BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

trojmamka
7. jún 2008

čiastočne s Tebou súhlasím ale vieš si predstaviť kde by mohol byť???Vieš na prechádzky je super park vo Vrakuni ale pre cyklistov je toho v Blave stráááášne málo skoro nič.Ono chyba toho chodníka je to,že je úzky a nie je tam nejaká zábrana k Dunaju.A všetko je to o tom ako sa chováme k sebe.My keď ideme na bike a vidíme dieťatko alebo maminku s kočíkom vždy spomalíme,lebo neviem či drobček vybehne alebo nie a s kočíkom v podstate to isté.Ono každá minca má dve strany 😖

pietra
7. jún 2008

trojmamka, viem si to predstavit. Ono by uplne stacilo, keby ten chodnik potiahli o uroven vyssie, teda by nesiel hned pri vode, ale pri tych stromoch popri zahradkach, potom popri poliach, neskor blizsie k ceste a tam by sa uz napojil na ten usek, co smeruje k lodenici. cize chodnik by bol cca o 10m vyssie. Potom keby aj doslo k nejakej kolizii, ziaden ucastnik by neskoncil v Dunaji. Toho sa desim. Uz vraj aj padol navrh postavit tam zabrany, no dakujem pekne, to by uz uplne tu prirody zospatnilo. Ja viem, ze ten chodnik bolo treba, ale je velmi velmi nebezpecny. Najviac ma pobavili, ze ked som pred par rokmi pisala na miestny urad, ci by sa na tom mieste, kade teraz ide, nedali postavit lavicky a pripadne aj kose na psie exkrementy, tak som dostala odpoved, ze tam lavicky nemozu byt, lebo by to rusilo hniezdiace kacice. A chodnik ich nerusi? 😖

trojmamka
10. jún 2008

čóóóó kačicééééééé???????Však tých je všade kopec a myslím,že nie sú chránené 😒 .No a ten cyklochodník ich fakt asi dosť ruší 😉 a ak ich ruší aj tak tam nezahniezdia./plne najrozumnejšie by bolo keby tam tie chodníky boli dva jeden pre chodcov a druhý cyklochodník a bolo by to vyriešené.Lenže to páni"radní"už nevidia zo svojich áut aj keď starosta Drozd keď bolo pred voľbami tak bol veľký cyklista.Ale na to sa už zabúda čo už???No my to tu asi nevyriešime a základ je dávať na tom cyklochodníku mega pozor .Ako som už povedala my dávame mega pozor a hlavne keď vidíme detičky,lebo stačí mikrosekunda a nešťastie je na svete. ☹

pietra
10. jún 2008

tam kedysi boli dva chodniky, teda ked to boli este len vyslapane cesticky a dlhe roky sa aj oba kosili. Potom si povedali, ze skoda penazi a nechali to cele zarast ☹ takze ani naklady by neboli take velke, stacilo by to len teraz trosku upravit. Ved chodci nepotrebuju mat asfalt

monikka22
11. jún 2008

Ahojte trosku odveci ale aj tak skusim neviete mi niekto poradit zahaname do podnajmu 1 izb. byt v Ruzinove do 11000 neviete niektora o niecom takom dost surne mooc dakujem pekny vecer

zuz11
19. jún 2008

Mamicky zo Strkovca,
ktora ste dnes boli na verejnom zhromazdeni? rozhodovalo sa o nasej casti, hlavne o detskych ihriskach 🤐 a promenade na Ruzinovskej 🤐

claudinka
30. jún 2008

baby a neviete, kde je tu otvorena kniznica? ta na dudvazskej je zavreta..

silvia.s
30. jún 2008

claudinka : knižnica čo bola na dudvažskej je mam dojem presťahovana na Topliansku tam kde bola škôlka a namiesto jasiel maš spokojne bývanie. aspoň som to tam videla.

