BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

mirko06
4. nov 2006

no konecne sa nieco pohlo 🙂
aktak: ako sa dari par dni pred porodom? viem podla seba, ze som bola uz velmi nervozna, lebo som rozmyslala kedy a ako to vypukne

aktak
autor
4. nov 2006

no to teda hej, som nervozna dost, kedze kvoli zmeknutemu krcku a velkemu babo to moze byt naozaj uz o par dni 😅 ale nejak si to nepripustam, makam aby som si do porodu dorobila zapocty 😎 ako rychlo sa zena dostane "donormalu" po porode? kolko ti to trvalo?

mirko06
4. nov 2006

aktak: neboj sa, babatko sa vypyta von, ked uz bude pripravene, ver, vsetky kaslu na terminy 🙂
a k zapoctom vela zdaru, mas toho naozaj dost... tak hlavne ziadne stresy, aby si nemala nervozne babatko...
hovori sa, ze zena sa dostane do normalu vtedy, ked dostane prvy menzes po porode. ja som ho mala po 5 mesiacoch 🙂 je ale fakt, ze take prvotne zotavovanie, hlavne po zasiti mi trvalo skoro mesiac, kym mi nevypadali stichy a ked budes jest vela ovocia, zeleniny, vela sa prechadzat a spat spolu s babatkom (nestan sa otrokom domacnosti), tak to pojde rychlo. je to fakt indivindy. jeden problem mi vsak pretrvava a to je inkontinencia, ked sa napr. zasmejem alebo prudko zohnem. su nato cviky a zacina to pomahat. s tym sa potyka asi kazda rodicka. ja to stale hovorim, porodom sa nic nekonci, vsetko tym len zacina 🙂

aktak
autor
5. nov 2006

mirka to je super, mas pravdu ze treba mysliet hlavne na babo, manzela a na seba vac ako na domacnost, uz sa tesim ked pride jar a budeme chodit na prechadzky 😎 kde a u koho si rodila?

mirko06
5. nov 2006

aktak: ja som rodila vo zvolene, lebo tam som sa narodila a bola som sa pozriet v porodnici, aj na sale a nevahala som. a maju tam aj nadstandardnu izbu, takze pohoda. 🙂

aktak
autor
5. nov 2006

zo zvolena mam velmi dobru kamaratku, byvali na fare, Podlesna sa volala, nepoznas nahodou? 😉

mirko06
5. nov 2006

aktak: podla mena nepoznam, mozno z videnia, predsa len, zvolen nie je ba 🙂 a ty kde sa chystas rodit?

aktak
autor
6. nov 2006

v ruzinovskej nemocnici, dnes tam ma byt aj prednaska ale akosi sa baby neozyvaju ci pojdu, tak neviem ci sa odvazim sama 😀 ale sak co, uvidim ci vsetko postiham co mam a asi pojdem

mirko06
8. nov 2006

aktak: ja som pred porodom chodila vo zvolenskej porodnici aj raz do tyzdna cvicit a s tym bola spojena aj priprava, tzv. psychofyzicka, chodila som tam vyse mesiaca. inak, teoriu som zvladla perfektne, ale ked prislo na lamanie chleba, tak som zabudla aj nato ako sa volam 🙂

aktak
autor
8. nov 2006

ja som na pripravu chodila do ruzinova, takze tiez mam ake take znalosti, uvidime aka bude realita 😎

zuz11
8. nov 2006

no nam dnes povedali ze aj bez priprtavy sa nemusime bat bo vsetko nam pekne a ochotne vysvetlia 😀

aktak
autor
8. nov 2006

tiez si myslim, a dobre padne ked nam to pripomenu, ktovie v akom dusevnom rozpolozeni budeme 😀

mirko06
9. nov 2006

jasne, ze aj pred porodom vam vsetko este povedia, len viem podla seba, ze sa vtedy budete sustredit na uplne ine veci, verte 🙂

dorotka
9. nov 2006

veronice a drobca kocikujes niekde v okoli polnohospodarskej?

hana033
9. nov 2006

veronice, nezdravila si nás včera na Seberíniho pred kockou? Nejaká babenka zdravila a kým som sa spamätala, že to asi nás, tak to vzdala.

mirko06
12. nov 2006

haloo dievcata, kde to vazne? 🙂

mirko06
27. nov 2006

ahojte, teda neajko nam ta debata uviazla 🙂

tonicka
27. nov 2006

uz asi sli buvat, ja pojdem asi tiez, vyzera ze babo tiez konecne zaspalo. 😀

mirko06
28. nov 2006

aspon niekoho som vyprovokovala ozvat sa po dlhsej dobe 🙂

aktak
autor
28. nov 2006

cafte BA IIky 😀 neviem ci pojdem volit v sobotu, a keby hej tak koho? toho sucasneho starostu odporucate?

mirko06
28. nov 2006

ahoj aktak,
ja neviem, tiez chcem ist volit, ale ked ani neviem, kto vlastne co pre ruzinov chce. jasne, ze vsetci chcu zachovat zelen a preto sa vsade rusia parky a stavaju nove obytne domy 🙂 ...
mna by potesil ten clovek, co by premiestnil centrum pre liecbu drogovych zavislosti niekde prec, aby som ich tu nemala kazdy den pod oknami. a hlavne, kto by vyriesil pristup pre maminy s kocikmi, aby sme nemuseli nosit kociky po schodoch a hlavne starosta bratislavy by mal vyriesit aj nase cestovanie s kocikmi. to su ine story, ked niekde idem, asi otvorim novu diskusiu 🙂

mirko06
28. nov 2006

a ozaj aktak a nic sa este nedeje? 🙂 brusko ti netvrdne, resp. ziadne priznaky, zeby si akoze mala rodit? 🙂

veronice
28. nov 2006

ahojte dvojky 🙂
ja tez nefim koho volit ale ta nasa starostka...uz 10 rokov slubuje ze spravi nieco s tou budovou co sa rozostavala a teraz vraj "nie su peniaze". Tak to niekomu predam, nie??? Sak tam chceli zriadit hudobnu skolu a nic z toho...fakt nefim o co tej zene ide...a hlavne ze chi chi chi ale ked pride na lamanie chleba tak nic nerobi 😖 teda aspon ja som si zatial nic nevsimla...
No a starosta bratislavy? teda primator ci co to ma byt...tez neviem koho...
bude sportka 😵

veronice
28. nov 2006

dorotka, ano aj tam 🙂 vacsinou si hodim trasu cerveny obchod, vrakunsky kostol a spat
hana, vtedy som s nou nebola tak to som asi nebola ja 🙂

mirko06
4. dec 2006

halo maminy z ba II., kde ste sa stratili?

pitik
5. dec 2006

Ahojte,
tiez byvame v Ruzinove na Bajkalskej. Stahpvali sme sa tento rok a kedze pri dome nemaem nejake vhodne ihrisko, tak s dcerkou v ramci prechadzok labzujeme kade tade, ale tym padom sa nemame ako lepsie zoznamit s inymi detickami a maminkami. Mam 20 mesacnu dcerku a babetko v brusku, ktore sa ma narodit v maji.

dorotka
5. dec 2006

veronice ta story o tej budove stoji za to moj drahy tam mal nieco riesit tento rok a nic
on na nu nadaval nadaval ale nakoniec usudil ze lepsia ako policajt ktory slubuje viac ako je mozne splnit
ja som mala nariadene lezat tak volby sa nekonali
ak budes este takto kocikovat aj v marci tak pri cervenom vyzdvihnes tonicku a mna pri pentagone 😀 😀

mirko06
5. dec 2006

ahoj pitik, vitame ta v klube, aj ked nam debata v posledom case viazne. kde sa chodis prechadzat?

veronice
5. dec 2006

dorotka, jasne vyzdvihnem ta 🙂 teda ak budem vediet ze s malickou pojdem von, dam ti vediet do IP a nejak sa dohodneme 🙂
no a u mna sa volby nekonali bo som nebola doma...a co vlastne sluboval policajt? nejak som nepostrehla jeho kampan...tusim aj vyhral, nie?

pitik
5. dec 2006

Mirka prechadzame sa kade-tade, ale najcastejsie smerom k Jadranu, ci uz k jazeru nakrmit kazky, alebo okolo Remy, niekedy na Strkovec a niekedy na druhu stranu bajkalskej na Martncekovu a Mileticovu