BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

sweetberry
7. júl 2007

ty povedz 😀 😀 😀 aku farbu ma dom v ktorom byvas ale lia vsak ich tu tuych novostavieb je viac

pipi1211
7. júl 2007

tak uz som cistucka a vonavucka 😀 😀 😀
tak dcerenku 🙂 supis 🙂 poslucha? 😀 😀 😀 😀

sweetberry
7. júl 2007

nooooo a ako 😀 😀 😀 ako kazde dieta 😀 😀 😀

ja som mastna od kurata 😀 😀 😀 😀

pipi1211
7. júl 2007

dobre sa o nas dnes muzi postarali ze? 😉

sweetberry
7. júl 2007

😀 😀 😀 aka nahoda ze ? 😀 😀 bolo o nas postarane 😀 😀 😀 mileee no nieee?

pipi1211
7. júl 2007

jj ale zato ten bordel v kuchyni po nom co je,uf 😅 😅 😅 😠 😠 😠

sweetberry
7. júl 2007

ale ten moj si aj umyl 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sweetberry
7. júl 2007

a kde zmizla lia?

sweetberry
7. júl 2007

haloooo

pipi1211
7. júl 2007

no ten moj teda nie 😠 😠 😠 😠

sweetberry
7. júl 2007

baci baci 😀 😀 ja viem to je ta chlapska polovicna robota a este sa tvaria ze akoti pomohli

sweetberry
7. júl 2007

lia a ty uz prezrad kde byvas 😀 😀 😀 idem offik venovat sa rodinke oka?ja sa stavim posli lia IP kde teda?hahaaaa ale neee noo pajte

lia
7. júl 2007

ved ja som sa ta pytala ci byvas na cecinke alebo kastielskej,ale nechcem vyzvedat.

sweetberry
7. júl 2007

nie na takej nebyvam 😀 a ty byvas kde vies ja sa tu moc nevyznam ale byvam blizo radnicneho nam.

julliaa
7. júl 2007

ahojte...tak sa po čase ozývam...vidím že tu bývanie riešite...no ale aspon pozdravím, ked už som tu. 😉

sweetberry
7. júl 2007

julinka ajojkaj 🙂

julliaa
7. júl 2007

sweet - jeej si tu 🙂 ahoooj, ahoooj 🙂
ako sa darí ? čo noveho u vás?
ja tu gazdujem sama...chalani spia..muž je s kamosmi po roku majú stretko. a čo ty?

sweetberry
7. júl 2007

ajoooj 🙂 🙂 🙂
u nas nove?ani nic tehu nic sa nedeje zatim ale beriem ten duphaston uz mesiac a konecne mi prisla menzes normalne na 30 den co nebyva u mna zvykom

babulka moja haja uz konecne a ja trosku za compom napriek nevoli mojej polovicky trochu sme sa kvoli kravine pochytili v uvodzovkach nic vazne trocha trucujem

julliaa
7. júl 2007

fuuha, tak to s bábatko vyzerá aj nádejne...dufam teda, že nastúpi ovulácia tak ako má a zadarí sa vám. 🙂 držím palce.
Joj a ja som bola v tom, že to je syn. hmm...fotka klame..ty ma zavádzas ale 🙂)))
hehe, trucujes ? aaale, vsak občas treba..tak s mierou. 🙂

My sme dnes boli po syna. bol prvýkrát na prázdninách...týžden. taká som už rada, že je doma. si nevies predstaviť. tak len chodím a nazerám do izby...to som už dávno nerobila...teraz si to tak vázim 🙂

sweetberry
7. júl 2007

jaj no na fotke je synovec 😀 😀 😀 😀

jaj mne hovor ja chodim do prace a o babulku sa mi stara mama ale nie u nas ale u seba co nie je v nasom meste taze je to dost na prd chodim cez tyzden denne z\a malou akobyna navstevy ☹ ☹ ☹

julliaa
7. júl 2007

fuuha, tak sa teraz dosť nahánaš teda 😒 toto je to najhorsie vykriť tie prádzniny..ale čo iné zostáva, ako ich dať strážiť.

ozaj a do akej škôlky pôjde od septembra? môj tu na bancikovu.

sweetberry
7. júl 2007

premyslamla som nad nou ale ja by som volila radsej nejake denne sanatorium pre deticky so zniz.imunitou a alergikou
neviem al kde
prisim ta julinka odkial si z ba2?
potrebujem amlej najst tu lekara nemame stale

julliaa
7. júl 2007

sweet - oproti manfildu bývame...
ale ja mám lekárku detsku v krasnanoch...tam chodím s oboma. ona je naj.sam. super.
tunak nikoho nepoznám.

takze škôlku teda stále nemáte? fuuha, je to asi dosť zložité, najsť takú ako hladás a aby si aj dieťa nevozila cez celú BA.:/

julliaa
7. júl 2007

sweet...idem sa trosku potúlať po nete....snád sem este nakuknem..ak sa pozabudnem na skype...tak sa radsej rozlúčim na dnes.
drzte sa a krááásnu nedelu.
my máme v pláne kolibu 🙂 a potom šomloj halušky (zákusok) na veži.

bilushka
11. júl 2007

Ahojte, chcela by som sa vas opytat, ci nemate niektora skusenosti s detskymi lekarkami na Bebravskej, ako je zdravotne stredisko...Viem, ze su tam 4: Pokorna, Kralikova, Kostalova a Holcikova, ale nemam ani na jednu referencie a uz by som sa aj mala u niektorej prihlasit pomaly....

julliaa
14. júl 2007

ahojte, ahojte...kde ste kto ?

chcem chodiť do fiatu na airobic, nepridá sa niekto ??

sweetberry
14. júl 2007

ja ja jaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

petaba
14. júl 2007

Ahojte je tu niekto z biskupic?

julliaa
15. júl 2007

jeeej sweet, super, super 😀 😀
muž tam chodí do posilky, dnes zistí ako sa cvičí (lebo v lete býva s airobicom problem) a potom by sme sa mohli dohodnuť. 🙂 😉 😎
to by bolo supeeeeeeeeeeeeer 😀 😀

pipi1211
15. júl 2007

petaba ja som z vrakune to je blizko biskupic 😀 😀 😀