• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

26. februára 2013 
ty povedz :grinning: :grinning: :grinning: aku farbu ma dom v ktorom byvas ale lia vsak ich tu tuych novostavieb je viac
7. júl 2007 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak uz som cistucka a vonavucka :grinning: :grinning: :grinning:
tak dcerenku :slight_smile: supis :slight_smile: poslucha? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2007 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooooo a ako :grinning: :grinning: :grinning: ako kazde dieta :grinning: :grinning: :grinning:

ja som mastna od kurata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2007 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre sa o nas dnes muzi postarali ze? :wink:
7. júl 2007 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: aka nahoda ze ? :grinning: :grinning: bolo o nas postarane :grinning: :grinning: :grinning: mileee no nieee?
7. júl 2007 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj ale zato ten bordel v kuchyni po nom co je,uf :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry:
7. júl 2007 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ten moj si aj umyl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2007 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde zmizla lia?
7. júl 2007 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haloooo
7. júl 2007 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ten moj teda nie :angry: :angry: :angry: :angry:
7. júl 2007 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baci baci :grinning: :grinning: ja viem to je ta chlapska polovicna robota a este sa tvaria ze akoti pomohli
7. júl 2007 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lia a ty uz prezrad kde byvas :grinning: :grinning: :grinning: idem offik venovat sa rodinke oka?ja sa stavim posli lia IP kde teda?hahaaaa ale neee noo pajte
7. júl 2007 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved ja som sa ta pytala ci byvas na cecinke alebo kastielskej,ale nechcem vyzvedat.
7. júl 2007 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie na takej nebyvam :grinning: a ty byvas kde vies ja sa tu moc nevyznam ale byvam blizo radnicneho nam.
7. júl 2007 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...tak sa po čase ozývam...vidím že tu bývanie riešite...no ale aspon pozdravím, ked už som tu. :wink:
7. júl 2007 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julinka ajojkaj :slight_smile:
7. júl 2007 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sweet - jeej si tu :slight_smile: ahoooj, ahoooj :slight_smile:
ako sa darí ? čo noveho u vás?
ja tu gazdujem sama...chalani spia..muž je s kamosmi po roku majú stretko. a čo ty?
7. júl 2007 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajoooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
u nas nove?ani nic tehu nic sa nedeje zatim ale beriem ten duphaston uz mesiac a konecne mi prisla menzes normalne na 30 den co nebyva u mna zvykom

babulka moja haja uz konecne a ja trosku za compom napriek nevoli mojej polovicky trochu sme sa kvoli kravine pochytili v uvodzovkach nic vazne trocha trucujem
7. júl 2007 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuha, tak to s bábatko vyzerá aj nádejne...dufam teda, že nastúpi ovulácia tak ako má a zadarí sa vám. :slight_smile: držím palce.
Joj a ja som bola v tom, že to je syn. hmm...fotka klame..ty ma zavádzas ale :slight_smile:)))
hehe, trucujes ? aaale, vsak občas treba..tak s mierou. :slight_smile:

My sme dnes boli po syna. bol prvýkrát na prázdninách...týžden. taká som už rada, že je doma. si nevies predstaviť. tak len chodím a nazerám do izby...to som už dávno nerobila...teraz si to tak vázim :slight_smile:
7. júl 2007 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj no na fotke je synovec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jaj mne hovor ja chodim do prace a o babulku sa mi stara mama ale nie u nas ale u seba co nie je v nasom meste taze je to dost na prd chodim cez tyzden denne z\a malou akobyna navstevy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. júl 2007 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuha, tak sa teraz dosť nahánaš teda :unamused: toto je to najhorsie vykriť tie prádzniny..ale čo iné zostáva, ako ich dať strážiť.

ozaj a do akej škôlky pôjde od septembra? môj tu na bancikovu.
7. júl 2007 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
premyslamla som nad nou ale ja by som volila radsej nejake denne sanatorium pre deticky so zniz.imunitou a alergikou
neviem al kde
prisim ta julinka odkial si z ba2?
potrebujem amlej najst tu lekara nemame stale
7. júl 2007 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sweet - oproti manfildu bývame...
ale ja mám lekárku detsku v krasnanoch...tam chodím s oboma. ona je naj.sam. super.
tunak nikoho nepoznám.

takze škôlku teda stále nemáte? fuuha, je to asi dosť zložité, najsť takú ako hladás a aby si aj dieťa nevozila cez celú BA.:/
7. júl 2007 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sweet...idem sa trosku potúlať po nete....snád sem este nakuknem..ak sa pozabudnem na skype...tak sa radsej rozlúčim na dnes.
drzte sa a krááásnu nedelu.
my máme v pláne kolibu :slight_smile: a potom šomloj halušky (zákusok) na veži.
7. júl 2007 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa vas opytat, ci nemate niektora skusenosti s detskymi lekarkami na Bebravskej, ako je zdravotne stredisko...Viem, ze su tam 4: Pokorna, Kralikova, Kostalova a Holcikova, ale nemam ani na jednu referencie a uz by som sa aj mala u niektorej prihlasit pomaly....
11. júl 2007 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ahojte...kde ste kto ?

chcem chodiť do fiatu na airobic, nepridá sa niekto ??
14. júl 2007 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ja jaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2007 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte je tu niekto z biskupic?
14. júl 2007 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej sweet, super, super :grinning: :grinning:
muž tam chodí do posilky, dnes zistí ako sa cvičí (lebo v lete býva s airobicom problem) a potom by sme sa mohli dohodnuť. :slight_smile: :wink: :sunglasses:
to by bolo supeeeeeeeeeeeeer :grinning: :grinning:
15. júl 2007 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petaba ja som z vrakune to je blizko biskupic :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2007 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok