BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

pietra
10. mar 2008

ktovie, preco sem uz tie baby nechodia 😒 lebo zo zaciatku to dost bezalo, co som pozerala
budeme si musiet vystacit same 😉

petaba
10. mar 2008

ja este pozeram niake veci na nete, a nechce sa mi niako spat. Inak najskor o takomto case vacsinou chodim spavat.Budeme musiet pozhanat niake baby, vsak tu je strasne mrtvo 😀

davas malej aj UM?

pietra
11. mar 2008

ano, od zaciatku sme na kombinacii MM a UM. A to kym sa mala narodila som ani inu moznost ako kojenie nepripustala ☹ ale nevadi, hlavne, ze je zdrava

petaba
11. mar 2008

to je hlavne, mi mame skor problem ze nechce nic ine ako prso. s prikrmami bojuje uz treti mesiac ☹

pietra
11. mar 2008

jaj, to prikrmy su kapitola sama o sebe u nas 😀 najrpv nechcela jest nic, co nebolo mlieko. Potom zobrala na milost vyzivy a kase. A teraz ma oblubene mnou varene a oblubene vyzivove - rozumej, spapa pol maleho vyzivoveho pohariku. som bola z toho strasne nestastna, ze nechce papat, ale teraz sa tym uz netrapim (vacsinou 😉 ), hlavne, ze pribera. Aspon, ze ovocie, kase a mlieko jej chutia. A ta zeleninka s maskom jej snad casom zachuti tiez viac

petaba
11. mar 2008

Ja jej skusam varit, davat ovocie surove, hippky... no asi vsetko co sa moze a vsetko ovonia da si par lyziciek a otoci sa a to uz do nej nedostanem nic 😒

pietra
12. mar 2008

ani kasicky nechce? Kika aspon tie papa, aj ked v porovnani s inymi babatkamo zo spolocneho terminu, tiez spapa ovela mensie mnozstvo.
mozno je po mne, ja ako mala som az do puberty nechcela poriadne jedavat a som tu 😉

petaba
12. mar 2008

presne tak vsak sa naje ked bude hladna

pipi1211
13. mar 2008

dobre ranko ruzinovcanky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
13. mar 2008

pipi ja hlasim k biskupicankam 😀

pietra
13. mar 2008

aha, aj niekto iny ako petaba sa ozval 🙂
aj ja prajem dobre ranko, alebo uz skor takmerobed? 😅

pietra
13. mar 2008

petaba, pozerala som si albumik a paci sa mi ta nafukovacia cestovna vanicka. Kde ste to zohnali? Ako je velka, da sa vyuzit aj pre vacsie deticky, alebo fakt len pre male mimca? Take nieco by sa nam celkom hodilo, aj teraz sa chystame na Velku noc na chatu a riesim dilemu, ako tam budem malu kupat.

petaba
13. mar 2008

ahoj

vanicka je v pohode ale pisana je tak do jedneho roka

http://www.e-chrobacik.sk/hygiena/

su uplne na spodku, je ich viac

ja som ju kupovala tiez kvoli chate aby som nemusela riesit nieco ine 🙂

pietra
13. mar 2008

dakujem 😵

petaba
13. mar 2008

nie je zaco, ale vychadza to dost draho a este aj postovne neviem ci sa nerata z ciech 😒

pietra
14. mar 2008

skusim sa opytat v babylande, ved tam su najvacsi predajcovia znacky jane, tak snad budu vediet aspon objednat

petaba
15. mar 2008

tam som sa pytala a zevraj toto na slovensku urcite nezozeniem mi povedali a ze objednat jeden kus sa neda ☹

pietra
15. mar 2008

to vazne? ☹ skor to bolo asi o neochote, lebo neverim tomu, ze by im neposlali jeden kus 😒 hmmmm, tak uvidim, co dalej. Manzel sa ani netvaril nejako nadsene, ked som mu to ukazovala ☹

petaba
16. mar 2008

ja som si to zistovala aj priamo

pietra
17. mar 2008

petaba a kto je vyhradnym dovozcom jane v CR? Neviem to najst

petaba
17. mar 2008

tak to ti neviem povedat, ja som to objednala cez ten e-broucek

pietra
17. mar 2008

to viem, si pisala. ale ked to nas dovozca jane nema, tak som chcela kontaktovat ceskeho
tak nic, budeme bez vanicky

petaba
17. mar 2008

a co je zle na tom objednat to cez broucka da sa tam platit aj v sk

pietra
17. mar 2008

nemam dobre skusenosti s objednavanim cez net z CR ☹ raz som nieco objednavala, malo to byt len o 20Kc drahsie a potom si debilna posta len za prevod zobrala dalsich 200Sk. Takze nikdy viac, aj ked tu to tak byt nemusi.

petaba
25. mar 2008

ahojte aka bola sibacka?

pietra
25. mar 2008

ahoj
vidim, ze tu sa to za ten tyzden vobec nepohlo
velka noc bola fajn, boli sme na chate, vsade kopec snehu, mame plno zazitkov, takze paradicka
a co ty petaba, ako si sviatkovala?

petaba
26. mar 2008

my sme tento rok boli sa nam nikam nechcelo ist...niak sme zleniveli 😀 a doma bolo super klud pohoda no viac si mozem priat 🙂

pietra
26. mar 2008

my inak zvykneme na velkonocny pondelok ist na opekacku. Tento rok sme boli prvykrat na chate (akoby som tusila, ze z opekacky v prirode tento rok nic nebude 😀 )
tu cestovnu vanicku sme nakoniec nekupili, aj tak by sme to uz nestihli. Kiku som okupala v kuchynskom dreze, lebo kuchyna bola najteplejsie miesto chaty, pustila jej tam este ohrievac, vydrhli sme drez a ako si tam lebedila 😀 len musim pockat na fotky od kamosov, lebo ja som nefotila, tak to nemam zdokumentovane

pietra
31. mar 2008

petaba, uz ani ty sem nezavitas? ☹

pietra
8. apr 2008

halooo halooo babenky, kde ste? ☹