claudinka
1. júl 2008

tak to musim skusit omrknut, dakujem pekne silvi

pietra
2. júl 2008

claudinka, ja som sa pred par mesiacmi pytala v tejto teme na kniznicu a odporucili mi kniznicu na bodvianskej, vraj ma byt dobra. Este som sa ale do nej nedostala, takze osobnu skusenost nemam

lindda
4. júl 2008

Jej vy sem chdite ja uz som tu taaak dlho nebola ako sa mate ?? My ok cele dni sme vonku Nino nam krasne rastie a je riadny sibal 🙂

claudinka
5. júl 2008

pietra, ked budes mat, napis IP 😀

claudinka
10. júl 2008

babky, nepoznate tu nejaku dobru koznu doktorku???

pietra
11. júl 2008

dobry kozny by zaujimal aj mna 😉

claudinka
11. júl 2008

😀 😀

zuz11
11. júl 2008

podla mna dobry kozny lekar sa nenarodil 🤐 🤐 🤐 moj muz uz presiel celu Ba, od statnzch po sukromnych 😨 🤐 🤐

claudinka
12. júl 2008

😀 😀 😀 tak nic

pietra
12. júl 2008

ja som mala na jednu koznu tip, ale kym som sa ku nej dopracovala, odstahovala sa z ba ☹ inak aj ja mam pocit, ze dobry kozny neexistuje. Takze by mozno stacil aj taky aspon trochu normalny 😀 lebo ja mam skusenost len s takymi ..... no ako ich slusne nazvat? 😔

claudinka
12. júl 2008

pietra hmh tak to teda neviem, ako slusne 😉

trojmamka
19. júl 2008

super kožiarka pracuje v Medirexe(to je súkromná poliklinika na Tehelnej).Je tam jediná ale vypadlo mi meno krstné je Jana .A tá je fakt suprová.Keď si spomeniem prizvisko tak ho sem picnem 😕

pietra
22. júl 2008

trojmamka, maju aj nejaku www stranku? mne to na internete same hluposti nachadza 😕 nejake laboratoria, ale ziadne info o tom centre - ambulancie, cennik, ...

pietra
3. aug 2008

to sem vazne uz nikto nechodi? ☹

pindula
7. aug 2008

pietra...chodi 🙂 ....baby, nedame niekedy nejake stretko na strkovci? ja byvam na posni, ale casto sa tam chodim s malym prechadzat...a uprimne povedane...uz ma to samu nebavi 😉

pietra
7. aug 2008

pindula, to som rada, ze sem niekto obcas zavita 😉
skus zalozit nejaku temu v stretnutiach, mozno sa niekto prida ku kocikovaniu na strkovci a vsimne si to skor ako v tejto teme, lebo fakt mam pocit, ze je tu vzdy prazdno

claudinka
9. aug 2008

ja sa pridam po porode velmi rada 😀
vsak skus IPcka rozposlat 🙂

pietra
2. sep 2008

chcela som este pockat, ze nakuknem az po mesiaci, ale vidim, ze tu zas nie je co citat

trojmamka, na meno koznej si si nespomenula?

claudinka
6. sep 2008

tu asi ani nebude nikdy co citat 😀

chruminka
9. sep 2008

prepacte babulky ze vam sem skacem ale mam taku prozbu znamych syn havaroval na motorke a je v krytickom stave nepoznate dakoho kto by vedel na jeho meno darovat krv!j
je jedno aku krvnu skupinu lebo oni to beru kus za kus a nemusi to byt ani v BA hoci kde na SK len to musi byt na jeho meno:

MARTIN HARNOŠ lezi na KRAMAROCH

dakujem velmi velmi pekne ak by sa dalo a poznate dakoho tak prosim prosim prosim

danu
9. sep 2008

Pietra teba najdem este aj tu? 😀

Kniznica je ako je spolocnost Spokojne byvanie ako su tenisove kurty

Kozny no ja chodim k jednemu a to je tak "dobry kozny" ze k nemu dojdem nadiktujem co chcem on predpise a idem domov. Dobre nie? 😀

pietra
9. sep 2008

chruminka, popytam sa znamych, o ktorych viem, ze chodili darovat krv

danu, no to je fakt uzasny kozny 😠 len ked clovek nevie, co chce, ale potrebuje poriadneho odbornika. Taky asi neexistuje
no s kniznicou si fakt poradila, vobec netusim, kde je spokojne byvanie a tenisove kurty 😀