• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

26. februára 2013 
Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi :grinning: urcite sa nas tu dost nazbiera :sunglasses:
26. jún 2006 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aktak tak ja som ruzinov, ale tehulka tak skoro nebudem..... :unamused:
tebe sa ako dari? :slight_smile:
26. jún 2006 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
myslim ze super, ale uplne dokonale to bude ked pozajtra spravim poslednu skusku z dejin umenia :dizzy_face: potom bude fajroooooooont dva mesiace :wink:
a vy sa ako mavate? kde v ruzinive byvate? my priamo pri strk.jazere, aj dnes rano sme sa boli k nemu prejst :sunglasses:
26. jún 2006 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej baby, my byvame tiez v ruzinove - na strkovci :wink:
aktak, kde presne? V tom nizkom dome oproti jazeru?
26. jún 2006 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
silvinka je vo vrakuni

ja som bývala v Prievoze, ale to ešte dávno s rodičmi, ani rodičia tam už nebývajú
26. jún 2006 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som Ruzinov... :slight_smile: ...Pošeň....tam kde je byvaly obchodny dom Ruzinov :slight_smile:
ale ja som stale len snazilka... :wink:
26. jún 2006 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pindula, nevadi, toto je pre vsetky BA II. :wink: drzime palce v snazeni :wink:
26. jún 2006 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
okrem toho mám pri štrkovci kancel, od septembra zarezávam, vlastne, v septembri by sme už mali mať novú kanclošku, lebo tá naša stará budova sa ide búrať
26. jún 2006 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
danii, ja byvam hned v tom dalsom, co je za tym malym priamo pri jazere, v tom zateplenom zeleno-bielom, ty kde?
26. jún 2006 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja som tiez s ruzinova: Posen ako pindula. Ja som uz mamina. Tak si to pindula mozes prist zatial vyskusat :wink: :grinning:
26. jún 2006 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani :grinning: ....este by som odpadla, keby si rovno z nasho baraku....lebo tam vkuse placka nejake babo.... :wink: :grinning:
26. jún 2006 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aktak... :slight_smile: ...dakujem za drzanie palcekov... :slight_smile:
26. jún 2006 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To som urcite neni ja, lebo nas syncek neplace vela, len sem tam ked je hladny....
26. jún 2006 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja byvam kusok za hotelom bratislava....
26. jún 2006 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja byvam az za Kockou a ak uvidide kocikovat malinku mamicku s tmavomodrym kocikom, tak to som ja :wink:
26. jún 2006 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michelle, tak to sme susedy... :wink: :grinning: ....ja byvam tak krizom od neho....
26. jún 2006 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani, do kocky chodim skoro kazdy den kupovat rozky....ale az po robotke, takze neviem ci ta tam v tom case stretnem.... :wink:
26. jún 2006 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja chodim tam nakupovat, niekedy aj neskor sa tam prechadzame, takze mozno ma raz stretnes...
26. jún 2006 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani...a mozno som ta uz videla sto krat... :wink: ...vzdy sa pred kockou a v okoli prechadza milion kocikov a ja iba ticho v dobrom zavidim... :wink:
26. jún 2006 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neboj, urcite sa aj vam podari. Teraz uz musim ist, lebo syncek sa zobudza. Prajem vela stastia pri snazeni :wink:
26. jún 2006 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani, dakujeeeeem :slight_smile: :grinning:
26. jún 2006 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja byvam par metrov od kocky... ako je ten dom 3.posch dllllhyyy ktory smeruje od kocky kolmo na gagarinovu :slight_smile:
26. jún 2006 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aktak - presne viem v ktorom dome byvas. v tom istom byva aj jeden nas znamy. a my byvame pre zmenu obdalec :grinning:
26. jún 2006 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeeeeej to je super, viem kde asi
no to je sranda :grinning:
26. jún 2006 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej to je super vediet .....! chodievate na strkovec niekedy? mna to tam teraz dost taha, ked je tak pekne, ale len si lahnut na travu a trochu vegetit. ale este som sa k tomu nedostala. a chodievame tam na prechadzky ked mame trochu cas. a to nie je velmi casto ....
26. jún 2006 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jasne, hlavne vecer ked je uz prijemne, a boli sme aj dńes rano, sme si vzali deku a pol hodinku sme sa len tak vyvalovali :sunglasses: snad sa tam nekedy stretneme, mozno planovane :grinning:
uz viem ktory barak je vas, aj som si myslela ze je to on, zatial si asi najblizsie byvajuci clovek akeho tu poznam lebo sme tu len kratko
26. jún 2006 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
supeeeeer! tak to sa velmi tesiiiim! no, niekedy sa urcite stretneme :sunglasses: a nas poznavaci znak bude uplne jednoduchy a jasny! :wink:
jeeej, to je fakt super!
26. jún 2006 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som y kosickej hned vedla GJH :grinning: tehulka ktorej je staleeeee zleee :unamused:
26. jún 2006 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuz to ma mrzi, ani sa to nezlepsuje? lekar ti na to nic nedal? nejake vitaminy?
26. jún 2006 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aktak, pri poslednej poradni pred tyzdnom a pol to bolo normalne ze mi byvalo este blbo a odvtedy som sa u neho stazovat nebola :grinning: a stale dufam ze uz zajtra mi bude ok... snad po tychto sprostych a sialenych teplach :slight_smile:
26. jún 2006 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
by som ti priala aby ti bolo lepsie, mne je teraz okrem velmi nizkeho tlaku a tocenia hlavy velmi fajn, uz som aj zabudla ako mi byvalo, drzim palec aby sa to zlepsilo, mozno od 1. jula :wink:
26. jún 2006 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok