BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

melory
2. okt 2006

to mas zuz11 aj v trnave. neviem ani dobre opisat pocity ktore som prezivala ale kazdopadne som sa branila vnutorne tam byvat zubami nechtami. este som k tomu dost spolocensky a mestsky typ a tam som si pripadala ako na vyhnalove a ocividne som tam nepatrila ani manzel ci povahou tak obleceni. proste nicim. mne sa paci raca preto ze nasadne a som rychlo v meste a sme prirodniary tak ten les je na prvom mieste.

danii
2. okt 2006

ono je to vsade....... 😠 bohuzial. clovek sa boji poslat dieta hrat sa von, lebo pride cele od h.... 😠

melory
2. okt 2006

to este nieje take zle ved prinasaju stastie ale uz sa nasli za nasim barakom aj striekacky s "ihlou"

mirko06
2. okt 2006

melory: najprv k fotkam, tu menim kazdu chvilu, mala som tam fotku aj s malym, ak ti o to, ze na nej nie som ja, ale aj to sa da napravit 🙂
nemyslela som to zle, ked som napisala o tej rybnicnej. teraz napr. byvam v ruzinove, co je vraj jedna z lepsich casti, ale nanestasie tu mame nedaleko centrum pre liecbu drogovych zavislosti a to je ina "radost". kazdy den nam tu v parku pred aj za domom vysedavaju vsetci ti, co si chodia pre metadon. piju tu pivo a tvrde, robia hluk a neporiadok a ked im nieco povies, tak zacnu vulgarne nadavat. to je fakt dobry vzor pre deti. vsetci sa ich tu boja a preto to nechavaju tak. a pritom ti ludia tu vobec nebyvaju, chodia sem bohvie odkial. takze vsade mas nieco... preto vam zelam vela zdaru pri kupovani bytu v Ba

melory
2. okt 2006

jasne mirka ani ja nic v zlom ale poznas zenu vzdy ti siesty zmysel nasepka a mne nasepkal ze nie.dokonca jedny co sme boli u nich na obhliadke chcu ist prec z tej lokality a maly asi 3rocne babo. bolo mi hned luto maminy ze sa nemoze nikam pohnut. to ti nezavidim ...tych drogovo zavyslich. mne zas pol roka prerabaju pred oknom v trnave tesco. bagre, buldozery vrtacky co rypali do asfaltu. a v lete! ze ani okno nezavres.

mirko06
2. okt 2006

melory: inak v trnave mam zensku doktorku, ku ktorej chodim aj teraz, je to Vierka Ugorova na poliklinike..
co sa tyka toho byvania, proste vsade je nieco. nasi napr. byvaju vo Zvolene v centre a ti zase maju radost kazdu noc, resp. skore rano, lebo popod okna sa im presuvaju opiti studenti na intrak. a to je iny cirkus. to rano najdu poprevracane kose na smeti na ceste, ze sa ani s autom neda vyjst z dvora, alebo si mamina najde na streche auta slapaje, cize jej prebehnu cez auto a tak. 🙂 uz to tam ludia beru s rezervou bud sa proste prisposobis, alebo mas smolu.

hana033
3. okt 2006

🙂 no a tak pátranie po nejakej mamine z Pošne, Ružinov, nič? Aj my chceme kamarátky a kamošov- haloooo

danka1
3. okt 2006

Ahojte 🙂 ja sice nie som priamo Ružinov, ale Dolne Hony su tiez BA II 🙂

pindula
3. okt 2006

hana...ja som z posne 😉 ...ale nie som ani tehu a nemam ani baby.... 😵

lia
3. okt 2006

ja som z prievozu,ale tiez som mlada zienka bez vsetkeho ako pindi 🙂

september
3. okt 2006

ahoojte,
my tri sme zo Salviovej a ak stretavate velky (dvojickovy) cerveny kocik, tak sme to my... 😀
Tesime sa, az sa pristavite a hodime rec, trebars aj o konikovi... 😵
Papa a drzte sa, mamicky.
Mat deti je uzasne, no daju zabrat, pokladiky..
Monika+Sofia+Julia

hana033
4. okt 2006

pindulka, a jeje, no vidíš, možno sme sa stretli niekedy. Kde si stratená? My na Seberíniho pobývame. Tak snažilka? No držkám palčeky, ja som tiež po usúdení, že nikdy bábo asi mať nebudem, dočkala sa dvoch paličiek. Však sa hádam stretneme.

pindula
4. okt 2006

lia....tak to si hned za rohom 😉

hanka...no mozno sa stretavame dennodenne 😀 😵 ....ja som na A. Mraza 🙂 ...hej a snazilkujeme sa uz rok....ale som uz v poho 😉 ...depky uz mam za sebou.... 😵

dorotka
4. okt 2006

mirka ja sam byvala v tej oblasti v podnajme chodili tam do remy no ale aspon sa snazili liecit
teraz mam lepsiu vyhru mame byt nad svokrou v radovke cize v zadu mame aj dvor so psom za nami par a v podstate to vyzera na krasne tiche miesto kym ti neskrizi cestu nejaky narkoman z vedlajsieho pentagonu alebo rano ides do prace a slecny sa vracaju zo sichty od slovnaftu pod nohy si samozrejme tiez treba davat pozor
dani suu

hana033
5. okt 2006

pindulka, no držkám palčeky 😵

tundika
5. okt 2006

hanka ... aj my sme z ba II

tonicka
5. okt 2006

Ahoj Danka1, ja som tiež z tých končín Dolné Hony. 😀

hana033
6. okt 2006

tundi a kde presne? My zo Seberíniho, pri kocke. Chodia tu aj mamičky s maličkými bábätkami, ale my už skôr na ihrisko, tak sa asi nepristavíme pri Vás len tak, kopni do nás, ak nás stretneš.
Pekný dník ti 😉

danka1
6. okt 2006

tonicka: Ano? 🙂 a kde tam byvas?

tonicka
6. okt 2006

Bývam pri prvom podjazde, kúsok od Billy.A ty?

tundika
6. okt 2006

Hani ... pri pazitkovej .... asi nechodime na spolocne ihriska ☹ ... my chodime na ihrisko pri Salviovej ... September ... mozno som ta uz aj s drobcami stretla 😉

danka1
6. okt 2006

tonicka: ja presne tam tiež, na Ipelskej 🙂

tonicka
6. okt 2006

V tom vysokom dome? My na Latorickej, v tom nízkom štvorposchodovom dome pri školke a škole.

september
6. okt 2006

TUNDIKA: asi urcite, my chodime na ihrisko pri Salviovej, mame ho pod oknom.. 😵 zastav sa pri nas, hodime rec, nez sa nam uuuplne neochladi..

hana033
14. okt 2006

tundi, no boli sme týždeň doma, tak sme sa teraz dlho neozvali. Však ak nás niekde spoznáš, kopni do nás

dorotka
14. okt 2006

danka tonicka ked sa tweety odtial odstahovala som sa bala ze nebudem mat s kym kocikovat ale teraz to uz vyzera lepsie 😉

aktak
autor
17. okt 2006

ahojte, viete nektora odporucit dobreho pediatra v Ruzinove? dakujem 😉

mirko06
4. nov 2006

nejako nam to tu viazne... co ste sa vsetci prestahovali? nechodite sa niekto prechadzat za baraky na muskatovej a rumancekovej? ak ano, my mame modry kocik kajtex, tak nas pristavte. aj ked neviem, ci v tomto pocasi vobec niekto chodi von 🙂

veronice
4. nov 2006

ja byvam na polnohospodarskej a ak by mal niekto zaujem obcas postrazit ratolest, som k sluzbam 😀
inak obcas chodievam kocikovat jeden 11 mesacny pokladik kocik modry, znacku zistim 😀

aktak
autor
4. nov 2006

caute ruzinovcanky 😀