BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

michelle
26. jún 2006

aktak tak ja som ruzinov, ale tehulka tak skoro nebudem..... 😒
tebe sa ako dari? 🙂

aktak
autor
26. jún 2006

myslim ze super, ale uplne dokonale to bude ked pozajtra spravim poslednu skusku z dejin umenia 😵 potom bude fajroooooooont dva mesiace 😉
a vy sa ako mavate? kde v ruzinive byvate? my priamo pri strk.jazere, aj dnes rano sme sa boli k nemu prejst 😎

danii
26. jún 2006

jej baby, my byvame tiez v ruzinove - na strkovci 😉
aktak, kde presne? V tom nizkom dome oproti jazeru?

tilly
26. jún 2006

silvinka je vo vrakuni

ja som bývala v Prievoze, ale to ešte dávno s rodičmi, ani rodičia tam už nebývajú

pindula
26. jún 2006

aj ja som Ruzinov... 🙂 ...Pošeň....tam kde je byvaly obchodny dom Ruzinov 🙂
ale ja som stale len snazilka... 😉

aktak
autor
26. jún 2006

pindula, nevadi, toto je pre vsetky BA II. 😉 drzime palce v snazeni 😉

tilly
26. jún 2006

okrem toho mám pri štrkovci kancel, od septembra zarezávam, vlastne, v septembri by sme už mali mať novú kanclošku, lebo tá naša stará budova sa ide búrať

aktak
autor
26. jún 2006

danii, ja byvam hned v tom dalsom, co je za tym malym priamo pri jazere, v tom zateplenom zeleno-bielom, ty kde?

ani
26. jún 2006

Ahojte, ja som tiez s ruzinova: Posen ako pindula. Ja som uz mamina. Tak si to pindula mozes prist zatial vyskusat 😉 😀

pindula
26. jún 2006

ani 😀 ....este by som odpadla, keby si rovno z nasho baraku....lebo tam vkuse placka nejake babo.... 😉 😀

pindula
26. jún 2006

aktak... 🙂 ...dakujem za drzanie palcekov... 🙂

ani
26. jún 2006

To som urcite neni ja, lebo nas syncek neplace vela, len sem tam ked je hladny....

michelle
26. jún 2006

tak ja byvam kusok za hotelom bratislava....

ani
26. jún 2006

ja byvam az za Kockou a ak uvidide kocikovat malinku mamicku s tmavomodrym kocikom, tak to som ja 😉

pindula
26. jún 2006

michelle, tak to sme susedy... 😉 😀 ....ja byvam tak krizom od neho....

pindula
26. jún 2006

ani, do kocky chodim skoro kazdy den kupovat rozky....ale az po robotke, takze neviem ci ta tam v tom case stretnem.... 😉

ani
26. jún 2006

Aj ja chodim tam nakupovat, niekedy aj neskor sa tam prechadzame, takze mozno ma raz stretnes...

pindula
26. jún 2006

ani...a mozno som ta uz videla sto krat... 😉 ...vzdy sa pred kockou a v okoli prechadza milion kocikov a ja iba ticho v dobrom zavidim... 😉

ani
26. jún 2006

Neboj, urcite sa aj vam podari. Teraz uz musim ist, lebo syncek sa zobudza. Prajem vela stastia pri snazeni 😉

pindula
26. jún 2006

ani, dakujeeeeem 🙂 😀

michelle
26. jún 2006

ja byvam par metrov od kocky... ako je ten dom 3.posch dllllhyyy ktory smeruje od kocky kolmo na gagarinovu 🙂

danii
26. jún 2006

aktak - presne viem v ktorom dome byvas. v tom istom byva aj jeden nas znamy. a my byvame pre zmenu obdalec 😀

aktak
autor
26. jún 2006

jeeeeeeeeeeej to je super, viem kde asi
no to je sranda 😀

danii
26. jún 2006

jej to je super vediet .....! chodievate na strkovec niekedy? mna to tam teraz dost taha, ked je tak pekne, ale len si lahnut na travu a trochu vegetit. ale este som sa k tomu nedostala. a chodievame tam na prechadzky ked mame trochu cas. a to nie je velmi casto ....

aktak
autor
26. jún 2006

jasne, hlavne vecer ked je uz prijemne, a boli sme aj dńes rano, sme si vzali deku a pol hodinku sme sa len tak vyvalovali 😎 snad sa tam nekedy stretneme, mozno planovane 😀
uz viem ktory barak je vas, aj som si myslela ze je to on, zatial si asi najblizsie byvajuci clovek akeho tu poznam lebo sme tu len kratko

danii
26. jún 2006

supeeeeer! tak to sa velmi tesiiiim! no, niekedy sa urcite stretneme 😎 a nas poznavaci znak bude uplne jednoduchy a jasny! 😉
jeeej, to je fakt super!

zuz11
26. jún 2006

ja som y kosickej hned vedla GJH 😀 tehulka ktorej je staleeeee zleee 😒

aktak
autor
26. jún 2006

zuz to ma mrzi, ani sa to nezlepsuje? lekar ti na to nic nedal? nejake vitaminy?

zuz11
26. jún 2006

aktak, pri poslednej poradni pred tyzdnom a pol to bolo normalne ze mi byvalo este blbo a odvtedy som sa u neho stazovat nebola 😀 a stale dufam ze uz zajtra mi bude ok... snad po tychto sprostych a sialenych teplach 🙂

aktak
autor
26. jún 2006

by som ti priala aby ti bolo lepsie, mne je teraz okrem velmi nizkeho tlaku a tocenia hlavy velmi fajn, uz som aj zabudla ako mi byvalo, drzim palec aby sa to zlepsilo, mozno od 1. jula 😉