BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

lindda
19. nov 2007

☹ ☹ ☹

trojmamka
19. nov 2007

ahój nebudem s tebou síce kočíkovať lebo už pracujem.ale aspoň pozdravím 😎

lindda
19. nov 2007

no teda tak skoda a kde byvas ?? inak aj ja by som uz isla do roboty 🙂

lindda
20. nov 2007

ruzinov je tusim bez tehu a mam 😒

arabeska
20. nov 2007

linda, ja som z ruzinova ale od zimaku,tiez "zhanam"niekoho na kocikovanie

lindda
20. nov 2007

caf ja byvam az pri cintorine ☹ to je skoda ale niekedy sa mozem prejst az tam ku jazeru kludne 🙂 jej ty mas ake mimi 🙂

arabeska
20. nov 2007

to by sme mohli 🙂

lindda
20. nov 2007

ked bude obstojne pocko tak ti poslem IP a dame spicha 🙂
A ty nechodis smerom ku poste co je pri cintorine ?

sisa29
20. nov 2007

ahojte.pripajam sa aj ja.som z vrakune s pesej zony.citala som ze niake maminky su tu aj odtial.jedna sa pytala na to nove materske centrum co je vo vrakuni POHODA.ja som nato pocula len samu chvalu tiez sa tam chystam mam to cez cestu tak potom napisem svoje dojmi 🙂 🙂 🙂

aini
20. nov 2007

ahoj maminky, odporučili mi túto tému, od zajtra som v Pod. Biskupiciach (Korytnická ul. za pumpou Slovnaft)a rada by som spoznala nejakú maminku alebo budúcu maminku (ako ja) s ktorou by sme vedeli hodiť rovnakú reč - o bábätkách, nikoho tam totiž nepoznám, iba sestru môjho priateľa.
budem ešte síce robiť, na Kazanskej v Kooperative, kým sa to malé Červíča nevypýta von, ale potom zostanem úplne sama.
tak ak niektorá z vás býva v blízkosti, ozvite sa - budem veľmi rada 🙂

zlatucka
20. nov 2007

Ahoj ja som z biskupic a tiež nechcem kočíkovať sama,napíše mi niektorá mamička a budeme spolu kočíkovať?

trojmamka
20. nov 2007

lindda ja bývam poproti starej Ikea za takým hnusným vysokým domiskom.A môžem Ti povedať pravdu buď rada,že si s malým doma.Ja som sa tiež hnala do práce a teraz to trošku ľutujem.Ale tiež so kočíkovala povedšinou sama.Ja to síce nechápem ale mám dojem,že dnes sa chodí len nakupovať a do obch.reťazcov a také to obyčajné kočíkovanie nie je moderné.Vidím to v Avione

lindda
21. nov 2007

trojmamka no je to tak ako hovoris my chodime na kolibu na zeleznu ved pozri moj album sme stale v lese ,alebo tak 🙂 Nehovorim , ze do avionu nezajdeme ,ale iba na nakup ,lebo Nino tam reve ako kon 😀
A ake mas velke mimi ??

rybka78
21. nov 2007

aini, ja byvam na Kazanskej. 🙂 Tak ked budes mat chut, mozeme spolu kocikovat, ked porodis. 🙂 a ak uvidis vonku oranzovy kociar a maminu v cervenej bunde, tak to som ja a moja Hanka. okolo Kooperativy chodime skoro kazdy den, kedze to mame cez cestu. 😉

lindda
21. nov 2007

ani nikto tu nieje od Martinskeho cintorina ???alebo okole Cosmosu ??

lindda
21. nov 2007

☹ opat som bola sama v parku taka nuda 😒

filipa
21. nov 2007

no lindda, skoda ze sme sa nepoznali skor. my sme tam boli v parku denno-denne. byvali sme na vrakunskej ceste na ostredkoch, takze inam sme ani nechodili. a este sme si s malym oblubili cukraren ihro, tam sa stale nieco dialo. a v zime som s nim chodila na kolacik, ked uz sa nedalo byt dlho vonku. teraz sice tiez nebyvame daleko, ale chodim uz do prace {i ked momentalne sme chori a liecime sa 😢 }

lindda
21. nov 2007

filipa tak sup na druhe babao 😀 aj my chodime do cukosky 🙂

filipa
21. nov 2007

tak sa tam mozno niekedy stretneme 🙂 ved uz sa tam veru musim vybrat, objednat vianocne kolaciky, aby nebolo neskoro 🙂 minuly rok som to takmer nestihla...

lindda
21. nov 2007

filipa a maju dobre ceny na objednavku ,lebo ja tento rok netusim ako piect s Ninom :-/

trojmamka
21. nov 2007

ja mám už dosť veľké deti na to,že mám čerstvých 29.Mám syna 10,5 dcéry 8 a 3,5.Pracujem už rok.A s tými vychádzkami vieš keď vidím meminku s mini bábom motať sa 2-3 hodiny po jednom obchode s handrami a vonku je 20-25 st.bábo vreští mama nadáva ale motá sa a motá.Samozrejme nakupovať treba ale nie každý deň niekoľko hodín.My s rodinkou tiež chodíme do prírody ale na bicykloch.Za poslednú sezónu máme odbicyklovaných 3500 km.

lindda
22. nov 2007

teda krasne my sa uz tiez tesime na bicykel moj moz je velmi vasnivy bicyklista tak nam to presne vychadza na jar ma ninko 15mes a to uz sa da aj s nim ist 🙂

lindda
22. nov 2007

ruzinov halooo je tu niekto ?

trojmamka
22. nov 2007

my sme si kúpili dre malú vozík za bicykel takže cyklujeme za každého póča.Už mi to aj chýby tie grilovačky kúpačky výletíky a tak.Inak vozík je bombastická vec.Už by som nikdy nedala drobcy do sedačky kvôli bezpečnosti a pohodliu babatka. 😉

lindda
22. nov 2007

a kolko to stalo ?

filipa
22. nov 2007

lindda, vratim sa k tvojej vcerajsej otazke,prepac,uz som potom odisla... co sa tyka cien v cukroske, tak ja som bola vzdy spokojna. nikdy som neobjednavala viac ako 1kg vianocnych kolacikov - je to taka krabica cca 25x25 cm a v nej niekolko urovni roznych krasne vyzdobenych kolacikov. skutocne krasne a za taky peniaz, no babri sa s tym doma 🙂 stoji to okolo (minulorocna cena) 250 - 300 Sk, uz si presne nepamatam, lebo kupujem este k tomu aj niekolko samrolov (tie si neviem odopriet 😀 )

lindda
22. nov 2007

no tak to je super cena 🙂 dik za ifo 🙂 dufam, ze sa niekedy stretneme na samrolke 😀

pietra
22. nov 2007

ahojte baby
ked sa to tu konecne rozbehlo, ja som sa niekde pozabudla 😀 😔
trojmamka - ked budeme zhanat vozik (pravdepodobne jar-leto), ozvem sa ti cez IP. Zatial mame tip na Podunajske Biskupice, tam v bicyklovom obchode ich maju predavat.
arabeska - ty si sa ma tusim pytala, kde byvam, kvoli spolocnemu kocikovaniu. No sklamem ta, ja byvam vo Vlcom hrdle, teda ten "pravy" Ruzinov je mi vzdialeny.
Ja mam v podstate to stastie, ze kamoska ma len o 7 tyzdnov starsieho syna, takze chodievame kocikovat spolu. 🙂 Chodim po tom novom cyklo chodniku od nas k mostu pri cintorine. Ak ma niekto chut a neboji sa hafanov, kludne sa k nam moze pridat 🙂

trojmamka
23. nov 2007

pietra v pohode sa ozvi.Ale dopredu Ti môžem povedať,že Biskupice sú dosť drahé.My máme vozík s pevnou plastovou vaničkou a taký tam myslím ani nemajú.My sme ušetrili oproti Biskupiciam 2000 Sk a doviezli nám ho až priamo domkov.Pre porovnanie cena vozíka je 7140+pošta 400. 😉

lindda
23. nov 2007

dobre ranecko 🙂
to mas super ja tu mam tiez vela kamaratok ,ale maju vacsie deti co uz chodia a ten moj by chcel tiez,ale este neviem tak ja musim chodit sama lebo potom place ☹