• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

26. februára 2013 
pipi, keby bola zavreta tato mesiac, tak mi to nevadi, ale ja si uz ani nepamatam, ako vyzera tato posta otvorena :grinning: :angry: Nebude to uz aj pol roka, co nefunguje?
13. feb 2008 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no len mi pri bille ju mame zatvorenu uz dost dlho :angry:
13. feb 2008 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Myslim ze datum udany nebol, cize koniec rekonstrukcie v nedohladne. Nerada chodim na tu Rajecku, na Vianoce som si cosi objednala cez internet a ani mi neprislo oznamenie, az ked som tam sla osobne tak mi povedali ze ano, balik je tu, a ved naco by mi aj dali vediet ze jo...
13. feb 2008 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pietra, ano, tusim tu postu zatvorili dakedy v oktobri..
13. feb 2008 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to mozne
13. feb 2008 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vanilka, veru, aj mne sa to stalo. Mala som objednany balik, dokonca som vedela aj podacie cislo a balik stale nechodil. Kazdy den som kontrolovala schranku, ci tam nie je oznamenie a nic. Potom mama isla na postu, tak sa spytala a balik tam bol. To bolo vo stvrtok a na druhy den sme si v schranke nasli oznamenie na ten balik s pondelnajsim datumom :angry: :angry: :angry: Vraj adresat nezastihnuty :angry:

petaba - som len zachytila, ze to materske centrum existuje, ale nic viac. Teda som sa ani nezaujimala este, kedze si myslim, ze mame este cas na mc
13. feb 2008 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vies co mi chodime do detskeho parku Euroland (istropolis) uz dost dlho najprv len na kavu pokecat a teraz uz chodit :slight_smile: a hlavne na tieto zimne mesiace je to super

inak chcem zistit ci neplanuju robit cvicenie na fit loptach pre babatka, zevraj sa to detom velmi paci :slight_smile:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=21155&vGroupOffset=0

tu su aj niake fotky:

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=89858&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
13. feb 2008 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, chodite niekde v Ruzinove plavat s babatkami?
13. feb 2008 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja chodim na zahradnicku do Šnopu
13. feb 2008 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ake to tam je, v pohode? je tam dobre instruktorka? lebo som pocula, ze ,ali cca pred rokom nekvalifikovanu instruktorku... :confused:
13. feb 2008 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je teplucka voda, prijemne prostredie, dobre instruktorky a skvela cena. Plavanie je v sobotu alebo v nedelu 1x do tyzdna. cena je 3600 sk na 10 vstupov

inak da sa tam ist aj na "predvadzaciu" hodinu stoji 400 sk a treba volat aspon tyzden a az dva dopredu, tak o 16 vtedy je tam baba co o tom aj nieco vie na recepcii
13. feb 2008 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, dakujem
13. feb 2008 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie je zaco
13. feb 2008 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
13. feb 2008 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kto ich tam dava petaba?
13. feb 2008 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
preco?
13. feb 2008 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked si ich tak rychlo postrehla:slight_smile:
13. feb 2008 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak oni maju plateny vstup? :zipper_mouth:
13. feb 2008 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som ich tam dala
13. feb 2008 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej
13. feb 2008 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze po prve je to reklama a po druhe si si vytvorila druhy nick co je v rozpore s pravidlami... IP Ti posielat nebudem, ale pozor este raz a ....
13. feb 2008 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ked mne sa to uz nezmesti do mojho albumu a kazda mamicka ked je tam stretnutie chce vidiet ako to tam vyzera a ja to nebudem donekonecna mat v pc. mimochodm je to pre mamicky aby boli informovane, bohuzial oni nemaju ziadnu stranku a preto nikto o nich nevie... a nehovor aj ty ked ides na niake stretko tak chces vediet ako to tam vyzera, nie?
13. feb 2008 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
samozrejme som ten album zmazala a poprosim Ta aby si ten nick nepouzivala, dik :wink:
13. feb 2008 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petaba hej ale treba ovladat pravidla stranky a ak maju plateny vstup robis im tu zadarmo reklamu co sa mi nezda fer oproti ostatnym podobnym instituciam a ak by sme to dovolili tak by si sa nepozerala na fotky deticiek ale podobnych centier :zipper_mouth: a dalsia vec snad 150 fotiek je dost na osobu a ak nestaci tak si ich daj na inu stranku a sem si daj link babam ak chces :zipper_mouth:
13. feb 2008 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz doteraz par mesiacov to bolo v mojom albume a nikomu to nevadilo...a aj ked malo by vianocne stretko tak to tam bolo.a aj ty si si to urcite kukala kedze si tam mala ist aj ty :slight_smile:
13. feb 2008 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petaba je ina ak si das par foto k sebe do albumu ale je to rozdiel iba album o nic este aj s ich nickom :zipper_mouth:
nebudem sa s Tebou hadat, ak mas este otazky, pis mi cez IP alebo sa skus zamysliet :zipper_mouth: moje stanovisko, 2 nicky od jedneho uzivatela su zakazane (hlavne koli albumom a utajeniu sa to robi najcastejsie,a za reklamu by sa malo platit)
13. feb 2008 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:frowning2: ja som to robila len pre informovanost mamiciek ja viem ako to tam vyzera cize ja to tam vidiet nepotrebujem
13. feb 2008 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petaba, ma ten Šnop aj nejaku stranku s blizsimi info o tom plavani? Ja som jednu stranku nasla, ale nic o plavani tam najst neviem
13. feb 2008 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ono tam o tom pisane nie je treba sa tam ist opytat alebo zavolat :slight_smile:
13. feb 2008 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok