BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

dorotka
5. dec 2006

ja neviem nesledovala som to iba drahy hovoril tyzden pred volbami som mala fakt ine problemy a ano vyhral

veronice
5. dec 2006

no tak ten ked nieco spravi s tou budovou tak ma u mna 100 cervenych, bezvyznamnych bodov 😀

mirko06
5. dec 2006

pitik: ja pri jadrane byvam, cize chodis k jazeru rohlik, a tiez chodim tou trasou okolo remy a potom okolo holiady in a naspat okolo nemocnice v ruzinove. to sa mozno aj stretavame. ja chodim s takym modrym kocikom kajtex 🙂

mirko06
4. jan 2007

halo, halo, maminy z ruzinova a okolia. co ste sa vsetky odstahovali? 🙂

veronice
6. jan 2007

haloooo vrakuna alebo nejaka BA II., kde ste? 🙂
stastny novy rok vam zelam! 🙂

mirko06
6. jan 2007

jej, tak predsa sa niekto ozval. tiez rozmyslam, kde vsetky zmizli

veronice
6. jan 2007

mamickovske povinnosti asi 🙂
z ktorej casti si? 🙂

mirko06
6. jan 2007

ja byvam na travnikoch, na muskatovej, to je subezna ulica s gagarinkou, vlastne pri jadrane, ak to poznas

veronice
6. jan 2007

jj, poznam 🙂
tam niekde chodi 201 a 202, vsak?

danii
6. jan 2007

veronice, asi tak 😉 😵
ty si z vrakune?

veronice
6. jan 2007

no jasne, vrakuna forever 😵 😀
danii, musim pochvalit meno ktore ma tvoja dcerka 🙂 ja keby som nahodou niekedy v buducnosti cakala dvojicky tak sa budu volat terezka a karolinka, strasne sa mi pacia tie mena 🙂

danii
6. jan 2007

veronice, dakujeeeeem! lichotky vzdy potesia 😵 😵

mirko06
6. jan 2007

ano, chodi tam 201 a 202.
danii, gratulujem k babatku, karolinka je pekne meno.
my sme mali mat paulinku, ale narodil sa mirko 🙂 trosku prekvapenie

veronice
6. jan 2007

za malicko 😵 ale naozaj je to krasne meno 🙂

a co nove v ruzinove? 😵

mirko06
6. jan 2007

tak ma napadlo danii, ty patris pod MU Ruzinov? ak ano, tak na socialnom odbore davaju prispevok na novorodenca vo vyske 2000sk, staci ak ma matka trvale bydlisko v ruzinove a kopiu rodneho listu. ja tam idem v pondelok, da sa to vybavit do 1 roka dietatka.
inak v ruzinove bude teraz "fakt super", ved mame noveho starostu, co nasluboval hory-doly, tak som zvedava 🙂

veronice
6. jan 2007

no, zienky - mamicky, ja si idem trosku zasportovat pri zehliacej doske bo co za kopu to mame v obyvacke na zehlenie a skladanie....uz sa na to tri dni chystam tak uz to konecne musim spravit bo o chvilu tu kopu bude az do ruzinova vidiet 😀

tak sa mavajte krasne a pekny vecer zelam, nech babatka poslcuhaju 🙂

danii
6. jan 2007

mirka, dakujem 😵 a neboj, paulinka bude po mirkovi 😉

meno karolinka bola mojim favoritom uz uplne davno, len sme chceli nieco neobvykle, malo pouzivane,.... dlho sme sa nevedeli rozhodnut, mali sme vybrate viacere, no den pred narodenim sme sa dohodli na karolinke. a teraz aj vidim, ze sa jej hodi. viac ako tie ine alternativy.....

mirko06
6. jan 2007

ja som pre chlapceka chcela ine, ale nakoniec je mirko po tatovi 🙂
teraz sa vyhovara, ze ked od neho nieco chcem, tak nevie, ci volam jeho alebo maleho.... typicky chlap 🙂

danii
6. jan 2007

😀 dobra vyhovorka! 😀 ale nic si z toho nerob. my keby sme mali chlapceka, voal sa tiez po tatkovi 😉 🙂

mirko06
6. jan 2007

tak to vies, ze bol hrdy, ked som povedala, ze bude mirko po nom. som pohladkala jeho jesitnost a ego 🙂

danii
6. jan 2007

pitik, mirko, my chodime na prechadzky na strkovec. vidite? ku rohliku ma akosi este nenapadlo ist..... asi som este kratko kocikujuca mamina 😅 musim sa este vela ucit....
a kam sa este da ist? nam ten strkovec zatial hravo staci, ale do buducnosti...

mirko06
6. jan 2007

ja chodim okruh okolo jazera pri rohliku, cez pazitkovu a spat, alebo aj na strkovec, alebo peso krizom cez herliansku, kusok cez tomasikovu az na kuchajdu. to je od nas tak v pohode 30 min.
mozno sme sa aj na strkovci minali, ja chodim s modrym kocikom kajtex.

danii
6. jan 2007

neviem, mozno. kocikujem este dost kratko, nejake 3t, ak si aj niekoho vsimnem, zatial si nepamatam ci ho vidim aj dalsi den..... ale to sa spravi, mam pred sebou este skoro tri roky nie......? 😀 😀
na kuchajdu?! 😕 😕 to je daleko.... 😨

mirko06
6. jan 2007

vobec to nie je daleko, hovorim, v pohode 30 min., chodim skratkami, je to super prechadzka.
a rozmyslam, ze budem chodit do MC Hojdana, to je na Haburskej, uz sa tam ale chystam dost dlho 🙂

danii
6. jan 2007

a co sa tam da robit? sice sme este malicki, ale tak na jar/v lete..... 😉

mirko06
6. jan 2007

no, do IP ti posielam ich web stranku, poprecituj, uvidis 🙂
ja by som tam hlavne chcela ist preto, aby bol maly medzi inymi detmi, nech sa otuka...

danii
6. jan 2007

diky, uz som ti odpisala...
a presne, nech je ten drobcek aj v kolktive inych deti, nielen medzi dospelymi....
inak som dobra ze? karolinka ma este len mesiac a tyzden a ja jej uz chystam program..... 😀 😀 😀 typicka ctiziadostiva mama..... 😀 😀 jasne, urcite budme robit len to, co bude vyhovovat jej, nic nasilu....
ale zaujimam sa.... 😉

danii
6. jan 2007

😠 v kolektive.... to tam ma byt napisane!

mirko06
6. jan 2007

ale preco mas problem, ze mala ma len mesiac? nas maly, mal tyzden a viezli sme ho zo zvolenskej porodnice do ba, mal necely mesiac, ked sme s nim cestovali za rodinou na vychod a ked mal 4 mesiace, bol v tatrach na skalnatom plese 🙂
vies ako a hovori, co sa v mladosti naucis.... nech sa len otuka 🙂

aktak
autor
6. jan 2007

ahojte ruzinovcanky 😉 no ja neviem kde mi hlava stoji ale ma zaujal ten link, mirko posles mi ho tiez plis? tesim sa ked budem mat vioac casu na prechadzky a ked bude maly vecsi 😵
co mame za starostu? ani neviem, ledva primatora mi povedali, ani volit som nebola, kedze som prave rodila v ten den 😀 dufam ze dobreho ste zvolili 😉