti naraz... to ma tiez zaujima, ze aka je to zataz.. co je lepsie, ci skolka, alebo ho nechat este pol roka doma s nami...
3. jún 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam panicky strach z lezania v nemocnici :astonished:
3. jún 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslim, ze je asi lepsie dat dietatko do skolky. Ale na druhej strane som aj mužovi povedala, že keď to nebude zdravotne zvladat, teda bude stale chora, tak ju necham este rok doma. A nemozes ju zahlasit dodatocne do skolky? Vsetko je plne?
3. jún 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janetka ja som pocas prveho tehu lezala v nemocnici 2 krat po jeden tyzden. Nebolo na tom nic hrozne, akurat strasna nuda. teraz yb mi to veeeelmi vadilo kvoli Ninke. mne by bolo neskutocne smutno. Tiez sme s muzom sami. Rodicia daleko, tak yb to mal aj dost tazke :unamused:
3. jún 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, u nás to robia tak, že v septembri čakajú do konca mesiaca, či nastúpia všetky zapísané det, a ak nie, tak berú do počtu aj tie, čo neboli zapísané, len sa tam treba ísť opýtať, či majú voľné miesta
3. jún 2007 o 18:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuco tak ja nemam problem co sa tyka skolky ani keby sme prisli 1.septembra :slight_smile: . Stahujeme sa na dedinu do domceku a tam maju problem s nedostatkom deticiek. Boli velmi radi, ze sme tam Ninku zapisali. Inak mam zmiesane pocity, lebo je to jednotriedka. Su tam deti od 2 do 6 rokov. Tak som zvedava ako sa tam bude ten moj drobec citit. Bude tam najmladsia :confounded:
3. jún 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co som pocula o skolkach, tak u nas hej,ale este som sa nebola pytat, chcem ist po tretom mesiaci... aby som zbytocne nepanikarila
3. jún 2007 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veľa vecí sa od starších detí naučí, bude z nej taký malý mudrlant :slight_smile:
3. jún 2007 o 18:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bzuco: no tak to aj asi urobim...
zanettka: my sme tiez na dedine, ale je spojena s mesto, a je tu nova vystavba domov, v kazdom druhom je male dieta, tak je to dost preplnene
3. jún 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janetka ak chces a mas moznost, tak si ho radsej zapis. Ved nastupit nemusi. Aby ste mali miesto :wink:
autor
baby, musim sa odmlcat, maly sa tu jeduje, ze nemoze aj on pisat na klavesnici
Bzuco, nadavky co? :wink:
3. jún 2007 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: hádam nie
3. jún 2007 o 18:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz ma nato upozornovali :wink:
3. jún 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale verim, že sa veľmi veľa naučí. Len aby sa dobre adaptovala. :slight_smile:
Ideme na chviľku von. Zatial pa :slight_smile:
3. jún 2007 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
escada ja by som radsej recept na babu :grinning: ,keby bola istota tak si to este raz risknem. :grinning:
3. jún 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zanettka: mala ninka je strasne zlatucka, vyzera uz taka velka slecna :wink:
3. jún 2007 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bzuco: mate tiez krasne fotecky... :wink: ja som presvedcena, ze budeme mat druhe dievcatko :sunglasses:
3. jún 2007 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetky, tak nech ťa intuícia nesklame :wink:
a dakujem za pochvalu :slight_smile:
3. jún 2007 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janetka ďakujeme. Dievčatko ti prajem. Ja by som asi tak isto chcela chlapčeka. Prave s mužom rozoberáme mená. Pre chlapčeka nie a nie nájsť to vhodné :unamused:
3. jún 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zanettka: ja som zas mala viac mien pre chlapcekov... napr. michal, jakub, matej.. :wink: a babske sa mi pacia barborka a klarka :wink:
3. jún 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanetka, s tým chlapčenským bude aj u nás problém
ja som navrhla už monimálne 10, ale mužovi nič nepasuje :angry:
mne sa páči Felix, Marko, Daniel, Adam - ale to by mal všetky sviatky v decembri, takže asi nie, nakoniec bude po ocinovi a hotovo - Miško :wink:
3. jún 2007 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miško je pekné meno
3. jún 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
´ked teraz letia strašne Jakubkovia, Adamkovia, Šimonkovia, Oliverovia...
ja by som chcela meno, čo nebudem počuť na každom kroku, takže bude to ešte drina, vybrať to správne
3. jún 2007 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuco Marka navrhujem aj ja. Ninka je za Filipka a moj muž je za Janka/po jeho starkom/. Veď uvidíme ako to nakoniec dopadne.
My sme si mysleli ze prve budeme mat chlapceka a mal to byt Jakub. Mne sa stale to meno paci, ale u nas v NR je kazdy druhy chlapcek Jakub. tak sme to uz zamietli. Teraz je taka situacia s Adamkami :slight_smile:
3. jún 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučo tak daj taký Ján to je teraz unikát
3. jún 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andrejka: tak ty by si nam mohla tiez prispiet, ake to bolo hned po narodeni druheho babatka vs. prve
3. jún 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok